Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Laserová rejuvenace vagíny

Stojí to za to
90 %
Stojí to za to
Na základě 14 příběhů
Průměrná cena
8.500 Kč
Průměrná cena
Podle 33 odborníků
  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Efekt viditelný již po 1 týdnu
  • Dočasné výsledky

Co je to laserová rejuvenace vagíny?

Neinvazivní řešení syndromu uvolněných poševních stěn za pomocí frakčního laseru je ideálním řešením sexuálního dyskomfortu u žen zejména po opakovaných spontánních porodech a také potížích charakteru lehčí až střední stresové inkontinence. Laserová vaginální rejuvenace je zákrok nebolestivý, prováděný na gynekologickém vyšetřovacím křesle, není při něm nutná celková ani místní anestezie.

Indikace Intimalase a IncontiLase

Indikace Intimalase a IncontiLase

Jedná se o neinvazivní zákrok

Neinvazivní laserová rejuvenace vaginy, případně se zaměřením na oblast pod močovou trubicí a dolní částí močového měchýře je zákrok určený ženám s tzv. syndromem uvolněných poševních stěn. Při něm dojde nejčastěji vlivem opakovaných spontánních porodů, ale i fyzickou neaktivitou nebo namáhavou prací, ke zvětšení vnitřního průměru pochvy a tím i zhoršení kontaktu s partnerem při pohlavním styku. To vede k poklesu sexuálního uspokojení partnerů. U těchto žen (a po spontánních porodech je jich většina) je řešením laserová rejuvenace – metoda IntimaLase. Při větším rozsahu uvolnění stěn a pánevního dna dojde i k rozvoji tzv. stresové inkontinence, tedy úniku moči při zvýšení nitrobřišního tlaku (při kašli, kýchnutí, poskoku apod.). Lehčí a střední stupeň potíží je dobře řešitelný metodou IncontiLase.

Efektu na poševní stěnu je dosaženo na rozdíl od operačních řešení tak, že laserovým paprskem vyvoláme neablativní efekt na kolagen v poševní sliznici. Tím způsobíme remodelaci a stimulaci syntézy nových kolagenních vláken.

Před zákrokem

Před zákrokem

Dostavte se na konzultaci s lékařem

Před zákrokem je samozřejmě vhodná konzultace a gynekologické vyšetření, aby se upřesnily potíže pacientky, rozsah poklesu poševních stěn a očekávání pacientky od zákroku i metody jako takové.

Jiná omezení vcelku nejsou, vzhledem k tomu, že se výkon provádí bez anestezie, není nutné jakékoliv předoperační vyšetření. Pacientka by měla být mimo menstruaci.

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře