MUDr. Naděžda Vojáčková

MUDr. Naděžda Vojáčková

Žádné recenze
Ohodnotit
Karla Engliše 3221/2, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Naděžda Vojáčková
MUDr. Naděžda Vojáčková
Žádné recenze

Informace

MUDr. Naděžda Vojáčková v roce 1993 absolvovala studium na I. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od roku 1994 působila na Kožní klinice Fakultní nemocnice Na Bulovce v Praze, kde dokonce zastávala funkci primářky. V roce 1997 úspěšně složila I. atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie, ve stejném oboru posléze v roce 2001 získala atestaci II. stupně. V současnosti pracuje na Poliklinice Anděl a v Laserovém centru Anděl v Praze.

Licence a členství

Je rovněž držitelkou licence České lékařské komory pro výkon funkce v oblasti dermatovenerologie. Aktivně se účastní seminářů i kongresů v České republice, ale i za hranicemi, také publikuje v odborné literatuře. Je členkou lékařských odborných společností ČLS JEP: dermatologické, flebologické a lymfologické společnosti.

Specializace

Dermatoložka MUDr. Naděžda Vojáčková se ve své praxi zaměřuje především na problematiku spojenous pigmentovými névy a kožními nádory. Blíže se věnuje jejich diagnostice, a to včetně vyšetření dermatoskopem, léčbě a následné dispenzarizaci. Také se zabývá problematikou otoků, které jsou lymfatického původu. V tomto směru dokonce absolvovala specializační kurz z oblasti lymfologie, jež byl zaměřen na komplexní léčbu lymfedému (otok způsobený špatným odtokem tkáňového moku).

Laserové centrum Anděl

Pražské nestátní zdravotnické zařízení Laserové centrum Anděl se specializuje na řešení problémů z oblasti dermatologie, a to bez nutnosti operace. Nabízí množství služeb, jako je například chemický peeling, depilacie laserem, léčba intenzivním pulzním světlem (IPL), omlazení pleti (hydrolifting), rejuvenace, sklerotizační léčba křečových žil, také permanentní make-up, laserová biostimulace, léčba celulitidy, ošetření plazma terapií, mikrojehličková radiofrekvence, niťový lifting (mezonitě), odstranění vrásek a mnohé další. LC Anděl se nachází v příjemné prostředí s moderním vybavením a technologiemi. Je diskrétní a preferuje osobní přístup ke každému klientovi. Klinika úzce spolupracuje s Poliklinikou Anděl v Praze.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.