MUDr. Svatopluk Svoboda
MUDr. Svatopluk Svoboda

MUDr. Svatopluk Svoboda Premium

(72 Recenzí)·99% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Praha (kraj), Středočeský kraj... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 28 hodin
MUDr. Svatopluk Svoboda
MUDr. Svatopluk Svoboda Premium
(72 Recenzí)·99% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 13783 návštěv profilu

MUDr. Svatopluk Svoboda se narodil 25. 7. 1950. Plastická chirurgie je mu vášní více než 40 let a patří k českým špičkovým plastickým chirurgům. Plastickou chirurgií se zabývá již od roku 1972, kdy ještě jako student se stal pomocnou vědeckou sílou na Klinice plastické chirurgie v Praze.

Svému „řemeslu" se učil od Doc. Hrivnákové a prof. Fáry (jedni z nejlepších plastických chirurgů všech dob). V roce 1997 se stal členem Transplantační lab. Ústavu experiment. medicíny ČSAV na Klinice plastické chirurgie v Praze. Už od roku 1983 pracuje na této klinice na oddělení popálenin a také je vedoucím na jednotce intenzivní péče. Od roku 1995 se věnuje své privátní praxi, kdy se zaměřuje hlavně na oblast kosmetické a estetické chirurgie. Současně působí i v 1. kolínském sanatoriu jako vedoucí lékař.

Nyní jej zastihnete na lékařské fakultě a na klinice, kde má svou soukromou praxi a provozuje estetické i kosmetické výkony.

Úspěchy a ocenění

MUDr. Svatopluk Svoboda byl pozván brazilským ministrem zdravotnictví, aby uspořádal přednášky na mnoha pracovištích v Brazílii. Přednášel o plastické chirurgii a setkal se s řadou vynikajících chirurgů z této oblasti, od kterých získal cenné zkušenosti. Dále byl pozván na Kalifornskou univerzitu, na kliniky v Los Angeles, v San Francisku a na mnoho míst Evropy.

Je jedním z lékařů, kteří stáli na počátku mikrochirurgie v České republice. Za celou svou kariéru získal řadu spokojených klientů, kteří na něm oceňují mimořádnou preciznost a péči. Každému zákroku a pacientovi se věnuje individuálně. Mezi jeho klienty najdete například moderátora Marka Ebena a další význačné osobnosti. (viz fotografie v galerii z pořadu Na plovárně)

Privátní praxi MUDr. Svatopluka Svobody najdete v Praze na Václavském náměstí (č. 30) - Alfacentrum lékařské kosmetiky a léčebné rehabilitace (sousedí s pasáží Alfa).

Dále svou praxi vykonává a provozuje v 1. kolínském sanatoriu. Jedná se o soukromé pracoviště nabízející zákroky plastické chirurgie, jednodenní chirurgie, ORL a gynekologie.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 1982

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 400

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Estetická medicína

Recenze (72)

4.9
72 Recenzí · 99 % doporučuje
Zvětšení rtů

Pan doktor úžasný člověk s lidským přístupem a před operací popíše postup. Mohu jen doporučit a já děkuji, že mám to štěstí, že jsem pana doktora kontaktoval.

Zvětšení prsou

Dobry den,včera jsem byla na sonu prsou a paní doktorka se mě ptala kde jsem byla na plastice,tak jsem řekla ze v Kolíně u pana doktora Svobody.Pry krásná prace,silikon se ani nehnul a i po 12 letech vypadají ,jakobych tam byla před týdnem.Kliniku Vá...Číst dál

Labioplastika

Na úpravu malých labií jsem chtěla jít již pár let. Pro pana doktora Svobodu jsem se rozhodla na základě recenzí a hlavně jsem se chtěla svěřit do rukou někomu opravdu zkušenému. Pan doktor je moc milý a vstřícný. Vyhověl mi s termínem, který jsem po...Číst dál

Zvětšení rtů

Skvělý, lidský přístup. Pan doktor je úžasný člověk, velký profesional s lidskou tváří!

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Svatopluk Svoboda o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (34)

Modelace genitálu/ labioplastika

Tento “problém mě trápil cca od 17ti let. Nikdy jsem neměla problém s partnerem, ale šlo o můj pocit a pohodlí. Operaci jsem dlouho odkládala, protože jsem se bála a nedokázala si představit, že mi někdo bude řezat do tak citlivého místa. Nakonec...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (9)

Videa (4)

Požádejte: MUDr. Svatopluk Svoboda o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (135)

Labioplastika - musí schválit můj gynekolog?
Odpověď odborníka · 14. 2. 2018
Schválení od gynekologa je nesmysl, rozhodně ho nepotřebujete. Estetický tvar genitálu je jen a jen vaše záležitost. Rozhodně ale doporučuji místo labioplastiky celkovou modelaci genitálu, výsledky jsou výrazně lepší. Zdraví Dr Svoboda
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (4)

Zobrazit další články
Požádejte: MUDr. Svatopluk Svoboda o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!