Medical Clinic -  privátní síť dermatologických ambulancí

Medical Clinic - privátní síť dermatologických ambulancí

Žádné recenze
Ohodnotit
Jana Palacha 1461, Pardubice, Pardubický kraj
Medical Clinic -  privátní síť dermatologických ambulancí
Medical Clinic - privátní síť dermatologických ambulancí
Žádné recenze

Informace

MedicalClinic představuje privátní síť dermatologických ambulancí v oboru estetické dermatologie.

Ordinace Medical Clinic se nacházejí například v těchto městech: Beroun, Brno, Hradec Králové, Kolín, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Tábor či Uherské Hradiště.

Jednotlivá centra nabízejí kompletní dermatologickou péči, která zahrnuje základní zákroky hrazené pojišťovnou a nadstandardní péči za příplatek. Každá dermatologická praxe pracuje samostatně a je nutné nejdříve specifikovat váš problém a definovat požadavky předpokládané péče.

Značka Medical Clinic garantuje nadstandardní dermatologické pracoviště.

Všechny pobočky MedicalClinic se specializují na oblast dermatologie a estetiky. Svým pacientům poskytuje nadstandardní péči.

Jak už bylo zmíněno, centra MedicalClinic se nacházejí v několika městech napříč celou Českou republikou a Slovenskem. V některých městech lze najít i několik ordinací. Každá z poboček je vybavena nejmodernějším vybavením, samozřejmostí je profesionální lékařský tým a individuální přístup. Díky tomu poskytují všechna centra nadstandardní péči, která je zároveň dostupná pro každého.

Centra nabízejí svým pacientům širokou nabídku zákroků. Můžete sem tak zamířit kvůli léčbě akné, lupénky, ekzémů či mykóz, zároveň vám zde však pomohou s vyhlazením vrásek či epilací.

Pokud zatoužíte po vyhlazení vrásek, budete moci v ordinacích Medical Clinic využít hned několik způsobů léčby. Patří k nim například frakční a operační CO2 laser či přenos kmenových buněk. Jednou z možností je také aplikace výplňových materiálů (kyselina hyaluronová). K vypnutí kůže zde používají také radiofrekvenční přístroje. Novinku pak představuje Portrait NeoGen plazma.

Trápí vás nadměrné vypadávání vlasů? I s tímto problémem vám v centrech Medical Clinic pomohou. Pro léčbu jdou zde navíc perfektně vybaveni. Kromě mezoterapie a biostimulačních laserů je zde odborníkům k dispozici i biostimulační helma OAZE či frakční laser Er: Glass MOSAIC.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (26)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.