Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Oteklé prso, druhé povislé

Xena
29. 5. 2009 · Poslední odpověď: 1. 6. 2009

Dobrý den,před půl rokem jsem byla na augmentaci 345ml pod sval.Teď mě pan doktor poslal na ultrazvuk,protože mám jedno prso trochu "naběhlé",prso nebolí,není zarudlé,jen cítím v určité poloze nepatrný tlak.Paní doktorka na ultrazvuku mi řekla,že se o kapsulaci nejedná,že se inplantát posunul výše,a viděla tam větší řasení-prý je tam "schrnutý".Pan doktor mi naplánoval za tři týdny operaci-kapsulotomii.Problém je v tom,že toto prso je vzhledově hezčí,to druhé"zdravé" mi přijde dost povislé a v prsní rýze cítím na omak implantát,jako když mi "sjel dolů"Cítím takové zvlnění,toto cítím u obou prsou,ale když jsem se ptala pana doktora asi před 2měsíci,řekl mi,že prý jsem hubená a mám slabší kůži.To zvlnění je teď o dost více patrné u toho "zdravého"prsa.Chtěla jsem Vás poprosit o radu,jesli by nebylo spíš vhodné operovat to "zdravé prso",inplantát posunout nějak víš,je možné,že sjel nějak dolů?Jsem z toho zmatená,mám jít znovu na operaci,paní doktorka mi řekla ,že o kapsulaci se nejedná,pan doktor mi řekl,že mi musí odstanit kapsulaci.Bude mi operovat prso s kterým jsem spokojená a prso které se mi zdá povislé,tak se neřeší.Děkuji moc za odpověď a přeji krásný den.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 1. 6. 2009
Vážená slečno,
ačkoli jste se Váš problém snažila náležitě popsat, nelze jednoznačně stanovit optimální postup. Problém musí odborník vidět. Máte pouze dvě možnosti: 1/ akceptovat názor Vašeho původního operatéra a věřit mu, 2/ při nejistotě navštívit s veškerou dokumentací více odborníků - plastických chirurgů a vyslechnou si jejich názor - víc hlav, víc rozumu.
Srdečně Vás zdravím,
prim. MUDr. Vlastimil Víšek, CSc., plastický chirurg.
Praha . 29. 5. 2009
Dobrý den, promiňte, ale od toho je konzultace aby jste řekla lékaři s čím jste nespokojena. Jaké máte představy, stesky a přání a co chcete řešit musíte říci Vy a s operatérem to velmi podrobně rozebrat. Tady se uspokojivé odpovědi nedočkáte. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 3. 2009
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 10. 2014
Modelace prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 31. 10. 2022
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2008
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 11. 2015
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 8. 2023
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 4. 2022
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 2. 2024
Abdominoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 3. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 1. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi