MUDr. Jiří Paděra

(30 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Kartouzská 10, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1130747161
MUDr. Jiří Paděra
(30 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Je atestovaným plastickým chirurgem s mnohaletou praxí v oboru. Je držitelem všech klíčových licencí a členem řady odborných lékařských společností. Věnuje se celé škále estetických operací, a to včetně nejmodernějších endoskopických metod. V minulosti se zabýval také popáleninovou medicínou.

Ve svém volnu rád pracuje se dřevem a kreslí.

Ve svém portfoliu nabízí celé spektrum klasických plastických operací, věnuje se také endoskopickým metodám v estetické medicíně. Kromě toho se dlouhodobě věnoval popáleninové medicíně.

Nedokonalosti lidského těla jsou pro něj výzvou k uplatnění estetického cítění a schopností. Různorodost těchto nedokonalostí rád proměňuje ve spokojenost pacienta.

Prohlídka – Perfect Clinic Praha, Kartouzská

Pracuje v rámci špičkového pracoviště Perfect Clinic a je důležitou součástí operačního týmu odborníků. Jednotlivé části pracoviště této kliniky jsou vybaveny špičkovými technologiemi i komfortním zařízením pro pobyt pacienta. Atmosféru kliniky dotváří i příjemný kolektiv lékařů i nelékařských pracovníků.

Pracovní zkušenosti v oboru plastická chirurgie:

MUDr. Jiří Paděra působil od roku 1987 do roku 1992 v Pardubicích, kde se věnoval oblasti chirurgie. V roce 1992 pak nastoupil na Kliniku popálenin do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde pod vedením prof. MUDr. Radany Königové, DrSc. působil až do roku 1997. Mezi lety 1997 a 2009 pracoval pro Kliniku plastické chirurgie, také ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze.

V roce 1999 si otevřel soukromou lékařskou praxi zaměřenou na problematiku estetické chirurgie a o jedenáct let později, v roce 2010, se přidal do týmu plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic.

Během svého působení absolvoval řadu odborných stáží u nás v České republice i v zahraničí, má za sebou mnoho vystoupení na mezinárodních kongresech a je spoluautorem řady odborných publikací.

Znalost jazyků (možnost konzultace v těchto jazycích):

 • čeština
 • angličtina
 • ruština

Při konzultaci se zájemcům o estetický zákrok věnuje s maximální pozorností a hledá řešení jejich problému přímo na míru.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Léčba křečových žil

Estetická medicína

Operace intimních partií

Recenze (30)

5.0
30 Recenzí · 100 % doporučuje
Operace horních víček

Třetí týden po operaci horních víček. Děkuji pane doktore za perfektně odvedenou práci. Je radost se ráno podívat do zrcadla. Pana doktora Paděru všem doporučuji .

Labioplastika

Podstoupila jsem labioplastiku u pana Jiřího Paděry - profesionalita a skvěle odvedená práce! Děkuji!

Kompletní příběh (Labioplastika):
Labioplastika u MUDr. Paděry (Perfect Clinic)
Operace očních víček

Dobrý den, MUDr. Paděra mi operoval před několika lety horní víčka a loni v roce 2021 spodní víčka. Vynikající výsledek a přijemný a hezký přístup (před operací vše vysvětlil). Celkově příjemná a pohodová atmosféra na klinice. Děkuji Slípková Dana

Rhinoplastika

Byla jsem na plastické operaci nosu. Výsledek je opravdu úžasný. Pan doktor Paděra už od první konzultace věděl, co přesně potřebuji upravit. Operace proběhla zcela bezbolestně. Byla jsem o všem dopředu informována a personál byl velmi ochotný a milý...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (18)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (109)

Videa (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (707)

Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (3)

Vše o operacích obličeje

Vše o operacích obličeje

Vrásky v obličeji jednou prostě přijdou. Otázka je, zda se s nimi smíříme, nebo vyrazíme do boje proti nim. Vydáme-li se na válečnou stezku,...
11. 2. 2022
Jaké implantáty jsou pro mě nejlepší?

Jaké implantáty jsou pro mě nejlepší?

Noční můra každého plastického chirurga. Nejčastější otázka, doléhající k jeho očím v internetových poradnách a diskusích, leč bez osobního vyšetření...
17. 11. 2021
Zobrazit další články
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.