MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic

MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic Premium

(28 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Kartouzská 10, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 59 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1130747161
MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic Premium
(28 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo
 • Navštívit web
 • 4342 návštěv profilu

Je atestovaným plastickým chirurgem s mnohaletou praxí v oboru. Je držitelem všech klíčových licencí a členem řady odborných lékařských společností. Věnuje se celé škále estetických operací, a to včetně nejmodernějších endoskopických metod. V minulosti se zabýval také popáleninovou medicínou.

Ve svém volnu rád pracuje se dřevem a kreslí.

Ve svém portfoliu nabízí celé spektrum klasických plastických operací, věnuje se také endoskopickým metodám v estetické medicíně. Kromě toho se dlouhodobě věnoval popáleninové medicíně.

Nedokonalosti lidského těla jsou pro něj výzvou k uplatnění estetického cítění a schopností. Různorodost těchto nedokonalostí rád proměňuje ve spokojenost pacienta.

Prohlídka – Perfect Clinic Praha, Kartouzská

Pracuje v rámci špičkového pracoviště Perfect Clinic a je důležitou součástí operačního týmu odborníků. Jednotlivé části pracoviště této kliniky jsou vybaveny špičkovými technologiemi i komfortním zařízením pro pobyt pacienta. Atmosféru kliniky dotváří i příjemný kolektiv lékařů i nelékařských pracovníků.

Pracovní zkušenosti v oboru plastická chirurgie:

MUDr. Jiří Paděra působil od roku 1987 do roku 1992 v Pardubicích, kde se věnoval oblasti chirurgie. V roce 1992 pak nastoupil na Kliniku popálenin do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde pod vedením prof. MUDr. Radany Königové, DrSc. působil až do roku 1997. Mezi lety 1997 a 2009 pracoval pro Kliniku plastické chirurgie, také ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze.

V roce 1999 si otevřel soukromou lékařskou praxi zaměřenou na problematiku estetické chirurgie a o jedenáct let později, v roce 2010, se přidal do týmu plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic.

Během svého působení absolvoval řadu odborných stáží u nás v České republice i v zahraničí, má za sebou mnoho vystoupení na mezinárodních kongresech a je spoluautorem řady odborných publikací.

Znalost jazyků (možnost konzultace v těchto jazycích):
 • čeština
 • angličtina
 • ruština

Při konzultaci se zájemcům o estetický zákrok věnuje s maximální pozorností a hledá řešení jejich problému přímo na míru.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Zákroky

Estetická medicína

Operace intimních partií

Léčba křečových žil

Dermatologie

Recenze (28)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Dobrý den, MUDr. Paděra mi operoval před několika lety horní víčka a loni v roce 2021 spodní víčka. Vynikající výsledek a přijemný a hezký přístup (před operací vše vysvětlil). Celkově příjemná a pohodová atmosféra na klinice. Děkuji Slípková Dana

Byla jsem na plastické operaci nosu. Výsledek je opravdu úžasný. Pan doktor Paděra už od první konzultace věděl, co přesně potřebuji upravit. Operace proběhla zcela bezbolestně. Byla jsem o všem dopředu informována a personál byl velmi ochotný a milý...Číst dál

S panem doktorem jsem měla tu čest 2x. Jednou při abdominoplastice a při úpravě horních víček. Je to velice milí a ochotný člověk. Když jsem měla problém tak neváhal ve svátek přijet v Praze na kliniku aby se na mě podíval. Úžasný přístup.

Na pana doktora Paděru jsem dostala tip od kamarádky, kterou jsem sledovala před a po operaci horních víček. Nakonec jsem se rozhodla pro zákrok a nelituji. Pan doktor naprosto s citem ulevil zejména jednomu z mých očí, kde mi víčko už hodně vadilo v...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (11)

Kompletní rhinoplastika v Perfect Clinic

Dlouho jsem vybírala operatera a přesto, že pan doktor Paděra nemá tolik recenzí jako jiní lékaři rozhodla jsem se podstoupit rhinoplastiku právě u něj. Jsem 5 dní po sundání sádry a už teď vypadá nos krásně. Dříve jsem postoupila jiný zákrok...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Požádat o konzultaci

Požádejte o konzultaci v navrhovaném čase. Lékař/Klinika Vás bude pro potvrzení obratem kontaktovat.

Domluvte si konzultaci na klinice:
Požádat o konzultaci
Pondělí 30/05 Úterý 31/05 Středa 01/06 Čtvrtek 02/06 Pátek 03/06

Obrázky (100)

Videa (2)

Požádejte: MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (707)

Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (3)

Vše o operacích obličeje

Vše o operacích obličeje

Vrásky v obličeji jednou prostě přijdou. Otázka je, zda se s nimi smíříme, nebo vyrazíme do boje proti nim. Vydáme-li se na válečnou stezku,...
11. 2. 2022
Jaké implantáty jsou pro mě nejlepší?

Jaké implantáty jsou pro mě nejlepší?

Noční můra každého plastického chirurga. Nejčastější otázka, doléhající k jeho očím v internetových poradnách a diskusích, leč bez osobního vyšetření...
17. 11. 2021
Zobrazit další články
Požádejte: MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!