MUDr. Jiří Paděra

(30 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Kartouzská 10, Praha, Praha (kraj)
Evidenční číslo v ČLK 1130747161
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jiří Paděra
(30 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Je atestovaným plastickým chirurgem s mnohaletou praxí v oboru. Je držitelem všech klíčových licencí a členem řady odborných lékařských společností. Věnuje se celé škále estetických operací, a to včetně nejmodernějších endoskopických metod. V minulosti se zabýval také popáleninovou medicínou.

Ve svém volnu rád pracuje se dřevem a kreslí.

Ve svém portfoliu nabízí celé spektrum klasických plastických operací, věnuje se také endoskopickým metodám v estetické medicíně. Kromě toho se dlouhodobě věnoval popáleninové medicíně.

Nedokonalosti lidského těla jsou pro něj výzvou k uplatnění estetického cítění a schopností. Různorodost těchto nedokonalostí rád proměňuje ve spokojenost pacienta.

Prohlídka – Perfect Clinic Praha, Kartouzská

Pracuje v rámci špičkového pracoviště Perfect Clinic a je důležitou součástí operačního týmu odborníků. Jednotlivé části pracoviště této kliniky jsou vybaveny špičkovými technologiemi i komfortním zařízením pro pobyt pacienta. Atmosféru kliniky dotváří i příjemný kolektiv lékařů i nelékařských pracovníků.

Pracovní zkušenosti v oboru plastická chirurgie:

MUDr. Jiří Paděra působil od roku 1987 do roku 1992 v Pardubicích, kde se věnoval oblasti chirurgie. V roce 1992 pak nastoupil na Kliniku popálenin do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde pod vedením prof. MUDr. Radany Königové, DrSc. působil až do roku 1997. Mezi lety 1997 a 2009 pracoval pro Kliniku plastické chirurgie, také ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze.

V roce 1999 si otevřel soukromou lékařskou praxi zaměřenou na problematiku estetické chirurgie a o jedenáct let později, v roce 2010, se přidal do týmu plastické a estetické chirurgie Perfect Clinic.

Během svého působení absolvoval řadu odborných stáží u nás v České republice i v zahraničí, má za sebou mnoho vystoupení na mezinárodních kongresech a je spoluautorem řady odborných publikací.

Znalost jazyků (možnost konzultace v těchto jazycích):

 • čeština
 • angličtina
 • ruština

Při konzultaci se zájemcům o estetický zákrok věnuje s maximální pozorností a hledá řešení jejich problému přímo na míru.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracoviště:

 • Klinika

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Recenze (30)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Třetí týden po operaci horních víček. Děkuji pane doktore za perfektně odvedenou práci. Je radost se ráno podívat do zrcadla. Pana doktora Paděru všem doporučuji .

Dobrý den, MUDr. Paděra mi operoval před několika lety horní víčka a loni v roce 2021 spodní víčka. Vynikající výsledek a přijemný a hezký přístup (před operací vše vysvětlil). Celkově příjemná a pohodová atmosféra na klinice. Děkuji Slípková Dana

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Články (3)

Vše o operacích obličeje

Vše o operacích obličeje

Vrásky v obličeji jednou prostě přijdou. Otázka je, zda se s nimi smíříme, nebo vyrazíme do boje proti nim. Vydáme-li se na válečnou stezku,...
11. 2. 2022
Jaké implantáty jsou pro mě nejlepší?

Jaké implantáty jsou pro mě nejlepší?

Noční můra každého plastického chirurga. Nejčastější otázka, doléhající k jeho očím v internetových poradnách a diskusích, leč bez osobního vyšetření...
17. 11. 2021
Zobrazit další články
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.