Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Trichologické vyšetření

Stojí to za to
97 %
Stojí to za to
Na základě 74 příběhů
Průměrná cena
1.160 Kč
Průměrná cena
Podle 10 odborníků
  • Není nutná anestézie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Dočasné výsledky

Co je to trichologické vyšetření?

Trichologické vyšetření neboli diagnostika vlasů a vlasové pokožky je postup, pomocí kterého zjistíme pravou příčinu problémů s vlasy a vlasovou pokožkou za použití mikroskopické trichokamery.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na trichologické vyšetření?

trichologické vyšetření

Léčba po trichologickém vyšetření

Vlasy jsou korunou krásy. Péče o ně je však mnohem komplexnější než pouhé mytí vlasů. Správná péče je důležitá pro růst i celkovou kvalitu vlasů. Pokud vás trápí například mastné vlasy nebo lupy, můžete podstoupit trichologické vyšetření, které odhalí příčinu problému. Jak se provádí diagnostika vlasů a vlasové pokožky?

Trichologie je speciální vědní obor zabývající se problémy s vlasy, který využívá znalostí v oboru dermatologie, patologické anatomie, biologie a kosmetiky.

Trichologické vyšetření vlasů a vlasové pokožky může pomoci nalézt příčiny a navrhnout vhodnou léčbu v případě např. řídnutí a ztráty vlasů, nadměrné maštění, výskyt lupů a další anomálie.

Trichologické vyšetření by měl však podstoupit každý zájemce o transplantaci vlasů, jelikož s pomocí trichogramu je možné s přesností určit, kdo je a kdo není vhodným kandidátem pro transplantaci vlasů.

Jak si vybrat vhodného lékaře?

diagnostika vlasů

Specialisté na vlasovou diagnostiku

Portál Estheticon nabízí mnoho specialistů na diagnostiku vlasů. Vybírat můžete dle recenzí předchozích pacientů či přiložených fotografií jednotlivými klinikami a lékaři.

Vyžádejte si od nich všechny potřebné informace před podstoupením samotného trichologického vyšetření.

Bibliografie

TrichoSciencePro, Trichometry. [online]. Dostupné na: https://www.trichosciencepro.c... [Datum: 23. listopadu 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře