Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Miniabdominoplastika spojená s augumentací prsou

Terezaherbe
9. 3. 2022 · Poslední odpověď: 14. 3. 2022

Dobrý den přeji :) Po druhém miminku uz moje bříško za prsa dávno nejsou jako dříve a já bych s tím ráda něco udělala. Augumentace a modelace prsou je má priorita, ale trápí mne i lehce povislé bříško.. Už od prvního dítěte mám strie, ale zdaleka nebylo po prvním porodu tak povislé, jako teď. Váhu už mám původní. A tak se chci zeptat, je vůbec reálné "sfouknout" tyto zákroky najednou, abych nemusela absolvovat narkozu dvakrát? Samozřejmě mi jde i o to, abych si to odbyla najednou a byla už jen opět máma na plný úvazek. A pokud ano, jaká by byla zhruba cena? Předem vám všem děkuji za odpovědi. Tereza

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 14. 3. 2022
Dobrý den,
souhlasím, sice lze spojit, ale rozhodně doporučuji podstoupit zákroky zvlášť. Je to velká zátěž pro organismus. Rozhodující je vždy osobní konzultace a vyšetření. Bez ní se nelze přesně vyjádřit.

S pozdravem
MUDr. Peter Mertan
Klinika YES VISAGE
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 12. 3. 2022
Dobrý den,
posouzení je možné jenom na konzultaci, ale obvykle doporučuji podstoupit dva zákroky, protože nejde jenom o dvě anestesie, ale hlavně o délku zákroku v celkové anestesii a o hojení po něm, které je vždy lepší, pokud zákroky nejsou příliš dlouhé, neboť právě toto zatěžuje organismus mnohem víc, než to, že budete mít dvě celkové anestesie. Také hojení je rychlejší a lepší po jedné operaci.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Dobrý den,
operace lze spojit dohromady co znamená výhodu jedné narkózy, jedné operace a jednoho doléčování ale na druhé straně narkóza je delší, operační rána větší a doléčování náročnější. Je potřebné zvážit pro a proti. Hodně také záleží na celkovém zdravotním stavu a dalších faktorech. Rozhodně je nejlepší objednat se ke konzultaci a tam vše probrat.
Přeji hezké dny

M. Molitor, Art Ethic Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den ; změní po porodu na poprsí a břišní stěně jsou nejčastější následky , ohledně operace byla jste ma konzultace ?
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Vážená paní,
je třeba si uvědomit, že mluvíme o operacích v narkozách. Operační sál není autoservis, kde se všechno zvládne na den. Podle mého názoru je nutno obě operace rozdělit, na dvě etapy, interval by neměl být kratší než cca 3 měsíce. Spojit obě operace dohromady by byl pokus, co Váš organizmus vydrží. Mějte zodpovědnost i vůči Vašim dětem..... Zcela nepochybně byste měla absolvovat konzultaci na pracovišti plastické chirurgie a vše prodiskutovat.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 6. 6. 2023
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 5. 2015
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 8. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 26. 3. 2015
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 11. 2021
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 4. 2022
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 10. 2021
Lipofilling prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2021
Abdominoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 8. 6. 2021

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi