60let, Facelift s krásným výsledkem

Verunka

V únoru 2017 jsem absolvovala na klinice Leticia v Brně Facelift, SMAS lifting.Operoval mě pan doktor Petr Hyza.Pan doktor je profesionál ve svém oboru,velmi empatický,milý.Stejne tak hodnotím i personál kliniky,úžasné sestřičky.Zákrok splnil má očekávání,kliniku i pana doktora doporučuji!!!V.D.ze Zlina

Zobrazit příspěvky20 Skrýt příspěvky20
Jana

Dobrý den, děkuji za hodnocení. Jak dlouho u Vás trvala rekovalescence? Dostala jste nějaké doporučení, co nění možné dělat po faceliftu? Změna musela být velká, o kolik let méně Vám lidé hádají? :)

Zobrazit odpovědi 2
Verunka

Po 3 týdnech jsem šla do práce,Asi měsíc jsem toho moc fyzicky nedělala,nepredklanet se!

Verunka

Ještě pokračují.Lekare jsem si našla sama brouzdání po internetu a byla jsem asi na 3.konzultacich.Moc mi pomohly diskuze na internetu.Okoli chválí,"úbytek" asi 10 let:-) V.

pacient

Dobrý den,můžete mi napsat jestli je zákrok bolestivý a jak dlouho trvá hojení? Já vím,že každý se hojíme jinak dlouho,ale aspoň jak to bylo u Vás.P.S. hlavně ,ze se zákrok povedl a Vy jste spokojená.

Zobrazit odpovědi 16
Verunka

Moje operace trvala asi 3 hod.Mela jsem analgosedaci,skoro celou jsem ji prospal.Po příjezdu domů jsem čekala,kdy to "začne" bolet.Ale fakt nebolelo,užívala jsem preventivně antibiotika,léky od bolesti a Wobenzin.Jedine co bylo nepříjemné bylo pak nošení ve dne v noci té stahovací kukly.Jizvy jsem dezinfikovaltak,mastila...Po 3 týdnech jsem šla do práce,otoky byly,modřiny málo(priplatila jsem si tkáňové lepidlo).Teď jsem 2 měsíce po operaci,jsem moc spokojená,okolí chválí:-)A ke komu jdete?Já jsem hodně času venovala hledáním informací o operaci na internetu,výběrem lékaře.Nebojte se,stojí to za to!!V.

Reakce na Verunka
Jana

Prosím, jak dlouho jste musela mít obvaz na hlavě? A pak, jak dlouho jste nosila stahovací masku? Děkuji. Na FL se také chystám!

Reakce na Jana
Verunka

Obvaz jsem měla 4 dny,pak jsem ho sundala a umyla vlasy(pouzila jsem přírodní šampon,bez chemie)Stahovací kuklu jsem nosila 14 dnů nonstop,třetí týden jen na noc.I tak to bylo nic moc,ale bylo to nezbytné,aby se to vše dobře zhojilo.Fakt se nebojte!

Reakce na Verunka
Jana

Děkuji Vám moc za odpověď. Už jsem po jednom nezdařilém FL a chystám se na reoperaci. Nevím však, zda bych 4 dny vydržela s obvazem. Sundali mi ho minule druhý den a byla to velká úleva. Pak už jen s maskou. I tak jsem ale přišla o polovinu vlasů.
Krásný den
Jana

Reakce na Jana
Jana

Dobrý den, Jano, můžu se zeptat, jak tedy u Vás probíhalo hojení? Proč Vám vypadaly i vlasy? Kdy jste na zákrok byla?

Reakce na Jana
Jana

Myslím si, že mi hodně blížila stahovací maska. Bylo mi řečeno, že ji musím nosit 6 týdnů, což jsem dodržela. Vlasy vzaly za své. Na zákroku jsem byla v roce 2013. S hojením jsem problém neměla.
Jana
S výkonem spokojená nejsem, výsledek žádný vidět není. Jen vyhozené peníze.

Reakce na Jana
Jana

To mě moc mrzí :( A už víte, kam půjdete na reoperaci? Půjdete na víc konzultací? Moc Vám držím prsty, ať to teď už vyjde.

Reakce na Jana
Jana

No, právě že nevím a hodně váhám!!!!!!! Mám vybraného jednoho pana doktora, kterému bych svůj obličej do rukou svěřila, ale operuje jen v Praze, což je trochu pro mne z ruky. Jsem z Brna.
Tak opravdu zatím nevím, váhám............

Reakce na Jana
Jana

Můžu se zeptat na jméno? Znám lidi, co naopak jeli z Prahy do Brna na zákrok a pak domů. Jenom Vás musí někdo odvézt :)

Reakce na Jana
Jana

Prosím, chtěla jste znát jméno pana doktora, kterého jsem si vyhlédla pro facelift v Praze?

Reakce na Jana
Jana

Jo, pokud to není tajemství :)

Reakce na Jana
Jana

MUDr. Pavel Kobzík. Klinika Perfect Clinic.
Jana

Reakce na Jana
Jana

držím prsty

Reakce na Verunka
MUDr. Petr Hýža Ph.D.

Dobrý den. Doporučuji obvaz sundat za 2 dny po operaci a umýt hlavu, právě z důvodů možného vypadávání vlasů. Nošení elastické bandáže doporučuji po dobu 1 týdne na 24 hodin denně a následně po týdnu pak na noc. Pokud je bandáž nošena déle, protože máte lepší pocit zpevnění, rozhodně ničemu neublížíte a doporučuji. V každém případě je nutné si hlavu umýt co nejdříve, tedy ideálně 2.den. 

Reakce na Verunka
Jana

Co jizvičky? Jsou schované, není je někde vidět?

Reakce na Jana
Verunka

Jizvičky jsou schované,mám vhodný účes :-),takže nejsou vidět.Poctivě jsem mazala,zatím jsou ještě tmavé,někde hladké,jinde vystouplé,ale to mi nevadí,nejsem až takový detailista :-)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Související recenze a zkušenosti
Doktor ve Vašem okolí