Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

8. 3. 2018 · Aktualizováno: 5. 10. 2023

Přirozená plastika obličeje a krku

Stojí to za to
2 adresy v Jihomoravský kraj

Hodnocení od dana6158723:

Přirozená plastika obličeje a krku

Jsem nadmíru spokojená s výsledkem pana MUDr. Petra Šína, který docílil naprosto přirozeného vzhledu mého obličeje a krku. Nelze opomenout velmi laskavého přístupu pana doktora a celého týmu v příjemném prostředí. Jednoznačně doporučuji.

1

Komentář (1)

Dobry den,take premyslim o endoskopickem liftingu cela a tvari,tak bych mela na Vas par otazek,delali Vam endos.lift jen tvari a krku,nebo to bylo spojene i s endoskopickym liftem cela,za odpoved predem dekuji.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
57 let, rekonvalescence trvala týden

Mockrát děkuji MUDr. T. Kupkovi za velice profesionální přístup. Při konzultaci mně náležitě vysvětlil jaký zákrok pro mně nejvhodnější a tak mi pomohl ke správnému rozhodnutí, protože správně se rozhodnout je velice důležité. Prostě úžasný...

Číst dál
Minifacelift nebo SMAS, žena - 68 let
je mi 68 let před 10 leti jsem měla velmi úslpěšnou operaci horních a dolních víček a teď mám pocit, že bych měla mít minifacelift nebo SMAS. Také jsem slyšela, že se to dá udělat endoscopicky?

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.