ANDRÉ - klinika estetiky s.r.o.

ANDRÉ - klinika estetiky s.r.o.

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Květnové Náměstí 14, Průhonice, Středočeský kraj
ANDRÉ - klinika estetiky s.r.o.
ANDRÉ - klinika estetiky s.r.o.
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Jaká je naše provozní doba?

Lékařské služby
Pondělí až pátek 9:00-19:00 – doporučujeme však objednat se předem telefonicky.

Masáže a formování postavy
Pondělí až pátek (po předchozí telefonické objednávce) (8:00-22:00), sobota 10:00-20:00.

Klinika esteticky André, která se nachází v Průhonicích u Prahy, nabízí svým klientům špičkovou péči z oblasti estetiky. Charakteristický je pro ni tým zkušených profesionálů a moderní technologické vybavení, které splňuje světové standardy. Zajistíme vám komplexní služby zahrnující nejenom péči o tělo, ale i poradenství z oblasti stravování či psychologie. Těšit se můžete na komfortní a příjemné prostředí.

Klinika nabízí opravdu širokou škálu zákroků z oblasti estetiky.

Mezi ně patří například aplikace botulotoxinu, mezoterapie, chemický peeling, permanentní make-up, epilace či aplikace gelových implantátů. Zároveň poskytujeme i masáže.

Lycon epilace

Na klinice nabízíme epilaci krémovými pásky LYCON – jedná se o jednu z nejnovějších metod na českém trhu. Jako jediný vosk na světě obdržel LYCON certifikaci ISO a zvítězil také v prestižní soutěži British Awards 2014 a 2015 v kategorii epilačních přípravků. Mezi jeho věrné fanoušky patří i mnoho celebrit, například Victoria Beckham.

Vosky pocházejí z Austrálie a jsou vyráběny ze speciálních pryskyřic, včelího vosku a také aromatických olejů. Metoda depilace těmito vosky je bezpečná i pro ženy v pokročilém stádiu těhotenství.

Lékařská kosmetika

V našem centru nabízíme kvalitní hypoalergenní lékařskou kosmetiku hned několika značek. Mezi ně patří například značka Bioderma, Dermaheal, Renophase či Isis Pharma.

Na klinice André působí zkušený tým lékařů, psychologů a dalších specialistů. Zakladatelkou kliniky je MUDr.Marta Hejdová, absolventka 3. lékařské fakulty University Karlovy v Praze. Ta je držitelkou mnoha certifikátů a má několikaleté praktické zkušenosti v daném oboru. Soustavně se také věnuje dalšímu vzdělávání. Je členkou několika organizací – České lékařské komory, Obezitologické společnosti ČLS JEP a České dermatologické společnosti.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Injekční výplně

Injekční výplně - nenáročný zákrok se super výsledkem

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (16)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (2)

Mezoterapie kmenovými bunkami
Odpověď odborníka · 16. 11. 2017

Dobrý den, vzhledem k mým zkušenostem s efektivností opakovaných ošetření mých klientek, ani já ani ony, jsme nezaznamenaly žádný velký efekt. Na vrásky jsou jiné metody ošetření např.výplněmi, na povadlou pleť např. mezoterapie kyselinou...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.