Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

15. 4. 2020 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Liposukce u MUDr. Nártové v Brně

Stojí to za to
Průměrná cena: 45.000 Kč
87349
87348
87347
87346

Hodnocení od anonymous898161:

Liposukce u MUDr. Nártové v Brně

Na zákroku jsem byla před třemi měsíci na Arte klinice v Brně v péči pani doktorky Nártové. Mohu všem jen doporučit, rychle objednání, skvělý přístup, komplexní péče a výsledek . Když jsem měla otázky pani doktorka reagovala bez vahani , co mne také velice překvapilo . Neocekavala jsem az takový vysledek. Jsem velice ráda, že jsem liposukci postoupila. Mohu jen doporučit.

4

Komentáře (4)

Skutečně velmi hezký výsledek, máte teď moc pěkně vytvarovanou siluetu. Prosím, jak dlouho jste po operaci na přiložených fotkách? Často se ostatní pacietnky ptají na otoky. Jak jste to s otoky popřípadě modřinkami měla vy? Děkuji
Odpovědět
Dekuji, pani doktorka byla opravdu pecliva, dala si záležet. Fotky jsou focene ted tj. 3 mesice po vykone. Samozrejme jsem mela trocha otoky cca 2 tydny, modřiny do 10 dnu byly pric. Nutne je nosit kompresni pradlo 24/7 celych 6 tydnu a masirovat boule-nerovnosti. Paní doktorka mne ujistila, že vše je v poradku a finální výsledek se dostavi po 3 mesicich. Měla pravdu. <br />
Vysledek mne namotivoval k hlídání si jídelníčku a pravidelnému sportu.
Odpovědět
Krasně vám to provedla.
Odpovědět
Mohu se optat, kdy jste zacla s valeckovanim? Kolik Vam zhruba odsali tuku a kdy jste byla schopna sedet dele jak 20 Minut?
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.