MUDr. Petr Maceček

MUDr. Petr Maceček

(10 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
, Olomouc, Olomoucký kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 5 hodin
MUDr. Petr Maceček
MUDr. Petr Maceček
(10 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • 7198 návštěv profilu

Profesní životopis:

MUDr. Petr Maceček úspěšně dokončil v roce 1992 studium na lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Po absolvování atestační zkoušky v oboru všeobecná chirurgie (v roce 1995)začal pracovat na oddělení plastické chirurgie v Nemocnici Hranice a.s. V roce 2000 absolvoval také specializační atestační zkoušku v oboru plastická chirurgie a stal se licencovaným plastickým chirurgem.

Od roku 2001 zastává funkci zástupce primáře. Díky dlouholeté praxi na chirurgickém sále a v ambulanci plastické chirurgie je nyní zkušeným plastickým chirurgem se specializací na plastické operace prsou, rovněž břicha (abdominoplastiky), liposukce a další.

Od roku2013 pracuje také v RVmedCentru v Olomouci. Na tomto pracovišti provádí zejména operace prsou, ale i další zákroky týkající se oblasti plastické chirurgie.

Dosažené vzdělání:

Atestace v oboru:

 • všeobecná chirurgie
 • plastická chirurgie

Ostatní:

 • licence České lékařské komory v oboru plastická chirurgie
 • držitel diplomu celoživotního vzdělávání lékařů ČLK

Specializace lékaře:

MUDr. Petr Maceček je zkušeným a licencovaným plastickým chirurgem s dlouholetou praxí, jež v současné době zastává pozici zástupce primáře na oddělení plastické chirurgie Nemocnice Hranice a.s..

Blíže se specializuje zejména na uvedené operační zákroky.

 • zvětšení prsou implantáty (augmentace)
 • zvětšení a modelace prsou
 • modelace prsou
 • plastická operace břicha (abdominoplastika)
 • plastická operace intimní oblasti (labioplastika)

MUDr. Petr Maceček promoval na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci vroce 1992. Po absolvování atestace z všeobecné chirurgie v roce 1995začal pracovat na oddělení plastické chirurgie Nemocnice Hranice a.s. V roce2000 absolvoval atestaci z plastické chirurgie a stal se licencovanýmplastickým chirurgem. Od roku 2001 zastává pozici zástupce primáře. Díkydlouholeté praxi na chirurgickém sále a v ambulanci plastické chirurgie jenyní zkušeným plastickým chirurgem se specializací na plastiky prsou, plastikybřicha (abdominoplastiky), liposukce a další. V letech2013-2021pracoval také v Olomouci v RVmedCentrum privátní klinika s.r.o.

MUDr. Petr Maceček působí především v Ambulanci plastické chirurgie v Přerově spadající pod Nemocnici Hranice a.s., kde zastává funkci zástupce primáře a ordinujícího lékaře.

V ambulanci se zaměřuje na následující kosmetické operace:

 • odstranění pigmentových névů, kožních nádorů
 • plastické operace břicha, nosu, uší, krku, obličeje a očních víček
 • výplně vrásek, rtů
 • aplikace botulotoxinu
 • zvětšení, zmenšení a modelace prsou
 • abdominoplastika
 • liposukce

Ordinační hodiny MUDr. Petra Macečka:

Pondělí: 8.00 - 12.00 hod.Úterý: neordinuje Středa: 8.00 - 12.00 hod.Čtvrtek: 13.00 - 15.00 hod.Pátek: 8.00 - 11.00 hod.

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 500

Zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Dermatologie

Operace intimních partií

Recenze (10)

4.8
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Ráda bych moc poděkovala panu doktorovi za excelentní práci, kterou odvedl i s jeho týmem při kompletní abdominoplastice. Nulová absence jakýchkoliv komplikací, naprosto perfektní komunikace - i když se mnou to jednoduché není :) a přístup. Anestezi...Číst dál

Naprostá spokojenost

Odstranění znamének

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Petr Maceček o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (6)

Lepší výraz obličeje po operaci víček
Výsledek operace horních a dolních víček je skvělý!! Injekční výplně pomohly podstatně zlepšit výraz obličeje a omladit. Jsem spokojená a pana doktora Macečka s jeho týmem sestřiček v Přerově doporučuji nejen ženám ale i mužům! Děkuji.
Zobrazit další příběhy

Obrázky (4)

Požádejte: MUDr. Petr Maceček o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (9)

Rekonvalescence po zmenšení prsou
Odpověď odborníka · 6. 6. 2017

Dobrý den, rekonvalescence po redukci prsů bývá 6-8týdnů. V tomto období se doporučuje klidový režim bez sportování,.. Aby jste dovolenou prožila v klidu, bylo by vhodné dodržet zmíněný interval. Krásný den, MUDr. Petr Maceček, RVmedCentrum

Číst dál
Periareolární modelace
Odpověď odborníka · 2. 6. 2017
Dobrý den, periareolární modelace je operačním zákrok, při kterém dochází k úpravě postavení prsů (=zvednutí) při nevelkém jejich poklesu. Tzn. jizva je jen kolem prsních dvorců. Krásný den, MUDr. Petr Maceček, RVmedCentrum
Zmenšení prsou a kojení
Odpověď odborníka · 12. 6. 2017
Dobrý den, redukce prsů se provádí tak, aby bylo možno i po této operaci kojit. Samozřejmě, že přítomnost jizev může způsobit větší citlivost či až bolestivost prsů během gravidity a kojení. Krásný den, MUDr. Petr Maceček, RVmedCentrum
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Petr Maceček o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!