Informace o ceně: Liposukce

18.568 Kč
průměr
102
odborníků

Liposukce je chirurgický zákrok, během kterého dochází k odstranění tukové tkáně na různých částech těla. Existuje několik základních typů liposukce, a to především liposukce suchá, vlhká, klasická, vibrační (PAL), ultrazvuková (UAL), laserová (LAL), radiofrekvenční (RFAL) a Water Jet (WJAS), které se od sebe liší v závislosti na ceně, šetrnosti i efektivitě.

Liposukce Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 13.400 Kč 19.058 Kč 25.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 13.500 Kč 16.750 Kč 20.000 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 20.000 Kč 20.000 Kč 20.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 15.500 Kč 18.333 Kč 20.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 18.000 Kč 20.937 Kč 24.500 Kč
Ceny ve městě Brno 14.950 Kč 17.173 Kč 22.500 Kč
Ceny ve městě Ostrava 20.000 Kč 20.000 Kč 20.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 13.500 Kč 15.968 Kč 21.875 Kč
Ceny ve městě Havířov 16.000 Kč 16.000 Kč 16.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 13400 - 13.925 Kč
8 Příběhů
Průměrná cena 13.926 Kč - 23.210 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 23.211 Kč - 25.000 Kč
5 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena o 25 % nižší ceny oproti průměru
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena o 25 % vyšší ceny oproti průměru

Ceny zákroku liposukce

Konečná cena liposukce závisí na počtu návštěv klienta a především na metodě, kterou pro pacienta chirurg doporučí a následně provede. Dalším faktorem, který hraje u ceny roli, je partie těla, na které bude liposukce vykonána. Může jít o vnitřní nebo vnější stranu stehen, hýždě, boky nebo i kombinaci partií těla. Průměrná cena liposukce se v České republice pohybuje v rozmezí od 12 000 do 35 000 Kč.

Co je zahrnuto v ceně liposukce

Započítáno je v chirurgickém zákroku:
anestezie
výkon lékaře
daná operace
hospitalizace
převaz
následná prohlídka.

Často cena nezahrnuje:
  • kompresní prádlo 350 – 1500 Kč
  • další den hospitalizace 1500 – 3000 Kč (na přání pacienta)
  • léky na bolest 200 – 300 Kč
  • hojivé masti 150 – 300 Kč

Před samotným zákrokem je vhodné získat od pracoviště informaci o konečné ceně, jelikož se často stává, že klient nepočítá s náklady na léky a mastičky, které jsou nedílnou součástí zákroku.

Co může zvýšit cenu liposukce?

Cena liposukce závisí na mnoha faktorech. Konečnou částku může navýšit opakovaná návštěva, kde je cena dalšího zákroku hrazena v plné výši jako předešlý zákrok. Oceňuje se i praxe a atestace chirurga, stejně jako celého týmu plastické kliniky. Důležité je sledovat i marketing kliniky, ne vždy totiž klient platí jen za samotný úkon a potřeby s ním spojené, ale i za prezentaci lékaře či kliniky, která se samotným zákrokem nijak nesouvisí. Doporučují se sledovat reference lékaře, které je snadné ověřit si na různých portálech, kde se může potenciální pacient dostat k názorům od předešlých klientů.

Ceny podobných plastických operací v ČR

Abdominoplastika (operace břicha): Operace břicha se provádí v celkové anestezii a trvá 2–3 hodiny. Hospitalizace netrvá déle než 3 dny v závislosti na rozsahu operace. Operace zabezpečuje zpevnění rozestouplých břišních svalů a díky jejich dokonalému sešití a odstranění přebytku kůže, dochází k zploštění břicha. Většinou se operace provádí u lidí s břišním převisem. Operace se pohybuje v cenovém rozmezí 35 000 – 48 000 Kč.
Neinvazivní liposukce - kryptolýza CoolTech: Pomocí mrazu dochází k redukci tuku. K zákroku se používá přístroj CoolTech, ten redukuje podkožní mazivo ve velkém množství, a to jeho zmražením na -8° C. Ošetření trvá pouze 70 minut a výhodou a naprostou inovací je, že nedochází k poškození okolních cév ani tkání pacienta. Doporučuje se několik aplikací, přičemž jedna stojí 2 900 – 3 500 Kč.

Pokryje liposukci mé zdravotní pojištění?

Po zjištění, kolik liposukce stojí, si hodně pacientů vyhledává informaci, jestli je možné uplatnit tento výkon u své pojišťovny. Výkony, které platí zdravotní pojišťovna, jsou uvedeny v sazebníku pojišťoven a vždy se jedná o operace, které řeší ohrožení pacienta na zdraví a operace řešící omezení funkce orgánů, což se liposukce netýká, jelikož jde o zákrok estetický.

Lze u liposukce využít služby financování?

Financování lze domluvit na plastických pracovištích ve formě případných splátek. Liposukce na splátky tedy v dnešní době není problém. Možnost takového financování nabízí stále více klinik, jelikož je klienti vyhledávají. Výhodou je, že kliniky tuto možnost poskytují bez finančního navýšení.
Trápí vás nedokonalost těla a víte, že by se to dalo snadno vyřešit liposukcí? Stačí si vybrat tu nejvhodnější metodu a zastavit se na klinice pro pár informací. Lékaři pro každého vyberou odpovídající zákrok na míru.
Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Liposukce stehen a zadečku Ivet_ka · 12. 1. 2021

Dobrý den, měla bych zájem o liposukci stehen a zadečku, jak se pohybuje cena a vydrží napořád? V příloze zasílám bouli, co mám na jednom stehni, zda se to také dá liposukci vyléčit. Dekuji

Dobrý den, používáme laserovou liposukci, která je nejšetrnější k tělu, protože před vlastní liposukcí destruuje tukovou tkáň a tím je také nejefektivnější metodou k odsátí maximálního množství nahromaděné tukové tkáňě, navíc aktivuje kolagenní vlákna v podkoží, tímto mechanismem kožní kryt má větší tendenci se stáhnout. Máme velice hezké vý ... číst dál

3 odpovědi číst dál
adri909109

Dobrý den, odjakživa mne trápí asymetrie a tuk na bocích kolem pasu. Nikdy se mi tato oblast nepodařila zhubnout, dokonce ani když jsem měla o 10kg méně. Zajímal by mne názor, zda pomůže klasická liposukce, nebo zmražení tuku? Lze vyřešit i asymetrii? Dále by mne zajímala přibližná cena zákroku a případná rekonvalescence. Moc děkuji za názory.

Vážená paní, uvedená asymetrie může být i lipom. Zde je liposukce jednoznačná metoda volby. Kryolipolýza zde nebude stačit. Pokud máte žájem, je možné provést konzultaci a to i on-line formou videokonzultace. V případě zájmu můžete kontaktovat na tel. 7333361577 S pozdravem MUDr. Šulcová

3 odpovědi číst dál
veru742683
Liposukce paží a stehen najednou Veru742683 · 23. 5. 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné provést liposukci paží a stehen najednou a jaká by byla přibližná cena. Děkuji za odpověď.

Asi ano, ale musí se to vidět. Záleží na polohování. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho web ... číst dál

4 odpovědi číst dál
cipinka1114

Chtěla bych se zeptat zda nějaký lékař zde u nás v ČR zvládne toto:) a pokud ano jaká je tak odhadována cena pouze orientačně. Opravdu se o tenhle zákrok zajímám v USA je teď velmi rozšířený u nás v ČR jsem zatím nic moc neviděla a proto se celkem bojím ho podstoupit. Předem děkuji všem lékařům za odpověď.

MUDr. Jiří Vrbický

MUDr. Jiří Vrbický

Nejlepší odpověď

Vážená Cipinko Ve světě je vymyšleno spousta nových názvů pro liposukce.Většinou jde o marketingový trik.Ve skutečnosti jde o dva způsoby provedení. Tuk se různými technikami odstraní a je pak po zákroku vidět v nějaké nádobě.Druhý způsob využije neinvazivně různých přístrojů (laser,ultrazvuk a pod.) a předpokládá se že je tím tuk rozrušen a sám ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU LIPOSUKCE

usazené tuky spodní záda, boky
Dobrý den, existuje nějaký zákrok, který by mi zlikvidoval tuky na spodních zádech po stranách? Jsem...
Mereia
Poslední komentář: 31. 3. 2021 ·
4

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky pro zákrok Liposukce

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Liposukce. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Najít nabídky

Kde?

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Liposukce. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Musela jsem podstoupit sice 8 aplikací, ale jsem moc spokojená. Bylo to metodou Coolsculting. Aplikace není bolestivá, dvou minutová masáž je pak nepříjemná. Ale nic co by nešlo vydržet. Oblas je pak citlivá. Začátek úbytku jsem už pozorovala po čtrnácti dnech. Citlivost břicha asi měsíc. Po šesti týdnech jsem byla nadšená.

Cena 80.000 Kč

Ze zacatku jsem byla po liposukci opravdu zklamana.. Navic jsem zjistila ze se mi hrozne spatne vstrebavaji modriny a stehna tudiz zustavaji lehce tmava i pul roku po liposukci :( Kazdopadne vysledek se dostavil po delsi dobe. Byla jsem nakonec jeste na korekci (po roce, take v celkove anestezii), protoze na stehnech byly celkem videt nerovnosti, tak to pan doktor srovnal, jak nejlepe dovedl. Ted jsem pet mesicu prave po te korekci a jsem uz celkem spokojena. Vzala bych tuku urcite vic, ale na to me pan doktor upozornoval uz na zacatku, ze kvuli elasticite kuze urcite nebude moct vzit tuku nijak extremne moc. Vzal tedy co slo.. A ma pravdu, kuze uz se stahuje pomalu, je ted takova lehce povisla. Nic extremniho, ale je videt, ze po odebrani jeste vice tuku by se uz vic nestahla. Chtelo by to nejaky lifting zadku :) (Vim ze to dokonce existuje, ale kvuli rizikum komplikaci se to moc nedela). Co se tyce celulitidy, na tu to nepomohlo. Naopak po te prvni liposukci se dost zhrosila, ale to se vyresilo korekci (ty nejvetsi nerovnosti). Tak ted jeste hledam neco na boj s malo elastickou kuzi a celulitidou... Celkove jsem ale podle fotek vlastne spokojena. Ty bambule na vnejsich stehnech bych proste nevycvicila nikdy, i kdybych se do posilovny prestehovala. Cena (myslim) 19000 + 4000,- za korekci.

Cena 23.000 Kč

Dobrý den, chci moc poděkovat celé vaší klinice, za úžasný přístup a za cenné rady paní Dr. Která je úžasný člověk, díky vaší klinice jsem zhubla neuvěřitelných 20 kilo, za pár měsíců, nikdy před tím se mi to nedařilo, zkoušela jsem různé diety na cvičení mě moc neužije, ale ošetření Liposonix mi doslova změnilo život! Jsem vděčná za tuto zkušenost! Doporučuji všem kdo má problém s váhou a bojuje s ní jako s ní bojuji já, doporučuji vám to zkusit, já s hubnutím ještě nekončím. Ještě jednou moc děkuju.

Cena 26.000 Kč

Kdyz jsem sla na kliniku, nemela jsem velka ocekavani, pripadala jsem si snad nejtlusci na svete a bala jsem se, ze mi nic nepomuze, pani Dr. Larisa mi doporucila osetreni Liposonix, nezbyvalo mi nez souhlasit, termin jsem mela temer hned, protoze nekdo vypadl. Osetreni neboli, jen jsem striktne dodrzovala po osetreni pitny rezim a stravu a slo to samo☺️ Ted jsem konecne stastna! Dekuji

Cena 28.500 Kč

Jsem nešťastná. Na konci března jsem podstoupila liposukci body jet, předních stran stehen. Ze je tato oblast choulostiva vím, upozorňovala jsem na to na konzultaci zda je to OK. Tato metoda slibuje stejně rovnoměrně odsati . Tímto přístrojem údajně přední strany stehen dělají. Na vše jsem se zeptala. Liposukce byla podpořena laserem. Výsledek katastrofální, velké prohlubně, důlky, nerovnosti. Pan dr. navrhuje nápravu v září přenosem vlastního tuku. Bojím se ze jsem k němu ztratila důvěru. Ráda by kdyby někdo pomohl k lepšímu výsledku, nechci se schovat a stále věřím, ze mi někdo pomůže. Existuje někdo takový?

Cena 35.000 Kč