Informace o ceně: Liposukce

18.663 Kč
průměr
219
odborníků

Liposukce je zákrok, během kterého dochází k odstranění tukové tkáně na různých částech těla. Existuje několik základních typů liposukce, a to především liposukce suchá, vlhká, klasická, vibrační (PAL), ultrazvuková (UAL), laserová (LAL), radiofrekvenční (RFAL) a Water Jet (WJAS), které se od sebe liší v závislosti na ceně, šetrnosti i efektivitě. Průměrná cena liposukce je 18.663 Kč.

Liposukce Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 7.000 Kč 26.000 Kč 45.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 3.500 Kč 23.250 Kč 43.000 Kč
Ceny ve městě Praha 10.000 Kč 22.500 Kč 35.000 Kč
Ceny ve městě Chotoviny 7.000 Kč 10.500 Kč 14.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 7.000 Kč 26.500 Kč 46.000 Kč
Ceny ve městě Jihlava 4.000 Kč 10.000 Kč 16.000 Kč
Ceny ve městě Kolín 10.000 Kč 20.000 Kč 30.000 Kč
Ceny ve městě Kopřivnice 8.000 Kč 9.000 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 6.000 Kč 23.000 Kč 40.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 10.000 Kč 20.000 Kč 30.000 Kč
Ceny ve městě Pardubice 8.500 Kč 9.950 Kč 11.400 Kč
Ceny ve městě Plzeň 18.000 Kč 29.000 Kč 40.000 Kč
Ceny ve městě Vysoké nad Jizerou 7.000 Kč 10.500 Kč 14.000 Kč
Ceny ve městě Zlín 11.500 Kč 17.250 Kč 23.000 Kč
Ceny ve městě Rychnov nad Kněžnou 15.000 Kč 22.500 Kč 30.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 3000 - 13.996 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 13.997 Kč - 23.328 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 23.329 Kč - 49.000 Kč
9 Příběhů

Cena liposukce

Konečná cena liposukce závisí na počtu návštěv klienta a především na metodě, kterou pro pacienta chirurg doporučí a následně provede. Dalším faktorem, který hraje u ceny roli, je partie těla, na které bude liposukce vykonána. Může jít o vnitřní nebo vnější stranu stehen, hýždě, boky nebo i kombinaci partií těla. Průměrná cena liposukce se v České republice pohybuje v rozmezí od 12 000 do 35 000 Kč.

Co je zahrnuto v ceně liposukce

Započítáno je v chirurgickém zákroku: anestezie, výkon lékaře, samotný zákrok, hospitalizace, převaz, následná prohlídka.

Často cena nezahrnuje:

  • kompresní prádlo 350 až 1500 Kč
  • další den hospitalizace 1500 až 3000 Kč (na přání pacienta)
  • léky na bolest 200 až 300 Kč
  • hojivé masti 150 až 300 Kč

Před samotným zákrokem je vhodné získat od pracoviště informaci o konečné ceně, jelikož se často stává, že klient nepočítá s náklady na léky a mastičky, které jsou nedílnou součástí zákroku.

Co může zvýšit cenu liposukce?

Cena liposukce závisí na mnoha faktorech. Konečnou částku může navýšit opakovaná návštěva, kde je cena dalšího zákroku hrazena v plné výši jako předešlý zákrok. Oceňuje se i praxe a atestace chirurga, stejně jako celého týmu kliniky. Důležité je sledovat i marketing kliniky, ne vždy totiž klient platí jen za samotný úkon a potřeby s ním spojené, ale i za prezentaci lékaře či kliniky, která se samotným zákrokem nijak nesouvisí. Doporučují se sledovat reference lékaře, které je snadné ověřit si na různých portálech, kde se může potenciální pacient dostat k názorům od předešlých klientů.

Ceny podobných zákroků v České republice

Abdominoplastika (operace břicha): Operace břicha se provádí v celkové anestezii a trvá 2–3 hodiny. Hospitalizace netrvá déle než 3 dny v závislosti na rozsahu operace. Operace zabezpečuje zpevnění rozestouplých břišních svalů a díky jejich dokonalému sešití a odstranění přebytku kůže, dochází k zploštění břicha. Většinou se operace provádí u lidí s břišním převisem. Operace se pohybuje v cenovém rozmezí 35 000 až 48 000 Kč.
Neinvazivní liposukce - kryptolýza CoolTech: Pomocí mrazu dochází k redukci tuku. K zákroku se používá přístroj CoolTech, ten redukuje podkožní mazivo ve velkém množství, a to jeho zmražením na -8° C. Ošetření trvá pouze 70 minut a výhodou a naprostou inovací je, že nedochází k poškození okolních cév ani tkání pacienta. Doporučuje se několik aplikací, přičemž jedna stojí 2 900 až 3 500 Kč.

Pokryje liposukci mé zdravotní pojištění?

Po zjištění, kolik liposukce stojí, si hodně pacientů vyhledává informaci, jestli je možné uplatnit tento výkon u své pojišťovny. Výkony, které platí zdravotní pojišťovna, jsou uvedeny v sazebníku pojišťoven a vždy se jedná o operace, které řeší ohrožení pacienta na zdraví a operace řešící omezení funkce orgánů, což se liposukce netýká, jelikož jde o zákrok estetický.

Lze u liposukce využít služby financování?

Financování lze domluvit na plastických pracovištích ve formě případných splátek. Liposukce na splátky tedy v dnešní době není problém. Možnost takového financování nabízí stále více klinik, jelikož je klienti vyhledávají. Výhodou je, že kliniky tuto možnost poskytují bez finančního navýšení.
Trápí vás nedokonalost těla a víte, že by se to dalo snadno vyřešit liposukcí? Stačí si vybrat tu nejvhodnější metodu a zastavit se na klinice pro pár informací ohledně zákroku a zvolené metody.

Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, měla bych zájem o liposukci stehen a zadečku, jak se pohybuje cena a vydrží napořád? V příloze zasílám bouli, co mám na jednom stehni, zda se to také dá liposukci vyléčit. Dekuji

Dobrý den, na Klinice YES VISAGE pracujeme s nejmodernější a nejšetrnější ambulantní a bezbolestnou technikou, laserovou liposukcí SlimLipo. Touto technikou lze řešit všechny problematické partie. Nyní u nás můžete využít nových termínů s exkluzivní slevou 10 %. Platí pouze pro nově otevřené termíny s konzultací a zákrokem do 31. 1. 2021. Pro stan ... Číst dál

3 odpovědi číst dál
adri909109

Dobrý den, odjakživa mne trápí asymetrie a tuk na bocích kolem pasu. Nikdy se mi tato oblast nepodařila zhubnout, dokonce ani když jsem měla o 10kg méně. Zajímal by mne názor, zda pomůže klasická liposukce, nebo zmražení tuku? Lze vyřešit i asymetrii? Dále by mne zajímala přibližná cena zákroku a případná rekonvalescence. Moc děkuji za názory.

Vážená paní, uvedená asymetrie může být i lipom. Zde je liposukce jednoznačná metoda volby. Kryolipolýza zde nebude stačit. Pokud máte žájem, je možné provést konzultaci a to i on-line formou videokonzultace. V případě zájmu můžete kontaktovat S pozdravem MUDr. Šulcová

3 odpovědi číst dál
veru742683

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné provést liposukci paží a stehen najednou a jaká by byla přibližná cena. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pošlete fotografie paží a stehen na ******* a my Vám pošleme ceny a veškeré informace. Zdraví Dr. Vraspírová

4 odpovědi číst dál
cipinka1114

Chtěla bych se zeptat zda nějaký lékař zde u nás v ČR zvládne toto:) a pokud ano jaká je tak odhadována cena pouze orientačně. Opravdu se o tenhle zákrok zajímám v USA je teď velmi rozšířený u nás v ČR jsem zatím nic moc neviděla a proto se celkem bojím ho podstoupit. Předem děkuji všem lékařům za odpověď.

MUDr. Jiří Vrbický

MUDr. Jiří Vrbický

Nejlepší odpověď

Vážená Cipinko Ve světě je vymyšleno spousta nových názvů pro liposukce.Většinou jde o marketingový trik.Ve skutečnosti jde o dva způsoby provedení. Tuk se různými technikami odstraní a je pak po zákroku vidět v nějaké nádobě.Druhý způsob využije neinvazivně různých přístrojů (laser,ultrazvuk a pod.) a předpokládá se že je tím tuk rozrušen a sám ... Číst dál

4 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU LIPOSUKCE

usazené tuky spodní záda, boky
Dobrý den, existuje nějaký zákrok, který by mi zlikvidoval tuky na spodních zádech po stranách? Jsem...
Mereia
Poslední komentář: 31. 3. 2021 ·
4

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Liposukce. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Dobrý den, chci moc poděkovat celé vaší klinice, za úžasný přístup a za cenné rady paní Dr. Která je úžasný člověk, díky vaší klinice jsem zhubla neuvěřitelných 20 kilo, za pár měsíců, nikdy před tím se mi to nedařilo, zkoušela jsem různé diety na cvičení mě moc neužije, ale ošetření Liposonix mi doslova změnilo život! Jsem vděčná za tuto zkušenost! Doporučuji všem kdo má problém s váhou a bojuje s ní jako s ní bojuji já, doporučuji vám to zkusit, já s hubnutím ještě nekončím. Ještě jednou moc děkuju.

Cena 26.000 Kč

Kdyz jsem sla na kliniku, nemela jsem velka ocekavani, pripadala jsem si snad nejtlusci na svete a bala jsem se, ze mi nic nepomuze, pani Dr. Larisa mi doporucila osetreni Liposonix, nezbyvalo mi nez souhlasit, termin jsem mela temer hned, protoze nekdo vypadl. Osetreni neboli, jen jsem striktne dodrzovala po osetreni pitny rezim a stravu a slo to samo☺️ Ted jsem konecne stastna! Dekuji

Cena 28.500 Kč

Jsem nešťastná. Na konci března jsem podstoupila liposukci body jet, předních stran stehen. Ze je tato oblast choulostiva vím, upozorňovala jsem na to na konzultaci zda je to OK. Tato metoda slibuje stejně rovnoměrně odsati . Tímto přístrojem údajně přední strany stehen dělají. Na vše jsem se zeptala. Liposukce byla podpořena laserem. Výsledek katastrofální, velké prohlubně, důlky, nerovnosti. Pan dr. navrhuje nápravu v září přenosem vlastního tuku. Bojím se ze jsem k němu ztratila důvěru. Ráda by kdyby někdo pomohl k lepšímu výsledku, nechci se schovat a stále věřím, ze mi někdo pomůže. Existuje někdo takový?

Cena 35.000 Kč

Na klinice Yes Visage jsem podstoupila zákrok SlimLipo v oblasti břicha. Personál byl příjemný, ochotný, milý, a pan doktor rovněž. Prostředí je moc hezké, čisté a moderní. Přesto bych už znovu na zákrok nikdy nešla. Na stránkách kliniky bylo uvedeno, že "klient je schopen fungovat již druhý den, po dvou dnech pak i běžné fyzicky nenamáhavé či kancelářské práce". V informovaném souhlasu, který ale musíte podepsat těsně před zákrokem (potom, co dostanete antibiotika a diazepam), je ovšem uvedeno, že zcela bez obtíží jste teprve po dvou měsících a týden musíte dodržovat domácí rekonvalescenční režim (viz foto). Tento dokument se všemi riziky (včetně možné nekrózy kůže, zánětů, deformace, asymetrie, reoperace, apod.) by měl člověk podle mě dostat domů, aby se mohl v klidu rozhodnout, ne když má v sobě diazepam a čeká na něj připravený tým lidí. Zákrok je inzerovaný jako bezbolestný, nicméně za sebe musím říct, že opravdu příjemný není. Kolem pupíku to dost bolí, a ve chvíli, kdy se kanyla dotkne svalů, je to opravdu hodně nepříjemné. Mám za sebou dva dlouhé porody a vydržím toho myslím dost, ale na stole jsem se několikrát klepala jak ratlík. Odsáto mi bylo zhruba 1000 ml tuku, bohužel je to pouze z přední strany břicha, takže výsledek je viditelný pouze z pohledu ze strany. Pokud má člověk břicho ve tvaru jablka, zepředu vypadá i po zákroku pořád stejně. Dle slov pana doktora totiž přilehlé strany (tzv. madla lásky) jdou v rámci jednoho zákroku odsát pouze částečně, a navíc se podle toho i upravuje cena. Tedy jedna oblast za 49 tisíc není celé břicho, ale pouze jeho část. U mně je tedy rozdíl vidět pouze z pohledu ze strany (vzhledem k váze ale minimální), navíc se tím deformoval trochu pupík, který má teď tvar banánu. Druhý den po zákroku jsem rozhodně nebyla schopná běžně fungovat, určitě doporučuji vzít si aspoň týden volno. Několik dní bolí každý pohyb a ležet se dá jen na zádech. Prvních 24 ty 4 rány opravdu hodně tečou, spotřebovala jsem 20 kusů savých podložek. Další věc, která mě překvapila, je, že pacient je povinen si u kliniky koupit dva kusy kompresního prádla v ceně 3600 Kč. Tento konkrétní model na stránkách výrobce (Lipoelastic VH special) stojí ovšem 759 Kč. Přirážka více jak tisíc korun za kus mi nedává žádný smysl. Břicho se teď bude ještě několik týdnů formovat, otok splaskávat, bohužel po stranách zůstane stejné, tam se s ním nic nedělalo, takže velké změny se nedají očekávat (viz foto). Znovu už bych na takový zákrok nešla, proto za tu bolest a peníze ten litr tuku opravdu nestál. Navíc nevím, jak dlouho ještě bude trvat, než budu úplně bez potíží. Doporučuji zákrok dobře zvážit, hlavně možnosti rekonvalescence (ani to nepřetržité nošení kompresního prádla není moc příjemné), nebo si aspoň dopředu vyžádat informovaný souhlas a ten si pořádně prostudovat.

Cena 46.000 Kč

Pro liposukci jsem se rozhodla po dlouhé době, kdy se mi nedařilo bricho zhubnout. Nejdříve byla konzultace s panem doktorem, kde mi vše vysvětlil. Samotný zakrok probíhal cca 4 hodiny. Pro mě asi nejhorší bylo probuzení, pac jsem narkozu nesnesla dobře. Samotný zákrok byl v pořádku. Po zákroku jsem šla 4. den do práce. Ty 4 dny byly bolestivé, ale výsledek za to opravdu stojí. Důležité je dle instrukcí nosit stahovací prádlo. Určitě bych se pro zákrok rozhodla znovu. Pan doktor i sestra vše vysvětlili, ukázali. Takto si představuji lékařskou péči. Děkuji.

Cena 50.000 Kč