Informace o ceně liposukce

18.293 Kč
průměr
102
odborníků

Liposukce je chirurgický zákrok, během kterého dochází k odstranění tukové tkáně na různých částech těla. Existuje několik základních typů liposukce, a to především liposukce suchá, vlhká, klasická, vibrační (PAL), ultrazvuková (UAL), laserová (LAL), radiofrekvenční (RFAL) a Water Jet (WJAS), které se od sebe liší v závislosti na ceně, šetrnosti i efektivitě.

Liposukce Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 13.400 Kč 18.883 Kč 25.000 Kč
Cena v Plzeň 13.500 Kč 16.750 Kč 20.000 Kč
Cena v Ústí nad Labem 20.000 Kč 20.000 Kč 20.000 Kč
Cena v Olomouc 15.500 Kč 18.333 Kč 20.000 Kč
Cena v Karlovy Vary 18.000 Kč 20.937 Kč 24.500 Kč
Cena v Brno 14.950 Kč 17.354 Kč 22.500 Kč
Cena v Ostrava 20.000 Kč 20.000 Kč 20.000 Kč
Cena v Hradec Králové 13.500 Kč 15.968 Kč 21.875 Kč
Cena v Havířov 16.000 Kč 16.000 Kč 16.000 Kč
Cena v Prostějov 13.000 Kč 13.000 Kč 13.000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 13000 - 13.718 Kč
7 Příběhů
Průměrná cena 13.719 Kč - 22.866 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 22.867 Kč - 25.000 Kč
5 Příběhů

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Ceny zákroku liposukce

Konečná cena liposukce závisí na počtu návštěv klienta a především na metodě, kterou pro pacienta chirurg doporučí a následně provede. Dalším faktorem, který hraje u ceny roli, je partie těla, na které bude liposukce vykonána. Může jít o vnitřní nebo vnější stranu stehen, hýždě, boky nebo i kombinaci partií těla. Průměrná cena liposukce se v České republice pohybuje v rozmezí od 12 000 do 35 000 Kč.

Co je zahrnuto v ceně liposukce

Započítáno je v chirurgickém zákroku:
anestezie
výkon lékaře
daná operace
hospitalizace
převaz
následná prohlídka.

Často cena nezahrnuje:
  • kompresní prádlo 350 – 1500 Kč
  • další den hospitalizace 1500 – 3000 Kč (na přání pacienta)
  • léky na bolest 200 – 300 Kč
  • hojivé masti 150 – 300 Kč

Před samotným zákrokem je vhodné získat od pracoviště informaci o konečné ceně, jelikož se často stává, že klient nepočítá s náklady na léky a mastičky, které jsou nedílnou součástí zákroku.

Co může zvýšit cenu liposukce?

Cena liposukce závisí na mnoha faktorech. Konečnou částku může navýšit opakovaná návštěva, kde je cena dalšího zákroku hrazena v plné výši jako předešlý zákrok. Oceňuje se i praxe a atestace chirurga, stejně jako celého týmu plastické kliniky. Důležité je sledovat i marketing kliniky, ne vždy totiž klient platí jen za samotný úkon a potřeby s ním spojené, ale i za prezentaci lékaře či kliniky, která se samotným zákrokem nijak nesouvisí. Doporučují se sledovat reference lékaře, které je snadné ověřit si na různých portálech, kde se může potenciální pacient dostat k názorům od předešlých klientů.

Ceny podobných plastických operací v ČR

Abdominoplastika (operace břicha): Operace břicha se provádí v celkové anestezii a trvá 2–3 hodiny. Hospitalizace netrvá déle než 3 dny v závislosti na rozsahu operace. Operace zabezpečuje zpevnění rozestouplých břišních svalů a díky jejich dokonalému sešití a odstranění přebytku kůže, dochází k zploštění břicha. Většinou se operace provádí u lidí s břišním převisem. Operace se pohybuje v cenovém rozmezí 35 000 – 48 000 Kč.
Neinvazivní liposukce - kryptolýza CoolTech: Pomocí mrazu dochází k redukci tuku. K zákroku se používá přístroj CoolTech, ten redukuje podkožní mazivo ve velkém množství, a to jeho zmražením na -8° C. Ošetření trvá pouze 70 minut a výhodou a naprostou inovací je, že nedochází k poškození okolních cév ani tkání pacienta. Doporučuje se několik aplikací, přičemž jedna stojí 2 900 – 3 500 Kč.

Pokryje liposukci mé zdravotní pojištění?

Po zjištění, kolik liposukce stojí, si hodně pacientů vyhledává informaci, jestli je možné uplatnit tento výkon u své pojišťovny. Výkony, které platí zdravotní pojišťovna, jsou uvedeny v sazebníku pojišťoven a vždy se jedná o operace, které řeší ohrožení pacienta na zdraví a operace řešící omezení funkce orgánů, což se liposukce netýká, jelikož jde o zákrok estetický.

Lze u liposukce využít služby financování?

Financování lze domluvit na plastických pracovištích ve formě případných splátek. Liposukce na splátky tedy v dnešní době není problém. Možnost takového financování nabízí stále více klinik, jelikož je klienti vyhledávají. Výhodou je, že kliniky tuto možnost poskytují bez finančního navýšení.
Trápí vás nedokonalost těla a víte, že by se to dalo snadno vyřešit liposukcí? Stačí si vybrat tu nejvhodnější metodu a zastavit se na klinice pro pár informací. Lékaři pro každého vyberou odpovídající zákrok na míru.
Kontaktujte naše lékaře
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Liposukce stehen a zadečku Ivet_ka · 12. 1. 2021

Dobrý den, měla bych zájem o liposukci stehen a zadečku, jak se pohybuje cena a vydrží napořád? V příloze zasílám bouli, co mám na jednom stehni, zda se to také dá liposukci vyléčit. Dekuji

Dobrý den, používáme laserovou liposukci, která je nejšetrnější k tělu, protože před vlastní liposukcí destruuje tukovou tkáň a tím je také nejefektivnější metodou k odsátí maximálního množství nahromaděné tukové tkáňě, navíc aktivuje kolagenní vlákna v podkoží, tímto mechanismem kožní kryt má větší tendenci se stáhnout. Máme velice hezké vý ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, odjakživa mne trápí asymetrie a tuk na bocích kolem pasu. Nikdy se mi tato oblast nepodařila zhubnout, dokonce ani když jsem měla o 10kg méně. Zajímal by mne názor, zda pomůže klasická liposukce, nebo zmražení tuku? Lze vyřešit i asymetrii? Dále by mne zajímala přibližná cena zákroku a případná rekonvalescence. Moc děkuji za názory.

Vážená paní, uvedená asymetrie může být i lipom. Zde je liposukce jednoznačná metoda volby. Kryolipolýza zde nebude stačit. Pokud máte žájem, je možné provést konzultaci a to i on-line formou videokonzultace. V případě zájmu můžete kontaktovat na tel. 7333361577 S pozdravem MUDr. Šulcová

3 odpovědi číst dál
Liposukce paží a stehen najednou Veru742683 · 23. 5. 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda je možné provést liposukci paží a stehen najednou a jaká by byla přibližná cena. Děkuji za odpověď.

Asi ano, ale musí se to vidět. Záleží na polohování. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho web ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Chtěla bych se zeptat zda nějaký lékař zde u nás v ČR zvládne toto:) a pokud ano jaká je tak odhadována cena pouze orientačně. Opravdu se o tenhle zákrok zajímám v USA je teď velmi rozšířený u nás v ČR jsem zatím nic moc neviděla a proto se celkem bojím ho podstoupit. Předem děkuji všem lékařům za odpověď.

MUDr. Jiří Vrbický

Nejlepší odpověď

Vážená Cipinko Ve světě je vymyšleno spousta nových názvů pro liposukce.Většinou jde o marketingový trik.Ve skutečnosti jde o dva způsoby provedení. Tuk se různými technikami odstraní a je pak po zákroku vidět v nějaké nádobě.Druhý způsob využije neinvazivně různých přístrojů (laser,ultrazvuk a pod.) a předpokládá se že je tím tuk rozrušen a sám ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O LIPOSUKCE

usazené tuky spodní záda, boky
Dobrý den, existuje nějaký zákrok, který by mi zlikvidoval tuky na spodních zádech po stranách? Jsem...
Mereia
Poslední komentář: 28. 1. 2021 ·
1
Liposukcia rúk / liposukce paží
Dobrý deň, Bola by som veľmi rada keby sa môžem dozvedieť niečo viacej ci už od lekárov alebo zo...
Mimi274
Poslední komentář: 5. 7. 2018 ·
0 2

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Liposukce

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Liposukce. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Příběhy s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší kliniky/lékaře nabízející zákrok Liposukce. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

15 let jsem se odhodlávala k opravě nepovedené liposukce na nejmenovaném pracovišti, při které vznikly nerovnosti. Přístup paní doktorky mě ujistil, že dělám správné rozhodnutí a rozptýlil mé všelijaké obavy. Navrhla, co se dá s již vzniklou "škodou" dělat a které partie ještě odstát, aby byl efekt co nejlepší. S konečným výsledkem jsem spokojená, pocit, kdy se znovu cítíte atraktivní je k nezaplacení :-) Na klinice jsem byla spokojena s přístupem celého personálu, včetně milých sestřiček.

Cena 44.000 Kč

Podstoupila jsem liposukci podbradku a s výsledkem jsem moc spokojená, pan doktor je šikula. Zákroku jsem se trochu bála, ale zbytečně. Bolest( malá ) u samotného zákroku trvala jen pár sekund a i doma to bylo v pohodě, vůbec jsem si nemusela brát nic od bolesti. Jestli o tomto zákroku někdo uvažujete mohu pana doktora Velikého jen doporučit. 😊

Cena 16.000 Kč

Lipedém mi velmi komplikoval život. Po dlouhé dietě, léčbě lymfodrenážemi a kompresí jsem se rozhodla udělat radikální krok a podstoupit operaci. Prošla jsem spoustu recenzí a zpětné vazby pacientek, a klinika Aestea byla v České republice jediná, která nabízela špičkovou léčbu lipedému. I přes koronavirové komplikace operace nakonec proběhla bez problémů, vše mi bylo vysvětleno, úžasná práce. Je to již 8 měsíců a mé nohy jsou bez bolesti, estetičnost je úplně úžasná a já děkuji panu doktorovi Šímovi za vykonání velkého kroku k mému mnohem lepšímu životu. Mám v plánu se ještě minimálně jednou vrátit a dokončit svoji cestu ke zdraví. Stoprocentně doporučuji! První fotografie na začátku léčby, druhá fotografie před operací a třetí dva měsíce po operaci.

Cena 95.000 Kč