VS Lasera s.r.o.

VS Lasera s.r.o.

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Sokolovská 2035/82, Plzeň, Plzeňský kraj
VS Lasera s.r.o.
VS Lasera s.r.o.
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Profil laserového centra VS Lasera s.r.o.

Laserové centrum VS Lasera s.r.o. je certifikované referenční centrum určené pro výrobce laserů. Dále jde o výukové pracoviště pro studenty LF Univerzity Karlovy v Plzni a školící pracoviště pro kosmetičky, zdravotní sestry a lékaře.

VS Lasera s.r.o. se pravidelně účastní odborných kongresů, kde lékaři centra prezentují výsledky své práce. V roce 2009 se zúčastnili 18. kongresu Evropské akademie dermatologie a venerologie v Berlíně. O dva roky později, v roce 2011, navštívili za účelem účasti na XXIII. Brazilském kongresu dermatologické chirurgie město Cucurbita, kde se lékaři VS Lasery s.r.o. věnovali lektorství na pěti workshopech specializovaných na odstranění vrásek pomocí laserového přístroje EXELO 2 a laserovou epilaci pomocí systému LEDA (ve městech Cucurbita, Rio de Janeiro, Sao Paulo).

Oční laserové centrum a centrum mikrochirurgie oka OFTA úzce souvisí s počáteční existencí laserového centra VS Lasera s.r.o. OFTA byla založena již v roce 1994, kdy jen málokdo věděl jakým směrem se bude laserová medicína ubírat, a jakou evolucí využívání laserových přístrojů v kosmetice a medicíně projde.

Lékaři centra VS Lasera s.r.o. se v roce 1995 rozhodli nabýt prvních zkušeností s kosmetickými laserovými přístroji a odletět do kanadského Toronta. O rok později, v roce 1996, již laserové centrum VS Lasera s.r.o. vlastnilo svůj první laser - erbiový, jehož využití přineslo převratné výsledky. OFTA měla s nimi v době, kdy se tyto lasery začali teprve do České republiky dostávat, už roční zkušenost. Je tedy možné konstatovat, že laserové centrum VS Lasera s.r.o. bylo průkopníkem ve využívání erbiových laserů v oblasti kosmetiky.

Za celým úspěchem a odhodláním centra stojí MUDr. Jiří Voltr, který působil v OFTĚ ve chvíli, kdy se centrum rozhodlo specializovat na oblast laserové estické dermatologie. Podnikl hned několik odborných stáží a tuto moderní techniku si osvojil.

V roce 2005 se transformovala OFTA na laserové centrum VS Lasera s.r.o. a dnes patří ke špičce v práci s lasery v rámci celé Evropy.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Plastická chirurgie

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Odstranění kožních výrůstků

Kožní výrůstky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (37)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (10)

Keloid po neštovicích
Odpověď odborníka · 25. 6. 2013
Dobrý den, určitě doporučujeme objednat se na konzultaci, kde lékař náš lékař nejlepší způsob ošetření. V úvahu přichází ošeření Erbiovým laserem či laserem Exelo. Více informací naleznete S pozdravem VS LASERA s.r.o.
Hojení po odstranění znamének
Odpověď odborníka · 25. 6. 2013

Dobrý den, znaménka lze odstranit laserem, kde již druhý den lze použít make-up, celkové hojení cca do týdne. Ne všechna znaménka lze odstraňovat laserem, vhodná je předtím konzultace kožního lékaře. Více informací naleznete na na našich...

Číst dál
Rozsah laserové depilace třísel
Odpověď odborníka · 4. 12. 2012
Dobrý den, epilace třísel nezahrnuje intimní partie. Můžete přijít do našeho centra VS LASERA s.r.o Plzeň, tel. *************. Můžeme Vám nabídnout podzimní slevové balíčky na ošetření. S pozdravem a přáním hezkého dne VS LASERA s.r.o.
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.