Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 komentář

Miniabdominoplastika, Plastická chirurgie Poděbrady

Pacient: Anonymní

Praha

AN

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Anonymní. 98% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

12. 5. 2021 · Aktualizováno: 9. 8. 2023

Po porodech mi na břiše zůstal opravdu nevzhledný převis. Podstoupila jsem proto miniabdominoplastiku u pana primáře Velikého. Jeho lidský přístup a příjemné vystupování byl jen třešničkou na dortu perfektně odvedené práce. Opravdu jej doporučuji, velmi milá je i jeho paní, která zajišťuje vedení kliniky. Takže za mne doporučení ve všech směrech. Pracoviště: Plastická chirurgie Poděbrady

1

Komentář (1)

Ahoj Andreo, v čem se prosím liší mini abdominoplastika od té normální? Moc díky
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Liposukce zevních stehen a vnitřních kolen
12.2.2020 jsem prodělala u paní MUDr. Šormová liposukci zevních a vnitřních stehen a vnitřních kolen. PARÁDA nožky jako srnka. Péče 100%.DÍKY celému kolektivu za lidsky i profesionální přístup. Cítím se fantasticky.
Lipoamdominoplastika - MUDr. Kasper

Mám 2 týdny po lipoamdominoplastice u Mudr Kaspera a jsem naprosto ohromená co dokázal.Nikdy jsem nemyslela že tak poničené,velké břicho jde zredukovat na tolik že jsem nikdy ani jako náctiletá takto nevypadala.Je to zázrak!Mudr Kasper má moje...

Číst dál
Žádné modřiny ani otoky

Byla jsem na operaci spodních víček bez protažení, protože toto protažení u mě nebylo možné (škoda). Po 9 dnech od operace - téměř neviditelné řezy, žádné modřiny, žádné otoky. Pan doktor příjemný, znalec v oboru, objektivní, reálně hodnotící...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína