MUDr. Josef Němeček

MUDr. Josef Němeček

(5 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
U Nemocnice 1161, Ostrov, Karlovarský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Josef Němeček
MUDr. Josef Němeček
(5 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Josef Němeček

Lékař vystudoval nejprve Gymnázium v Karlových Varech a následně Lékařskou fakultu v Plzni. V roce 2003 získal atestaci z oboru plastické chirurgie. Od roku 2004 je držitelem licence, která mu umožňuje vykonávat soukromou praxi. Patří mezi uznávané odborníky plastické chirurgie.

Svou praxi začal jako všeobecný chirurg v Nemocnici Ostrov. Dále pracoval jako plastický chirurg Fakultní nemocnice Ostrava (Oddělení plastické chirurgie Ostrava-Poruba), plastický chirurg ve Fakultní nemocnici Brno (oddělení plastické chirurgie) a jako plastický chirurg ve Fakultní nemocnici Praha (oddělení plastické chirurgie).

Svou praxi získal i na vyhlášených soukromých klinikách jako Body klinika Brno, Medicom VIP Praha a další.

MUDr. Josef Němeček v současné době působí na klinice Clinic for Luck v Ostrově u Karlových Varů.

Čeho si lékař nejvíce cení?

Na prvním místě je nesmírně rád za ocenění od svých spokojených pacientů. Dále je hrdý na možnost být členem v Mezinárodní společnosti pro plastickou a rekonstrukční chirurgii (IPRAS).

MUDr. Josef Němeček je také členem České lékařské komory.

Kongresy

Své zkušenosti a bohatou praxi získával na kongresech v zahraničí. Procestoval v rámci přednášek Genevu, Santiago de Chile 2013, Gent, Rhodos, San Francisko a mnoho dalších míst.

Velmi se zajímá o plastiku prsou a využití vlastního tuku pro zvětšení prsou a další výplně. Kromě toho často provádí zákroky jako je plastika víček, facelift, korekce uší, výplně vrásek, plastiky prsou, gynekomastii, liposukci, plastiku břicha, korekce jizev, liposukci stehen, plastiku paží a z intimní estetiky pak labioplastiku.

V současné době se klienti mohou s panem doktorem setkat na soukromé klinice plastické chirurgie Clinic for Luck v Ostrově u Karlových Varů. K nejčastěji zde prováděným výkonům estetické chirurgie patří augmentace prsou, a to jak pomocí silikonových implnatátů tak i za použití přenosu vlastního tuku, tzv. lipofillingu. Dále pak modelace či redukce prsů, operace očních víček nebo liposukce různých partií těla.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2003

První návštěva zdarma:

  • Ne

Platební metody:

  • PayPal

Recenze (5)

4.8
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Pan doktor je velmi milý, ochotný a vstřícný. Všechno Vám dopodrobna vysvětlí. Určitě ho doporučuji a těším se na další návštěvu kliniky. Na recepci mají moc hodnou sestřičku, která Vám čekání zpříjemní.

Meine Bauchdeckenstraffung ist nun fast 1 Jahr: Abdominoplastiku jsem podstoupila před rokem

Kompletní příběh (Abdominoplastika):

Meine Bauchdeckenstraffung ist nun fast 1 Jahr her und ich bin super zufrieden. Tolle Klinik, toller Arzt, tolles Ergebnis. Vielen Dank :-)google translate: Moje břicho zastrčit je dnes již téměř před 1 rok Jsem super šťastný. Great nemocnice, skvělý...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Článek (1)

Kliniky

Clinic for Luck

Clinic for Luck

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.