MUDr. Josef Němeček

MUDr. Josef Němeček

(5 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
U Nemocnice 1161, Ostrov, Karlovarský kraj
MUDr. Josef Němeček
MUDr. Josef Němeček
(5 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Josef Němeček

Lékař vystudoval nejprve Gymnázium v Karlových Varech a následně Lékařskou fakultu v Plzni. V roce 2003 získal atestaci z oboru plastické chirurgie. Od roku 2004 je držitelem licence, která mu umožňuje vykonávat soukromou praxi. Patří mezi uznávané odborníky plastické chirurgie.

Svou praxi začal jako všeobecný chirurg v Nemocnici Ostrov. Dále pracoval jako plastický chirurg Fakultní nemocnice Ostrava (Oddělení plastické chirurgie Ostrava-Poruba), plastický chirurg ve Fakultní nemocnici Brno (oddělení plastické chirurgie) a jako plastický chirurg ve Fakultní nemocnici Praha (oddělení plastické chirurgie).

Svou praxi získal i na vyhlášených soukromých klinikách jako Body klinika Brno, Medicom VIP Praha a další.

MUDr. Josef Němeček v současné době působí na klinice Clinic for Luck v Ostrově u Karlových Varů.

Čeho si lékař nejvíce cení?

Na prvním místě je nesmírně rád za ocenění od svých spokojených pacientů. Dále je hrdý na možnost být členem v Mezinárodní společnosti pro plastickou a rekonstrukční chirurgii (IPRAS).

MUDr. Josef Němeček je také členem České lékařské komory.

Kongresy

Své zkušenosti a bohatou praxi získával na kongresech v zahraničí. Procestoval v rámci přednášek Genevu, Santiago de Chile 2013, Gent, Rhodos, San Francisko a mnoho dalších míst.

Velmi se zajímá o plastiku prsou a využití vlastního tuku pro zvětšení prsou a další výplně. Kromě toho často provádí zákroky jako je plastika víček, facelift, korekce uší, výplně vrásek, plastiky prsou, gynekomastii, liposukci, plastiku břicha, korekce jizev, liposukci stehen, plastiku paží a z intimní estetiky pak labioplastiku.

V současné době se klienti mohou s panem doktorem setkat na soukromé klinice plastické chirurgie Clinic for Luck v Ostrově u Karlových Varů. K nejčastěji zde prováděným výkonům estetické chirurgie patří augmentace prsou, a to jak pomocí silikonových implnatátů tak i za použití přenosu vlastního tuku, tzv. lipofillingu. Dále pak modelace či redukce prsů, operace očních víček nebo liposukce různých partií těla.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Jiné

Recenze (5)

4.8
5 Recenzí · 100 % doporučuje
Botulotoxin

Pan doktor je velmi milý, ochotný a vstřícný. Všechno Vám dopodrobna vysvětlí. Určitě ho doporučuji a těším se na další návštěvu kliniky. Na recepci mají moc hodnou sestřičku, která Vám čekání zpříjemní.

Abdominoplastika

Meine Bauchdeckenstraffung ist nun fast 1 Jahr: Abdominoplastiku jsem podstoupila před rokem

Kompletní příběh (Abdominoplastika):

Meine Bauchdeckenstraffung ist nun fast 1 Jahr her und ich bin super zufrieden. Tolle Klinik, toller Arzt, tolles Ergebnis. Vielen Dank :-)google translate: Moje břicho zastrčit je dnes již téměř před 1 rok Jsem super šťastný. Great nemocnice, skvělý...Číst dál

Maximální spokojenost

Kompletní příběh (Zvětšení prsou):

Jsem po operaci 6 měsíců a jsem velice spokojená s výsledkem! Operoval mě MuDr. Němeček, šikovný a pečlivý odborník, plastický chirurg, který má svou práci rád a já ho všem doporučuji s klidným svědomím.

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Recenze MUDr. Němeček Gissant

V listopadu jsem v Gisant podstoupila augmentaci prsou. Pro tuto kliniku jsem se rozhodla na základě doporučení kamarádky a recenzí. Můžu jen doporučit. Je zde milý personál a sestřičky jsou moc ochotné a starostlivé. Operoval mě MUDr. Němeček...

Číst dál

Obrázky (4)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Článek (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.