ANSA Sanatorium, s. r. o.

ANSA Sanatorium, s. r. o.

(6 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Krkonošská 153, Vrchlabí, Královéhradecký kraj
ANSA Sanatorium, s. r. o.
ANSA Sanatorium, s. r. o.
(6 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Privátní chirurgická klinika

Nejlepší služby v oboru chirurgie, plastické chirurgie, ortopedie a anestesie

Založení kliniky se datuje na rok 2002, kdy byla původně sanatoriem "jednodenní chirurgie", které využívalo teamové stmelení specialistů (prestižních lékařů) z různých oborů chirurgie. Nyní klinika poskytuje pacientům komplexní služby v chirurgických oborech, v ortopedii a i v oborech estetické i plastické chirurgie.

Klinika zvládá řešit celou řadu situací - léčba chronických obtíží, akutní úrazy, plánované operace, výkony estetické i plastické chirurgie.

Klinika má za sebou řadu skvělých výsledků operací s minimem zaznamenaných komplikací. O pacienty se stará profesionální tým, který je proslulý svým individuálním přístupem a maximální péčí. Klinika nabízí příjemnou atmosféru a prostředí a samozřejmě tu nejkvalitnější péči v sanatoriu.

Pokud využijete služeb našeho sanatoria, bude naší snahou, aby vaše léčba probíhala pokud možno bezbolestně, a aby nebyla provázena strachem a stresem.

Privátní klinika ANSA nabízí jednodenní chirurgii, ambulantní chirurgii i estetickou a plastickou chirurgii.

Plastická a estetická chirurgie

Bereme ji jako moderní medicínskou disciplínu, která je pro pacienty důležitá, protože dokáže vyřešit řadu asymetrií a nedokonalostí. Ty mohou být důvodem, že se pacienti cítí nespokojení, dokonce může vést ke zdravotním problémům. Estetická a plastická chirurgie může zlepšit vnímání těla, zvýšit sebedůvěru, získat mladistvější vzhled a přinášet radost.

To vše nabízíme za dostupné ceny. Zajišťujeme i financování nákladů na operaci. Lze si u nás zařídit úvěr od České spořitelny, který vám pomůže k cestě za lepším já.

Jednodenní chirurgie

Jedná se o speciální způsob péče o pacienty, kteří se chystají na operaci. Jde o tzv. "on day surgery", kdy pacient po operaci tráví v zařízení jen krátkou dobu (max. 24 hodin). Klinika zajišťuje a připravuje pacienta tak, aby mohl rekonvalescenci dokončit již doma.

Ambulantní chirurgie

Naše klinika řeší i akutní problémy, které jsou zapříčiněné úrazem. Umíme pomoci i s náhlými bolestmi pohybového ústrojí a břicha, chronické bolesti zad, kloubů i končetin.

primářka MUDr. Alena Schmoranzová

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (6)

4.7
6 Recenzí · 100 % doporučuje
Syndrom karpálního tunelu

Měla jsem zpackanou operaci karpálního tunelu v jedné nejmenované nemocnici rok a půl jsem s prsty nemohla hýbat, bolest ruky od zápěstí až po rameno jako zpřerážená ruka a v nemocnici ve Vysokém nad Jizerou mi paní Mudr. Janováčová a paní Mudr. Smrč...Číst dál

Rekonstrukce prsu

Spokojenost s rekonstrukcí prsu

Víčka a silhouette nítě - perfektní výsledek

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (8)

Lékaři z pracoviště

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.