janculinka

Operace 14.11.2018 proběhla v Praze Medicom Clinic operoval Pavel Horyna zákrok je abdominoplastika+sešité svaly a malá liposukce vnitřní stehna vše proběhlo v pořádku a trochu bolesti jako při těžkém cvičení jinak celkově bříško mě nebolelo.Břicho se mi líbí a mám krásné ploché jako před dětmi.Jsem moc spokojená a jizva vypadá dobře je tenoučká do roka bude nepatrná :-) Mažu sádlem a tlaková masáž 3-5 denně a na večer mažu Contratubex na jizvy ? Doporučuji všem a nebojte se jít na zákrok abdominoplastice stojí to za to 1*** Posilám foto srovnání před a po výsledek je úžasný ?

V dubnu 2021 jsem postoupila abdominoplastiku v Sanusu v Hradci Králové a operoval mě skvělý doktor MUDr Hošek ☝️ jsem šťastná, že jsem tento zákrok podstoupila, a že jsem si vybrala super doktora. Sympatický, lidský proste super. Na zákrok jsem šla kvůli povislé kůži, která mně zůstala po akutním cisarškém řezu.

berta278343

Odkládala jsem operaci dlouho, jen mě mrzí, že jsem na ní nešla dřív. Svěřila jsem se panu doktoru Martinovi Skálovi, už jsem u něho byla před 5 ti lety na trojoperaci augmentaci, víčka a podbradek se skvělým výsledkem, takže jsem mu plně důvěřovala. Překvapilo mě, že operace i pooperační stav byl bez jakékoliv bolesti. Je fantastický lékař, vždy dobře naladěn, všechno vysvětlí a hlavně umí, děkuji pane doktore !!! Všem doporučuji !!!

jitkac496334

odhodlala jsem se na plastiku břicha,styděla jsem se svléknout i před manželem.Operace proběhla bez komplikací,výsledkem jsem byla ohromená,nečekala jsem že bych mohla někdy tak vypadat.Pan doktor Skála je opravdu moc šikovný.Celkově jsem byla spokojená se vším,co klinika poskytuje,personál pozorný,vstřícný.Včera jsem byla u pana doktora na úpravě obličeje nitěmi a na podzim mám domluvenou modelaci stehen.Nikam jinam už bych nešla.

anonymní

Touto recenzí bych chtěla paní doktorce Lucii Kalinové a jejímu týmu ještě jednou poděkovat za úžasný výsledek, taktéž za vzornou a milou péči. Přeji všem šťastnou volbu při výběru kliniky, která má splnit Váš sen. Mě se zde splnil na 100%.

hanka625562

Na operaci jsem byla 11.12.2017, 55 let, velká nadváha. Odebrali mi cca 3,5 kg kůže a podkoží, vzhledem k věku a nadváze jsem nechtěla zpět pupík, k ničemu ho nepotřebuji a někdy jsou komplikace při hojení. Bolest po operaci přijatelná, léky na bolest 4 dny. Měla jsem velký odvod sekretu tak mi jeden dren vyndali 4.den druhý až 8.den, po dvou týdnech mi ještě dvakrát tahali vodu z podkoží. Jizva dlouhá 90 cm, se hojila velice dobře. Foto před operací mám jen v leže (pokusím se od dr. získat tu co si dělali oni). Jsem velice ráda že to mám za sebou a mrzí mě, že jsem nemohla jít když jsem byla mladší. Poslední fotka je 7 týdnů po operaci.

lenka89

U pana doktora jsem jiz byla na jinem zakroku a byla jsem moc spokojena ne jen snim, ale se vsemi se kterymi jsem tam prisla do kontaktu, vsichni moc hodni a vstricni a proto jsem si vybrala OB Care a pana doktora i pro abdominoplastiku. Bala jsem se, aby se mi jizva a brisko hojilo dobre, kvuli nekterym diskuzim, ktere jsem tu cetla, ale pan doktor me vzdy uklidnoval, ze spatne hojeni ma nejaky duvod, abych poslechla co mi reknou a bude vse v poradku. Mel pravdu. Ted to bude 5 tydnu a uz odkladam chvilkami pas, kdyz je treba u nas navsteva, pas se mi vyhrnuje, spatne uz drzi a hlavne se chci pochlubit novym briskem?. Na uklid, nakupy, cestovani stale nosim. Po dvou tydnech sel manzel do prace a mame dve male deti 22 mesicu a 4 roky, tak jsem musela fungovat, ale ty dva tydny jsem poctive lezela, aby melo brisko cas se hojit. Zmena je to obravska a super. Pana doktora urcite a cely jeho tym mohu jen a jen doporucit. Prikladam foto, aby jste videli zmenu?.

jajina910315

Jsem 2 měsíce po operaci a jsem moc spokojená. Musím říct, že jsem se bála bolesti, ale úplně v pohodě se to dalo zvládnou. Jizva mě nebolela vůbec, pouze břišní svaly při vstávání zhruba první týden pak to bylo každým dnem lepší a lepší. Teď už funguji úplně normálně jako před operací bez omezení. Je to opravdu krásný pocit když najednou nesjíždí spodní prádlo pod převis břicha a v oblečení vypadáte úplně jinak než předtím.

anonymous702358

Již několik let jsem uvažovala nad abdominoplastikou. Při druhém těhotenství jsem přibrala 33kg. Břicho se pak již nevrátilo do původního stavu. Operaci jsem podstoupila 26.4. 2018 na klinice Aesthevita. Jsem naprosto spokojená. Větší bolest jsem cítila jen první den. Druhý den jsem již chodila. Jsem velice ráda, že jsem byla právě zde. Všichni zde odvádějí 100%. Svou práci umí a dělají ji rádi.

Měla jsem za sebou dva císaře, diky tomu bohužel převis a diastáza. Pak jsem shodila 30kg po dětech, takže operace byla třeba, abych se cítila dobře a mohla si ještě někdy obléci něco jiného než volné věci, aby bříško nebylo vidět. Zákrok doporučuji, pro mě i rekonvalescence byla rychlá, nic mě nebolelo. Na klinice jsem byla moc spokojená. Pan doktor je nejen skvělý operatér, ale i úžasný člověk. Vše mi předem vysvětlil, co a jak bude dělat. Všichni na klinice byli moc milí a příjemní.

Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat paní doktorce Kučerové, u které jsem podstoupila abdominoplastiku , které předcházelo několikaleté rozhodování a odvaha k tomuto zákroku. Vězte, že to byla cesta trnitá, kdy bylo potřeba nejdříve zhubnout kila, která jsem na sebe nabrala během tří těhotenství, což nebylo z počátku jednoduché, ale můj sen o krásném břichu a to, že to dokážu mě byl motivací. Když jsem poprvé jela do Brna na konzultaci za paní doktorkou a osobně se s ní setkala, byla to pro mě neskutečná radost, protože mě dodala ještě větší sílu a odvahu můj sen uskutečnit. Patří jí velké DĚKUJI, které nejde vyjádřit slovy. Její profesionální přístup je naprosto úžasný. Odvedla dokonalou práci, při které strávila na sále neskutečné 4.hodiny , aby mé břicho dovedla k dokonalosti. Touto svou nádhernou a obětavou prací mi pomohla změnit můj život od základů. Pokud někdo z Vás váhá, zda někdy do takové činu jít, určitě Vám doporučuji, abyste určitě neváhali a svěřili se do péče profesionálního lékaře , který bude lidský vstřícný, obětavý, pečlivý a bude přesně vědět, jak Vám může pomoci. Přesně všechny tyto krásné vlastnosti má paní doktorka Kučerová. Svěření do její péče Vám bude připadat, jako by jste se potkali s andělem, který Vám chce pomoci splnit Váš tajný sen a promění ho ve skutečnost. Operace, pooperační péče, hojení a vše co se týkalo mého zákroku bylo naprosto dokonalé. Ještě jednou velmi děkuji. Přikládám fotografie, které jsou pořízeny v lednu 2016 před operací, poté v květnu 2016 po operaci a poslední je září 2016 ( 8. měsíců po zákroku )

veru897257

Podstoupila jsem abdominoplastiku se sesitim svalů a liposukci boku a beder. Jsem velmi spokojena, pan doktor Skála je úžasný, příjemný, vtipný a hlavně, má zlaté ruce. Mohu jen doporučit.

tejr6182033

Pan doktor je prostě úžasný. Udělal mi takové bříško, že ani na stránkách ob caru, kde pan doktor působí nemají vyfocené. Jsem nadšená. K tomu mi udělal horní víčka a také super práce. Přístup celé kliniky je úžasný...Už se těším na modelaci prsou.