Labioplastika MUDr. Remeš Chrudim

Kamík

Před 3 měsíci jsem podstoupila u pana doktora Remeše zákrok zvaný labioplastika. Jsem velice spokojena s výsledkem jak z praktického tak čistě estetického hlediska:) Zákrok jsem podstoupila v lokální anestezii, až na umrtvující vpichy (které jsou prostě v této oblasti nepříjemné), bylo vše bezbolestné. Do hodiny od vstupu do ordinace jsem odjížděla domů. První den jsem užívala ibalgin na bolest a další dny již jen vše trochu táhlo, ale dalo se to v pohodě zvládnout. Nejnepříjemnější pocit bylo ze začátku močení a chvilku trvalo než se rozvolnili jizvy u styku, ale teď...jsem moc spokojená a manžel taky:) Zpětně bych šla do toho kdykoliv znova. Doporučuji a vřele děkuji panu doktorovi a jeho týmu.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Skvělý přístup a profesionalni práce pana doktora a celého týmu, se zákrokem maximální spokojenost, doporučuji všem kdo se ještě neodvážili k tomuto zákroku a uvažuji o něm.

pacientka:) 23.10.2016
Spokojený/á

Je to necelý rok, kdy jsem podstoupila labioplastiku u pana doktora Remeše. Musím říct, že to bylo jedno z velkých životních rozhodnutí, které bylo plné obav a strachu z výsledku. Nakonec jsem do toho šla po hlavě a musí... Více 

2 Likes  
Doktor ve Vašem okolí