Asklepion

Asklepion Premium

(59 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
8 adres v Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 4 hodin
IČP nebo IČO 25068393
Asklepion Premium
(59 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 45265 návštěv profilu

Asklepion je jedním z největších soukromých zařízení pro estetickou medicínu v EU. Od roku 1996 jsme ošetřili stovky tisíc spokojených klientů. Staňte se i vy jedním z nich.

Poskytujeme služby v oborech dermatologie, laserové medicíny, plastické chirurgie, stomatologie, cévní chirurgie, ORL, kosmetiky, fyzioterapie, atd.

Od založení institutu v roce 1996 byly např. jen v Praze ošetřeny stovky tisíc spokojených klientů.

Asklepion byl původně především lasercentrem, díky čemuž získal nezpochybnitelný náskok oproti konkurenci v používání laserů při nejrůznějších typech ošetření, jejich kombinování a také v inovacích a zavádění nových generací technologií. Z toho pramení další výhoda Asklepionu – možnost řešit každý problém, se kterým klient přichází, komplexně, s důrazem na podchycení příčiny obtíží.

Specialisté Asklepionu intenzivně pracují na vlastním výzkumu a vývoji nových technologií i postupů. Jsou aktivními účastníky prestižních mezinárodních kongresů, vyučují na vysokých školách a školí lékaře po celém světě. Také díky tomu najdete nejspolehlivější a nejmodernější metody právě v centrech Asklepion, které se řadí mezi špičku i v mezinárodním měřítku.

Asklepion vychází důsledně z nejnovějších poznatků světové vědy. Jeho specialisté se podílejí na výzkumu, vyvíjejí nové postupy a technologie, přednášejí na nejvýznamnějších mezinárodních kongresech, učí na lékařských fakultách a pořádají školicí akce pro lékaře v České republice i v zahraničí.

Kromě jiného to znamená, že moderní, leč osvědčené postupy, nabízíme v Česku jako první a že i v mezinárodním srovnání se řadíme mezi nejlepší světová centra estetické medicíny vůbec.

Těšíme se na vás v Asklepionu!

Sídlíme ve zrenovované pětipatrové centrále v srdci Prahy s diskrétními prostory. Pobočky máme v Karlových Varech, Mariánských Lázních a Českých Budějovicích. Pracujeme s nejnovějšími, klinicky otestovanými technologiemi a postupy. Jednotlivá oddělení spolu úzce meziooborově spolupracují pro ještě lepší výsledky. Naši lékaři jsou špičkami ve svých oborech, u nichž se učí i konkurence. Používáme pouze certifikované materiály. Plastičtí chirurgové Asklepionu mají auditovanou úspěšnost operací. Disponujeme hi-tech vybavenými superaseptickými operačními sály s laminárním prouděním vzduchu. Poskytujeme akreditovanou pooperační péči na lůžkovém oddělení vybaveném např. automatizovaným chlazením. Na vstupní konzultaci s našimi specialisty se můžete objednat také prakticky odkudkoli prostřednictvím naší mobilní aplikace.

Rádi vás uvítáme i na našich dalších pracovištích v Praze, Karlových Varech, Mariánských Lázní a Českých Budějovicích.

Asklepion funguje jako mezinárodní akreditované školící centrum American Adacemy of Implant Dentistry, American Academy of Cosmetic Dentistry, American Society for Laser Medicine and Surgery a vzdělává studenty z pěti kontinentů.

Doc. MUDr. Roman Šmucler, CSc., zakladatel a majitel Institutu Asklepion, je současně prezidentem České stomatologické komory.

Lékaři laserového centra Asklepion jsou členy českých i mezinárodních lékařských společností.

V České republice: Mezi své členy je přivítala Česká lékařská komora, Česká stomatologická komora, Společnost plastické chirurgie, Společnost estetické a laserové medicíny ČLS JEP a řada dalších.

V zahraničí jsou členy: American Society for Laser Medicine, American Academy of Implant Dentistry, American Academy of Cosmetic Dentistry, American Society for Laser Medicine and Surgery a řady dalších.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracovní tým:

 • Více než 50 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Máme k dispozici pooperační pokoje:

 • Ano

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • od 600,- Kč

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Bariatrická chirurgie

Připojte se k nám na našich sociálních sítích

Social pack

Recenze (59)

4.9
59 Recenzí · 100 % doporučuje
Odstranění znamének

Děkuji pečlivému panu doktorovi. Je velmi empatický a zručný. Během zákroku, byla příjemná atmosféra, dokonce jsem zapomněla, že jsem na sále. Sestřička je také skvělá a moc milá. Mohu jen doporučit

Laserová dermatologie

Oceňuji velmi osobní přístup pana doktora Dejmka. Napoprvé se mu podařilo najít řešení kožního onemocnění obličeje, které mě trápilo téměř rok. Díky němu jsem se problému po několika denní léčbě zbavil.

Korekce jizev

Perfektní přístup a odborná rada

Intragastrický balon

Opakovaně si nechávám odstranit drobné névy, pigmentová znaménka a hemangiomy. Vždy jsem s péčí spokojená.

Zobrazit další recenze
Požádejte: Asklepion o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (21)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (140)

Videa (24)

Požádejte: Asklepion o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (75)

Kavitace vs. Kryolipolýza
Odpověď odborníka · 4. 8. 2021
Dobrý den, prosím pošlete na Vás telefonní nebo emailový kontakt předáme Váš dotaz konkrétní recepci, aby Vás s odpovědí kontaktovala. S pozdravem Moravcová
Jizva u kojence po popálenině
Odpověď odborníka · 15. 7. 2020

Dobrý den,

Doporučujeme osobní konzultaci u nás na klinice. Paní doktorka doporučí nejvhodnější ošetření. Můžeme ošetřit jizvu cévním či frakčním laserem. Biostimulační laser je spíš doplňková metoda. Kontaktovat nás můžete na telefonním...

Číst dál
Botox a systémový lupus
Odpověď odborníka · 7. 7. 2020
Dobrý den, se schválením ošetřujícího lékaře je aplikace BTX možná. Pokud byste měla zájem o nezávaznou konzultaci, můžete nás kontaktovat na telefonním čísle ********* MUDr. Dvořáková Klaudia dermatoložka
Botulotoxin a léčba antibiotiky
Odpověď odborníka · 20. 5. 2020
Dobrý den, Maxitrol při aplikaci BTX nevadí. Nedoporučujeme aplikaci BTX při užívání atb z makrolidové řady (např. Clacid). MUDr. Smutková Hana primářka oddělení dermatologie
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (33)

EMSCULPT NEO – nová éra fitness

EMSCULPT NEO – nová éra fitness

Emsculpt Neo je revoluční technologie, která mění způsob, jakým se lidé dívají na tělesnou kondici a zpevnění těla. Tato inovativní metoda kombinuje...
17. 8. 2023
Zobrazit další články
Požádejte: Asklepion o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!