Informace o ceně: Labioplastika

16.852 Kč
průměr
103
odborníků

Velikost stydkých pysků značně omezuje ženy při sportu, hygieně, sexuálních praktikách a jejich pohodlí při běžných aktivitách. Malé i velké stydké pysky je možné upravit tak, aby se odstranila jejich asymetrie a celkově se pacientka cítila lépe fyzicky i psychicky. Po operaci se doporučuje alespoň jeden týden klidový režim, klientka se vyhýbá dlouhému sezení a je obzvlášť precizní při hygieně stydkých pysků.

Labioplastika Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 12.500 Kč 17.251 Kč 21.000 Kč
Ceny ve městě Brno 13.000 Kč 15.929 Kč 21.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 12.500 Kč 13.825 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 15.000 Kč 17.000 Kč 19.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 14.500 Kč 17.750 Kč 21.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 15.000 Kč 15.500 Kč 16.000 Kč
Ceny ve městě Prostějov 15.000 Kč 16.666 Kč 20.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 12500 - 12.638 Kč
6 Příběhů
Průměrná cena 12.639 Kč - 21.065 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 21.066 Kč - 21.000 Kč
4 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Cena plastické operace stydkých pysků

Kolik stojí plastika stydkých pysků je častou otázkou a my na ni máme odpověď. Cena operace stydkých pysků se jako u všech plastických operací liší dle regionu, plastických lékařů a jiných faktorů. Orientační cena je 12 000 – 22 000 Kč.

Co je zahrnuto v ceně operace stydkých pysků?

Cena ve většině pracovištích zahrnuje níže zmíněné:
anestezii
samotný operační výkon
hospitalizaci na klinice (24 hodin)
konzultace s plastickým chirurgem po operaci
následné kontroly

V ceně nebývá vždy zahrnuto:
  • předoperační konzultace 350 – 500 Kč
  • předoperační vyšetření 350 – 500 Kč
  • pooperační léky 150 – 500 Kč

Co může zvýšit cenu operace stydkých pysků?

Cenu operace může zvýšit několik faktorů. Nejčastějším je sám operatér, který má své osobní ohodnocení od předešlých pacientů. Záleží na jeho lékařské praxi v oblasti plastické chirurgie a referencích od ostatních chirurgů v souvislosti s jeho odborností. Dnes je už běžně žádaná kvalifikační zkouška z plastické chirurgie.
Na vysoké úrovni musí být i prostředí kliniky a celý tým operatéra. Klienti své názory sdílí na internetových fórech a věřte, že se tam řeší nejen samotné zákroky a jejich výsledky, ale i jednání a přístup celého personálu. Cena se může zvýšit i v závislosti na lokalitě, ve které se klinika nachází a celkové správě marketingu. Pokud jsou klinika a samotný zákrok v očích pacienta předražené, jistě zde neplatí pravidlo, že „co je dražší, to je lepší”, proto se nenechte odradit levnějšími cenami, protože i tam může být odbornost a přístup na maximální úrovni.

Ceny podobných plastických operací v ČR

Laserová rejuvenace vagíny: Laserová operace uvolněných poševních stěn se provádí z důvodu opakovaných porodů, inkontinence aj. Cena zákroku je 10 000 – 14 000 Kč.
Liposukce Venušina pahorku: Tímto zákrokem chirurg redukuje tuk v jisté oblasti. Jde o estetický zákrok minimalizující vydutí viditelné při nošení plavek či spodního prádla. Cena se pohybuje od 12 000 do 28 500 Kč.

Pokrývá moje pojištění operaci stydkých pysků?

V případě, že se jedná o estetickou úpravu, tedy plastickou operaci, pojišťovna se nijak nepodílí na financování zákroku a to ani z části a pacient si operaci hradí plně sám. Varianta, kdy pojišťovna hradí úpravu stydkých pysků je jen v případě, nejedná-li se o plastický zákrok a jde o tzv. zmenšení malých stydkých pysků. Na tomto zákroku se podílí sám gynekolog, nikoliv plastický chirurg.

Lze u operace stydkých pysků využít služba financování?
Na pracovišti je možné s pacientem domluvit splátky operace stydkých pysků. Vždy jde o individuální přístup a variace, jaké je schopné pracoviště svým klientům nabídnout.

Pooperační léčba operace stydkých pysků a obecná doporučení

Tento estetický a funkční zákrok se provádí nejčastěji v celkové anestezii, trvá 1 hodinu a pro samotnou pacientku není náročný. Chirurg před operací provede důkladnou analýzu, jelikož v oblasti ženské vagíny jsou velice citlivé body, jako například oblast klitorisu, a chirurg musí dávat pozor na jemné nervy a jejich narušení. Velmi opatrně a jemně se jizvy po zásahu skalpelu zašijí, aby nepřekážely a nebyly vidět. Operatér musí být skutečně mistr svého díla, jelikož stehy musí být pevné, ale zároveň pružné pro docílení perfektního výsledku. Ideální je použít vstřebatelnou nit, ale často se po úsudku chirurga používá nit nevstřebatelná, která se po zahojení místa odstraní. Hned druhý den po operaci je klientka schopna odejít domů, po zákroku se nedostavují bolesti, jen občasné táhnutí. Dodržuje se klidový režim, vyhýbá se fyzické námaze, cvičení a návštěvě veřejných plaveckých bazénů. Je zde zvýšené riziko infekce, proto se pacientka soustředí v jistých partiích na zvýšenou hygienu. Po každé návštěvě toalety se klientka myje mýdlem pro intimní hygienu a po dobu jednoho týdne nosí intimní vložku, pokud je jí to pohodlné. Je totiž možné volit i variantu, kdy se klientka lépe hojí bez spodního prádla i vložky. Dochází k otokům, které do 3 týdnů zpravidla odezní a za 6 týdnů získává operovaná partie definitivní tvar a klientka se může vrátit k sexuálním i běžným činnostem.
Pokud máte i vy sebemenší problém v choulostivých partiích, dnes už to není žádné tabu a svému plastickému chirurgovi se můžete svěřit zcela otevřeně. Po vyšetření a vidině perfektního výsledku se jistě pro labioplastiku rozhodnete.
Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
kate666
Labioplastika - cena/výkon Kate666 · 9. 6. 2020

Ahoj mám velký stydké pysky, mám z toho komplexy. Ráda bych se toho zbavila. Moje matka moje psychické potíže se mnou nesdílí a i když jsem se jí svěřila s tímto intimním problémem, jen se mi vysmála a tento problém zbanalizovala a řekla ,,že po tom zákroku si najdu zase něco jiného,,. Bláblá. S touto odpovědí jsem pochopila, že tudy cesta nevede a peníze na plastiku mi nedá. Utekl nějaký pátek a jsem na 1000% rozhlodá, že na zákrok půjdu, šetřím si penízky. Teď však nastává okamžik vyhledávání chirurga a ceny. Vůbec nevím, co a jak. Na internetu jsem četla od jedný holky, že si nechala napsat žádanku u jejího gynekologa a cena se pohybovala pouze kolem 5000 kč. Jiná zase zaplatila 25000 kč. Vůbec se v tom nevyznám a ráda bych chtěla aby výsledek byl co nejlepší a cena se pohybovala kolem max. 15000Kč. Můžete mi někoho doporučit? (Jsem z Prahy)

IP Beauty

IP Beauty

Nejlepší odpověď

Zdravím Vás. U nás stojí operace 9800 Kč v lokální anestezii a 15 000 Kč v celkové anestezii. Pro oba druhy je vhodná jiná operační technika. Každá má určitou výhodu a nevýhodu, což bych Vám vysvětlil při pohovoru. Jako gynekolog mohu říci, že šijeme velmi jemnými intradermálními stehy tak, aby byl výsledek optimální po všech stránkách, při některý ... číst dál

4 odpovědi číst dál
klarka34
Úprava velkých stydkých pysku Klarka34 · 10. 12. 2017

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na úpravu velkých stydkých pysků. Mám tedy i větší malé stydké pysky než je asi normální stav, ale zase tak hrozné mi to nepřipadá. Když stojím, tak zas o tolik nepřečnívají. Ale mám problém s velkými stydkými pysky, který je spíš asi estetický. Připadá mi, že jsou ochablé a jakoby z nich vymizel veškerý tuk. Když stojím, tak to ani není vidět a vypadají normálně, ale při pohlavním styku či orálním sexu, kdy jsou nohy od sebe to vypadá katastrofálně. Velké stydké pysky nejsou ani vidět, že by tam byly, je to spíš kůže, která mi ještě přijde celá zvrásněná. A v této poloze právě vyniká i velikost malých stydkých pysků a celkový pohled na mé genitálie v této poloze vypadá nevkusně a hrozně se za to stydím, proto ani orální sex neprovozuji. Je mi 24 let. Chtěla jsem se zeptat na možnou výplň velkých stydků, ale cena za výplň vlastním tukem, která se pohybuje kolem 30tis je pro mě dost vysoká. Neexistuje nějaký jiný způsob? Četla jsem i něco o výplni Metacrill. Můžete mi prosím s tím poradit, co si o této výplni myslíte? Dále jsem se chtěla zeptat, zda tuto operaci provádí v Praze nějaká doktorka, všude jsou jen doktoři a já se hrozně stydím s tímto problémem jít za mužem. Dále jsem se chtěla zeptat, pokud by zákrok byl prováděn mimo Prahu na jiné klinice, zda je možné po této operaci a v případě i doporučení zmenšení stydkých pysků jet autobusem do Prahy. Zda to nepůsobí nějaké obtíže, delší sezení. A pokud by byl prováděn zákrok jak zmenšení malých stydků a zvětšení velkých stydkých pysků,kolik by byla závěrečná cena a jak je dlouhá hospitalizace na klinice, kdyby se to provádělo současně. Děkuji.

Dobry den, vhodne je aplikovat k.hyaluronovou, ktera je telu vlastni a cena je 5000Kc. Zmenseni a zvetseni je mozne delat v jednom kroku.Hospitalizace jeden den. Dr.Rohacova(Gyncentrum,Praha)

4 odpovědi číst dál
e47588283

Dobrý den. Už několik let mi vadí že mám velký klitoris (3 cm) vadí mi po estetické stránce a když s přítelem souložíme tak celý "ztvrdne" a je dost citlivý až bolestivý. Na internetu sem nenašla jakékoliv informace, tak sem se chtěla zapsat jestli by šel nějakou operací zmenšit a jaká by byla asi cena? Předem děkuji za odpověď. Eliška P.

Dobry den, kliroris jako takovy zmenšit nejde, jde vylepšit velka a nahromaděná kůže kolem klitorisu, tak , že opticky se velikost klitorisu zmenší.Zakroku se říká hudoplastika.zdravi dr vraspirova

3 odpovědi číst dál
faq

Co mám čekat bezprostředně po labioplastice? Jaká je doporučená pooperační péče? Kdy mě čeká pooperační kontrola?

Obecně: dodržovat zvýšenou hygienu, tuto provádět jemně. Bez fyzického dráždění, při menses nezavádět tampony, opravdu jemně a pomalu dosedávat na židli (při prudkém dosednutí může dojít k roztržení šití). Dále bez fyzického dráždění - spodní prádlo, tesné kalhoty,... Kontrola za týden až 2, stehy se začínají rozpouštět po asi 6 dnech a za 14 tam ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O LABIOPLASTIKA

Labioplastika v Olomouci ?
Dobrý den chtěla bych podstoupit labioplastiku v Olomouci v lokální anestezii zajímala by mě cena a také...
Anonymní
Poslední komentář: 30. 6. 2019 ·
0 1
Cena neinvazivní labioplastiky
Prosim,ktere kliniky delaji neinvazivni labioplastiku a kolik si mam pripravit penez?
anonymous272539
Poslední komentář: 1. 4. 2015 ·
1
Labioplastika po třech týdnech
Ahoj, jak jste na tom byly holky po třech týdnech po labio?ja mam stále stehy a už mi jsou nepříjemné .....
Koalka
Poslední komentář: 24. 2. 2021 ·
3 2
Labioplastika v okoli Brna
Dobry den, prosim, nejaky dobry lekar z Brna a okoli co provadi denno denne labioplastiky a je opravdu...
Nika629363
Poslední komentář: 9. 3. 2021 ·
3

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Labioplastika. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Ahoj Krásky, ráda bych se podělila o zkušenost s labioplatikou. Sama jsem před zákrokem hledala informace, ve výsledku jsem samozřejmě sama zažila něco jiného než ostatní. Navštívila jsem pana MUDr. Aleše Skřivánka na klinice G centrum v Olomouci. Pan doktor byl velmi příjemný a vtipný. I když mě jako profesionál od operace odrazoval (i přesto, že na operacích vydělávají), vyšel mi vstříc. Pružně mi dal brzký termín operace. Seznámil mě s operaci, průběhem a pooperační péčí. V den zákroku jsem nastoupila na kliniku, personál byl opravdu velmi příjemný, profesionální. Odvedli mě na pokoj (velmi hezký a čistý), kde jsem čekala na zákrok. Po zákroku mě sestřička odvedla zpátky na pokoj, kde jsem se mohla dopsat a počkat na odvoz. Zákrok byl proveden kauterizací (spálení rány, bez stehů). Po operaci jsem necítila žádnou bolest. Po zákroku poměrně rychle a silně nastoupily otoky, hygiena byla velmi problematická. 7 dní jsem opravdu ležela s roztaženýma nohama, definfikovala a trpěla. Co na to říct :) je to cena za krásu. Po 7 dnech jsem se konečně mohla posadit, alespoň na stranu. Strupy z ranek se začaly odlupovat. Zjistila jsem, že jsou ranky stále,, vlhké " (jednoduše nevytvořily strup). Při bližším zkoumání jsem si všimla, že je ranka je na dvě části s dírou uprostřed, jako když děláte díru na kapsu do masa. Přiznám se, že mě to vyděsilo, ale i to se zahojilo. Po 10 dnech jsem šla zpět do práce, což nebylo příjemné, především kvůli udržováním ran v čistotě. Celý den na nohou také přispěl k dalším otokům, které jsem chladila večer. Po cca 14 dnech už jsem mohla normálně sedět. Rány se začaly viditelně stahovat. Po asi měsíci byly povrchově zatažené, mohla jsem se pomalu vrátit ke sportu. Po 1,5 měsíci jsme zvládli i sex, i když rány byly stále velmi citlivé až bolestivé. Momentálně jsem asi 2 měsíce a pár dní po operaci, ranky už téměř nebolí, otoky z většiny zmizely. Sexuálně žijeme naplno. Rozhodně nelituji. Přikládám i fotku, protože to chceme vědět :D Moc děkuji panu MUDr. Aleši Skřivánkovi za skvělou práci i přístup. Jsem teď mnohem spokojenější.

Cena 10.000 Kč

Ahoj všem ženám, které chtějí podstoupit labioplastiku 😉 O tomto zákroku jsem uvažovala hezkých pár let. Až před Vánoci jsem se rozhodla a objednala se na konzultaci k panu doktorovi Patriku Richtrovi do Rokycan. Byl moc milý a konzultace byla rychlá a stručná. Včera mi byl proveden zákrok v lokální anestezii a musím říct, že jak jsem se toho bála, jsem mile překvapena. Bolesti byly jen večer po zákroku. Otok není skoro žádný, bolesti ustoupily a cítím se dobře. Od puberty mě trápily zvětšené malé pysky a s přibýváním let se stále zvětšovaly. Do toho dva porody. Nemohla jsem jezdit na kole, nosit tanga a do plavek jsem se oblékala pouze na zahradě. Největší problém byl sex. Strašně se těším, až se zahojím a budu si konečně užívat život na plno 😊

Cena 18.000 Kč

O tomto zákroku jsem uvažovala velmi dlouho, když jsem pak zjistila jaká je cena a že je pro mě reálné operaci podstoupit a zaplatit ji, rozhodla jsem se. Byla jsem v Medicom u pana primáře Horyny. Operace probíhala v celkové anestezii, což bylo vlastně moc fajn. Neumím si představit tento zákrok v lokální anestezii. I když musím uznat, že původně jsem o tom uvažovala kvůli ceně. Po vysvětlení pro a proti jsem se ale celkem rychle rozhodla pro celkovou. Co se bolesti týče, tak jsem dostala asi jen něco po zákroku v kapačce (nejsem si jistá) a pak už nic. Sestřička se chodila pravidelně ptát, jestli potřebuji léky na bolest, ale popravdě nebylo nic potřeba. Cítila jsem, že se tam něco stalo, ale hlava po anestezii mě bolela víc. První čůrání - to bylo asi 3 hodiny po zákroku za doprovodu sestry. Měla jsem velký strach se tam podívat, bála jsem se otoku a tak celkově jsem nevěděla co tam dole mám čekat. K mému překvapení otok nebyl a i čůrání proběhlo v pohodě. Po každé toaletě jsem si tam dala čistý čtvereček s nějakou kapalinou. Pár dní potom jsem chodila opatrně, týden po tom už zcela normálně. Protože spím ráda na boku, dala jsem si na spaní mezi kolena velký polštář a v noci jsem si nebrala kalhotky. Ránu ještě mažu framykoinovou mastí. Teď jsem 15 dní po operaci, včera vypadl první steh. Cítím se naprosto skvěle. Jediné co mě mrzí, že jsem nešla na zákrok mnohem dřív. :) Medicom je naprosto profesionální. Personál je milý, vstřícný. Opravdu nemám co vytknout. Samotnou mě překvapilo, jak dobře a rychle se rána zahojila a že to témeř nebolelo. Výsledek je užasný.

Cena 28.000 Kč

Na labioplastiku jsem pomýšlela jako snad každá od puberty. Konečně až teď, ve 40 letech jsem měla pár tisíc volných, abych je mohla konečně investovat do sebe. U Dr. Šormvé proběhlo bez komplikací. Milý personál, příjemné prostředí. S výsledkem jsem spokojena a konečně si užívám sex bez nepříjemných pocitů. Doporučuji všem ženám, které váhají.

Cena 20.000 Kč

U paní doktorky jsem podstoupila labioplastiku s lokálním umrtvením. Paní doktorka je příjemná, empatická a s výsledkem zákroku jsme velmi spokojená. Čekací doba na konzultaci i samotný zákrok je velmi krátká, vše jsme stihli v rámci cca 14 dní. Klinika je čistá, zaměstnanci ví, co mají dělat, vše běží jako po drátcích, instukce jsou jasné. Paní doktorku i kliniku SurGal Clinic mohu jen a jen doporučit. Kéž by to takto fungovalo všude.

Cena 18.500 Kč