Informace o ceně plastická operace stydkých pysků (labioplastika)

16 893 Kč
průměr
101
odborníků
Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika) Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 12 500 Kč 17 261 Kč 21 000 Kč
Cena v Brno 13 000 Kč 15 977 Kč 21 000 Kč
Cena v Plzeň 12 500 Kč 13 766 Kč 15 000 Kč
Cena v Hradec Králové 17 500 Kč 18 250 Kč 19 000 Kč
Cena v Karlovy Vary 14 500 Kč 17 750 Kč 21 000 Kč
Cena v Olomouc 15 000 Kč 15 500 Kč 16 000 Kč
Cena v Prostějov 15 000 Kč 15 000 Kč 15 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 12500 - 12 668 Kč
6 Zkušenosti
Průměrná cena 12 669 Kč - 21 116 Kč
+10 Zkušenosti
Nejvyšší cena 21 117 Kč - 21 000 Kč
4 Zkušenosti

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Labioplastika - cena/výkon Kate666 · 9 čen 2020

Ahoj mám velký stydké pysky, mám z toho komplexy. Ráda bych se toho zbavila. Moje matka moje psychické potíže se mnou nesdílí a i když jsem se jí svěřila s tímto intimním problémem, jen se mi vysmála a tento problém zbanalizovala a řekla ,,že po tom zákroku si najdu zase něco jiného,,. Bláblá. S touto odpovědí jsem pochopila, že tudy cesta nevede a peníze na plastiku mi nedá. Utekl nějaký pátek a jsem na 1000% rozhlodá, že na zákrok půjdu, šetřím si penízky. Teď však nastává okamžik vyhledávání chirurga a ceny. Vůbec nevím, co a jak. Na internetu jsem četla od jedný holky, že si nechala napsat žádanku u jejího gynekologa a cena se pohybovala pouze kolem 5000 kč. Jiná zase zaplatila 25000 kč. Vůbec se v tom nevyznám a ráda bych chtěla aby výsledek byl co nejlepší a cena se pohybovala kolem max. 15000Kč. Můžete mi někoho doporučit? (Jsem z Prahy)

IP Beauty

Nejlepší odpověď

Zdravím Vás. U nás stojí operace 9800 Kč v lokální anestezii a 15 000 Kč v celkové anestezii. Pro oba druhy je vhodná jiná operační technika. Každá má určitou výhodu a nevýhodu, což bych Vám vysvětlil při pohovoru. Jako gynekolog mohu říci, že šijeme velmi jemnými intradermálními stehy tak, aby byl výsledek optimální po všech stránkách, při některý ... číst dál

4 odpovědi číst dál
Úprava velkých stydkých pysku Klarka34 · 10 pro 2017

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na úpravu velkých stydkých pysků. Mám tedy i větší malé stydké pysky než je asi normální stav, ale zase tak hrozné mi to nepřipadá. Když stojím, tak zas o tolik nepřečnívají. Ale mám problém s velkými stydkými pysky, který je spíš asi estetický. Připadá mi, že jsou ochablé a jakoby z nich vymizel veškerý tuk. Když stojím, tak to ani není vidět a vypadají normálně, ale při pohlavním styku či orálním sexu, kdy jsou nohy od sebe to vypadá katastrofálně. Velké stydké pysky nejsou ani vidět, že by tam byly, je to spíš kůže, která mi ještě přijde celá zvrásněná. A v této poloze právě vyniká i velikost malých stydkých pysků a celkový pohled na mé genitálie v této poloze vypadá nevkusně a hrozně se za to stydím, proto ani orální sex neprovozuji. Je mi 24 let. Chtěla jsem se zeptat na možnou výplň velkých stydků, ale cena za výplň vlastním tukem, která se pohybuje kolem 30tis je pro mě dost vysoká. Neexistuje nějaký jiný způsob? Četla jsem i něco o výplni Metacrill. Můžete mi prosím s tím poradit, co si o této výplni myslíte? Dále jsem se chtěla zeptat, zda tuto operaci provádí v Praze nějaká doktorka, všude jsou jen doktoři a já se hrozně stydím s tímto problémem jít za mužem. Dále jsem se chtěla zeptat, pokud by zákrok byl prováděn mimo Prahu na jiné klinice, zda je možné po této operaci a v případě i doporučení zmenšení stydkých pysků jet autobusem do Prahy. Zda to nepůsobí nějaké obtíže, delší sezení. A pokud by byl prováděn zákrok jak zmenšení malých stydků a zvětšení velkých stydkých pysků,kolik by byla závěrečná cena a jak je dlouhá hospitalizace na klinice, kdyby se to provádělo současně. Děkuji.

Dobry den, vhodne je aplikovat k.hyaluronovou, ktera je telu vlastni a cena je 5000Kc. Zmenseni a zvetseni je mozne delat v jednom kroku.Hospitalizace jeden den. Dr.Rohacova(Gyncentrum,Praha)

4 odpovědi číst dál

Dobrý den. Už několik let mi vadí že mám velký klitoris (3 cm) vadí mi po estetické stránce a když s přítelem souložíme tak celý "ztvrdne" a je dost citlivý až bolestivý. Na internetu sem nenašla jakékoliv informace, tak sem se chtěla zapsat jestli by šel nějakou operací zmenšit a jaká by byla asi cena? Předem děkuji za odpověď. Eliška P.

V zásadě jakákoliv intervence do houbovitého tělesa klitoris může vést až ke znetvoření a ztrátě intimní citlivosti. Takto to nelze vysvětlit, musí se to nejdřív vyšetřit a pak naplánovat nejrozumnější postup. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga (gynekolog, při vší úctě není školen k jemnosti plastického c ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Co mám čekat bezprostředně po labioplastice? Jaká je doporučená pooperační péče? Kdy mě čeká pooperační kontrola?

Obecně: dodržovat zvýšenou hygienu, tuto provádět jemně. Bez fyzického dráždění, při menses nezavádět tampony, opravdu jemně a pomalu dosedávat na židli (při prudkém dosednutí může dojít k roztržení šití). Dále bez fyzického dráždění - spodní prádlo, tesné kalhoty,... Kontrola za týden až 2, stehy se začínají rozpouštět po asi 6 dnech a za 14 tam ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O PLASTICKÁ OPERACE STYDKÝCH PYSKŮ (LABIOPLASTIKA)

Labioplastika v Olomouci ?
Dobrý den chtěla bych podstoupit labioplastiku v Olomouci v lokální anestezii zajímala by mě cena a také...
Anonymní
Poslední komentář: 30 čen 2019 ·
0 1
Cena neinvazivní labioplastiky
Prosim,ktere kliniky delaji neinvazivni labioplastiku a kolik si mam pripravit penez?
anonymous272539
Poslední komentář: 1 dub 2015 ·
1
Estetická modelace labií
prosím vás mám takýto problém: vyrezaný krytoris, malé pysky, aj veľké - NEDOBROVOĽNE.. " pokúšala som sa...
ajka766572
Poslední komentář: 15 úno 2020 ·
9 4

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika)

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Plastická operace stydkých pysků (Labioplastika). Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Na klinice jsem před třemi týdny podstoupila labioplastiku. Měla jsem velký strach, když jsem na kliniku jela. Jednalo se pro mě o hodně nepříjemný zákrok, ke kterému jsem se odhodlávala pár let. Nakonec jsem se ale bála úplně zbytečně. Pan doktor Tomáš Ventruba byl milý, usměvavý, všechno pořádně do detailů před operací vysvětlil, společně jsme se pobavili o požadovaném vzhledu. Operaci jsem podstoupila v lokální anestezii. Injekce nebyly téměř bolestivé, pouze to trochu štíplo. Asistentky byly také moc milé. Při zákroku mi pan doktor vždy řekl, co právě dělá, padaly i různé srandičky. Vážně jsem se cítila dobře. Po 45 minutách jsem byla odoperovaná, pan doktor mi vysvětlil následnou péči a s úsměvem na tváři a skvělým pocitem z chování celého personálu jsem odcházela domů. Po zákroku přišly do hodiny a půl silné bolesti, prvních 5 dnů jsem proležela, bylo to velmi citlivé a bolestivé při každém pohybu i při chůzi. Ledovala jsem, brala prášky na bolest a odpočívala. Po 5 dnech bolesti postupně odezněly a začalo hojení, otok byl už malý. Po třech týdnech jsem navštívila pana doktora, který mi vyndal stehy a zkontroloval, zda je vše v pořádku. Jedna strana je již bez otoku, na druhé straně ještě přetrvává menší otok. Většinou to tak prý bývá a podle pana doktora by se mělo do 6 týdnů od operace vše krásně zahojit. S výsledkem jsem už teď moc spokojená a tuto kliniku a pana doktora Tomáše Ventrubu doporučuji všemi deseti!! I cena je příjemná. Dala jsem na recenze klientek a musím říct, že se mi opravdu vyplatilo jet 400 km do Brna ke skvělému panu doktorovi. Moc děkuji za skvělý přístup!

Cena 18 500 Kč

Hodnotím měsíc a pul po operaci.Po mém zákroku není naprosto žádná známka.Zákrok byl provedený v lokálním umrtvení.V prvé řadě velice kladně hodnotím přístup celé kliniky-personálu.Velice příjemné a přátelské prostředí.Pan doktor Štěpán je neskutečný nejen špičkový chirurg ,ale také člověk.Velice milý přístup.Vše před,během i po zákroku vysvětli.Všem doporučuji MUDr.ŠTĚPÁNA

Cena 11 500 Kč

Celková atmosféra kliniky byla velice profesionální a přátelská. Zákrok jako takový byl krátký a úplně bezbolestný, stehy se krásně hojily bez problémů. Teď už je vše zahojeno a s výsledkem jsem neskutečně spokojená!!!

Cena 18 000 Kč

Podstoupila jsem labioplastiku, o které jsem uvažovala několik let, jen jsem čekala na vhodnou příležitost. Vzhledem k tomu, že to nebyla klasická labioplastika, ale modelace genitálií od plastického chirurga, cena byla poměrně vysoká. Celkem mě zákrok stál (včetně předoperačního vyšetření u praktické doktorky) 40 tisíc, ale absolutně toho nelituji, výsledek pro mě byl velmi důležitý, takže jsem hledala plastického chirurga s vynikajícím hodnocením. Zákrok byl v celkové narkóze, na klinice jsem byla přes noc. Následná pooperační péče je velmi důležitá, sprcha několikrát denně, sex zakázaný cca 5 týdnu po operaci. Zákrok vůbec neboli, i když operované místo vypadá první týden naprosto děsivě a hraje všemi barvami, bolestivé to není. Je velmi vhodné si vzít minimálně týden dovolenou, být doma s možností sprchy po každém WC a chodit naostro, zpočátku (cca 14 dní) potírat roztokem Betadine, po vyndání stehů se po několik týdnů provádí masáž jizev, aby nebyly znát.

Cena 40 000 Kč

Vážené dámy, vážený pane doktore, cca 2 měsíce zpátky jsem u Vás podstoupila labioplastiku. Pro nás dámy citlivé téma, ale co už. Zhruba od svých 15 let jsem cítila, že "tam dole" je něco jinak. Teprve v 26 letech jsem získala odvahu Vás oslovit (mimochodem, na základě skvělých zkušeností mých kamarádek). Veškerý průběh u Vás byl skvělý - konzultace byla v příjemném prostředí, vše mi bylo vysvětleno a do maximální "míry" ukázáno. Samotná operace bolí, jak by ne, když Vám někdo tam "dolů" píchá anestetikum, ale když pomineme celkovou anestezii, jde to jinak? Operace trvala zhruba 45 minut, přístup sestřiček i Váš byl úžasný, plný podpory. Po operaci posledním kroku na schodech z kliniky jsem měla pocit neskutečné euforie, že to mám za sebou a že to konečně bude, jak má být. Nyní je to 2 měsíce po operaci, rekonvalescence na 1*, žádné problémy, výsledek perfektní. Suma sumárum - dámy, není to příjemné, bolí to, ale výsledek stojí za to. Jednodušší hygiena, pohodlí a sebejistota ... Snad jen - děkuji! :) Adéla

Cena 11 000 Kč