Informace o ceně: Labioplastika

14.945 Kč
průměr
170
odborníků

Velikost stydkých pysků značně omezuje ženy při sportu, hygieně, sexuálních praktikách a jejich pohodlí při běžných aktivitách. Malé i velké stydké pysky je možné upravit tak, aby se odstranila jejich asymetrie a celkově se pacientka cítila lépe fyzicky i psychicky. Po operaci se doporučuje alespoň jeden týden klidový režim, klientka se vyhýbá dlouhému sezení a je obzvlášť precizní při hygieně stydkých pysků. Průměrná cena labioplastiky je 14.945 Kč.

Labioplastika Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 8.000 Kč 14.000 Kč 20.000 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 21.000 Kč 24.000 Kč 27.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 9.000 Kč 12.000 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Praha 9.000 Kč 17.000 Kč 25.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 10.000 Kč 11.000 Kč 12.000 Kč
Ceny ve městě Kladno 9.800 Kč 12.400 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Kolín 12.000 Kč 16.000 Kč 20.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 9.000 Kč 13.500 Kč 18.000 Kč
Ceny ve městě Ostrava 9.000 Kč 11.500 Kč 14.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 11.000 Kč 15.500 Kč 20.000 Kč
Ceny ve městě Vysoké nad Jizerou 13.000 Kč 17.500 Kč 22.000 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 7900 - 11.207 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 11.208 Kč - 18.681 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 18.682 Kč - 27.000 Kč
7 Příběhů

Cena labioplastiky

Kolik stojí plastika stydkých pysků je častou otázkou a my na ni máme odpověď. Cena labioplastiky se jako u všech plastických operací liší dle regionu, plastických lékařů a jiných faktorů. Orientační cena je 12 000 až 22 000 Kč.

Co je zahrnuto v ceně labioplastiky?

Cena ve většině pracovištích zahrnuje níže zmíněné:

  • anestezii
  • samotný operační výkon
  • hospitalizaci na klinice (24 hodin)
  • konzultaci s plastickým chirurgem po operaci
  • následné kontroly

V ceně nebývá vždy zahrnuto:

  • předoperační konzultace: kolem 500 Kč
  • předoperační vyšetření: 350 až 500 Kč
  • pooperační léky: 150 až 500 Kč

Co může zvýšit cenu labioplastiky?

Cenu operace může zvýšit několik faktorů. Nejčastějším je sám operatér, který má své osobní ohodnocení od předešlých pacientů. Záleží na jeho lékařské praxi v oblasti plastické chirurgie a referencích od ostatních chirurgů v souvislosti s jeho odborností. Dnes je už běžně žádaná kvalifikační zkouška z plastické chirurgie.
Na vysoké úrovni musí být i prostředí kliniky a celý tým operatéra. Klienti své názory sdílí na internetových fórech a věřte, že se tam řeší nejen samotné zákroky a jejich výsledky, ale i jednání a přístup celého personálu. Cena se může zvýšit i v závislosti na lokalitě, ve které se klinika nachází a celkové správě marketingu. Pokud jsou klinika a samotný zákrok v očích pacienta předražené, jistě zde neplatí pravidlo, že „co je dražší, to je lepší”, proto se nenechte odradit levnějšími cenami, protože i tam může být odbornost a přístup na maximální úrovni.

Ceny podobných plastických operací v České republice

Laserová rejuvenace vagíny: Laserová operace uvolněných poševních stěn se provádí z důvodu opakovaných porodů, inkontinence aj. Cena zákroku je 10 000 až 14 000 Kč.
Liposukce Venušina pahorku
: Tímto zákrokem chirurg redukuje tuk v jisté oblasti. Jde o estetický zákrok minimalizující vydutí viditelné při nošení plavek či spodního prádla. Cena se pohybuje od 12 000 do 28 000 Kč.

Hradí labioplastiku pojišťovna?

V případě, že se jedná o estetickou úpravu, tedy plastickou operaci, pojišťovna se nijak nepodílí na financování zákroku a to ani z části a pacientka si operaci hradí v plné výši. Varianta, kdy pojišťovna hradí úpravu stydkých pysků, je jen v případě, nejedná-li se o plastický zákrok a jde o tzv. zmenšení malých stydkých pysků. Na tomto zákroku se podílí sám gynekolog, nikoliv plastický chirurg.

Lze u labioplastiky využít možnosti financování?

Na zvoleném pracovišti je možné s pacientem domluvit splátky operace stydkých pysků. Vždy jde o individuální přístup a variace, jaké je schopné pracoviště svým klientům nabídnout.

Pooperační léčba labioplastiky a obecná doporučení

Tento estetický a funkční zákrok se provádí nejčastěji v celkové anestezii, trvá 1 hodinu a pro samotnou pacientku není náročný. Chirurg před operací provede důkladnou analýzu, jelikož v oblasti ženské vagíny jsou velice citlivé body, jako například oblast klitorisu, a chirurg musí dávat pozor na jemné nervy a jejich narušení. Velmi opatrně a jemně se jizvy po zásahu skalpelu zašijí, aby nepřekážely a nebyly vidět. Operatér musí být skutečně mistr svého díla, jelikož stehy musí být pevné, ale zároveň pružné pro docílení perfektního výsledku. Ideální je použít vstřebatelnou nit, ale často se po úsudku chirurga používá nit nevstřebatelná, která se po zahojení místa odstraní. Hned druhý den po operaci je klientka schopna odejít domů, po zákroku se nedostavují bolesti, jen občasné táhnutí. Dodržuje se klidový režim, vyhýbá se fyzické námaze, cvičení a návštěvě veřejných plaveckých bazénů. Je zde zvýšené riziko infekce, proto se pacientka soustředí v jistých partiích na zvýšenou hygienu. Po každé návštěvě toalety se klientka myje mýdlem pro intimní hygienu a po dobu jednoho týdne nosí intimní vložku, pokud je jí to pohodlné. Je totiž možné volit i variantu, kdy se klientka lépe hojí bez spodního prádla i vložky. Dochází k otokům, které do 3 týdnů zpravidla odezní a za 6 týdnů získává operovaná partie definitivní tvar a klientka se může vrátit k sexuálním i běžným činnostem.
Pokud máte i vy sebemenší problém v choulostivých partiích, dnes už to není žádné tabu a svému plastickému chirurgovi se můžete svěřit zcela otevřeně. Po vyšetření a vidině perfektního výsledku se jistě pro labioplastiku rozhodnete.

Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
kate666

Ahoj mám velký stydké pysky, mám z toho komplexy. Ráda bych se toho zbavila. Moje matka moje psychické potíže se mnou nesdílí a i když jsem se jí svěřila s tímto intimním problémem, jen se mi vysmála a tento problém zbanalizovala a řekla ,,že po tom zákroku si najdu zase něco jiného,,. Bláblá. S touto odpovědí jsem pochopila, že tudy cesta nevede a peníze na plastiku mi nedá. Utekl nějaký pátek a jsem na 1000% rozhlodá, že na zákrok půjdu, šetřím si penízky. Teď však nastává okamžik vyhledávání chirurga a ceny. Vůbec nevím, co a jak. Na internetu jsem četla od jedný holky, že si nechala napsat žádanku u jejího gynekologa a cena se pohybovala pouze kolem 5000 kč. Jiná zase zaplatila 25000 kč. Vůbec se v tom nevyznám a ráda bych chtěla aby výsledek byl co nejlepší a cena se pohybovala kolem max. 15000Kč. Můžete mi někoho doporučit? (Jsem z Prahy)

IP Beauty

IP Beauty

Nejlepší odpověď

Zdravím Vás. U nás stojí operace 9800 Kč v lokální anestezii a 15 000 Kč v celkové anestezii. Pro oba druhy je vhodná jiná operační technika. Každá má určitou výhodu a nevýhodu, což bych Vám vysvětlil při pohovoru. Jako gynekolog mohu říci, že šijeme velmi jemnými intradermálními stehy tak, aby byl výsledek optimální po všech stránkách, při některý ... Číst dál

4 odpovědi číst dál
klarka34

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na úpravu velkých stydkých pysků. Mám tedy i větší malé stydké pysky než je asi normální stav, ale zase tak hrozné mi to nepřipadá. Když stojím, tak zas o tolik nepřečnívají. Ale mám problém s velkými stydkými pysky, který je spíš asi estetický. Připadá mi, že jsou ochablé a jakoby z nich vymizel veškerý tuk. Když stojím, tak to ani není vidět a vypadají normálně, ale při pohlavním styku či orálním sexu, kdy jsou nohy od sebe to vypadá katastrofálně. Velké stydké pysky nejsou ani vidět, že by tam byly, je to spíš kůže, která mi ještě přijde celá zvrásněná. A v této poloze právě vyniká i velikost malých stydkých pysků a celkový pohled na mé genitálie v této poloze vypadá nevkusně a hrozně se za to stydím, proto ani orální sex neprovozuji. Je mi 24 let. Chtěla jsem se zeptat na možnou výplň velkých stydků, ale cena za výplň vlastním tukem, která se pohybuje kolem 30tis je pro mě dost vysoká. Neexistuje nějaký jiný způsob? Četla jsem i něco o výplni Metacrill. Můžete mi prosím s tím poradit, co si o této výplni myslíte? Dále jsem se chtěla zeptat, zda tuto operaci provádí v Praze nějaká doktorka, všude jsou jen doktoři a já se hrozně stydím s tímto problémem jít za mužem. Dále jsem se chtěla zeptat, pokud by zákrok byl prováděn mimo Prahu na jiné klinice, zda je možné po této operaci a v případě i doporučení zmenšení stydkých pysků jet autobusem do Prahy. Zda to nepůsobí nějaké obtíže, delší sezení. A pokud by byl prováděn zákrok jak zmenšení malých stydků a zvětšení velkých stydkých pysků,kolik by byla závěrečná cena a jak je dlouhá hospitalizace na klinice, kdyby se to provádělo současně. Děkuji.

Dobry den, vhodne je aplikovat k.hyaluronovou, ktera je telu vlastni a cena je 5000Kc. Zmenseni a zvetseni je mozne delat v jednom kroku.Hospitalizace jeden den. Dr.Rohacova(Gyncentrum,Praha)

4 odpovědi číst dál
e47588283

Dobrý den. Už několik let mi vadí že mám velký klitoris (3 cm) vadí mi po estetické stránce a když s přítelem souložíme tak celý "ztvrdne" a je dost citlivý až bolestivý. Na internetu sem nenašla jakékoliv informace, tak sem se chtěla zapsat jestli by šel nějakou operací zmenšit a jaká by byla asi cena? Předem děkuji za odpověď. Eliška P.

Dobry den, kliroris jako takovy zmenšit nejde, jde vylepšit velka a nahromaděná kůže kolem klitorisu, tak , že opticky se velikost klitorisu zmenší.Zakroku se říká hudoplastika.zdravi dr vraspirova

3 odpovědi číst dál
faq

Co mám čekat bezprostředně po labioplastice? Jaká je doporučená pooperační péče? Kdy mě čeká pooperační kontrola?

Je vhodná sprcha po každé toaletě, aby rána zůstala v čistotě. Denně sedací koupele v heřmánku či řepíku k podpoře hojení ran. Hodně větrat – tedy pokud možno zůstávat bez spodního prádla, žádné těsné kalhoty. Kontrola u lékaře cca 5. pooperační den, pokud dojde ke krvácivým komplikacím, pak dle dohody co nejdříve. Hojení cca 2 týdny. Hezký den ... Číst dál

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU LABIOPLASTIKA

Labioplastika v Olomouci ?
Dobrý den chtěla bych podstoupit labioplastiku v Olomouci v lokální anestezii zajímala by mě cena a také...
Anonymní
Poslední komentář: 30. 6. 2019 ·
0 1
Cena neinvazivní labioplastiky
Prosim,ktere kliniky delaji neinvazivni labioplastiku a kolik si mam pripravit penez?
anonymous272539
Poslední komentář: 1. 4. 2015 ·
1
Rozestup jizvy po labioplastice
Dobrý den jsem 18dnů po labioplastice a na jedné straně se mi rozjeli stehy. Je to znovu na šití nebo ještě...
Gabriela1111
Poslední komentář: 9. 10. 2021 ·
1
Labioplastika-reoperace?
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda by mi někdo mohl doporučit doktora na labioplastiku. Někoho s kým jste...
sara900734
Poslední komentář: 28. 1. 2022 ·
11

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Labioplastika. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

U paní doktorky jsem podstoupila labioplastiku s lokálním umrtvením. Paní doktorka je příjemná, empatická a s výsledkem zákroku jsme velmi spokojená. Čekací doba na konzultaci i samotný zákrok je velmi krátká, vše jsme stihli v rámci cca 14 dní. Klinika je čistá, zaměstnanci ví, co mají dělat, vše běží jako po drátcích, instukce jsou jasné. Paní doktorku i kliniku SurGal Clinic mohu jen a jen doporučit. Kéž by to takto fungovalo všude.

Cena 18.500 Kč

Rozhodla jsem se pro labioplastiku, pani doktorka Fajkošová mi vse detailne vysvetlila a zakrok setrne provedla. Hojeni bylo kratke a vysledek skvely. Byla jsem velmi spokojena s jejim profesionalnim a laskavym pristupem. Zajimala se take o prubeh honeji. Doporucila mi naslednou peci a informovala me o celem prubehu zakroku i naslednem hojeni.

Cena 14.000 Kč

Zdravím, včera jsem na klinice v Ostravě podstoupila labioplastiku s rejuvenaci. Musím rict,že již teď jsem velice spokojená z výsledku:). Sice jsem cela opuchlá a fakt docela bolavá, ale až se zahojí bude to proste bomba :). Holky kdo váháte ,neváhejte!!!já tento zákrok plánovala 8let!!! 8let jsem přemýšlela jestli ano nebo ne,bála jsem se že se to nepovede atd...teď jen lituji že jsem to neudělala dříve:)... PS.fotky přidám až nebudu tak moc otekla :D

Cena 25.000 Kč

Pan doktor má zlaté ruce i srdce. Dr. Svobodu jsem oslovila s prosbou o pomoc, když jsem řešila opravu nezdařilé labioplastiky od jiné lékařky. Dr. Svoboda se chová moc pěkně k pacientům a věnuje jim maximální péči. Jsem den po operaci a již dnes vidím, že se operace povedla, jak měla (podruhé stejný zákrok, nyní nic nebolí a již je vidět to, že po zhojení budu moc spokojená - a to reoperace bývají komplikovanější). Takový servis jako v Kolíně jsem nikde nezažila. Úžasné sestřičky, anesteziolog a samozřejmě pan doktor. Díky personálu jsem neměla strach z výkonu. Celou noc jste pod dohledem a stále se o vás starají, zda vám něco nechybí. Holky, nechoďte na klasickou labioplastiku nebo se může stát, že budete nešťastné jako já po prvním pokusu - vážně to nemá cenu riskovat. Za Kolínské sanatorium dávám ruku do ohně, že budete maximálně spokojené po všech stránkách. Pokud do budoucna budu chtít něco vylepšit, tak jedině do Kolína za panem doktorem Svobodou :-) Díky

Cena 40.000 Kč

K tomuto zákroku jsme se odhodlávala několik let a musím říct, že jsem vůbec neměla váhat. Konzultace proběhla 2.2.2022, zákrok pak 22.2.2022. Při konzultaci mi paní doktorka vysvětlila celý proces, jak zákroku, tak hojení (je tedy zpoplatněná 500 Kč - odečteno pak od ceny zákroku). Následně jsem si přímo v areálu vyzvedla v lékárně vše potřebné - přímo balíček Labioplastika (doporučuji koupit více sterilního krytí - počítejte cca 600 Kč). Před operací jsem si musela vyřídit u své praktické lékařky předoperační vyšetření (odběr krve a moči). Zákrok byl v lokální anestezii a trval cca 1 hodinu, po 1,5-2 hodinách začalo místo bolet, ale vzala jsem si brufen a dalo se to, první den rána poměrně hodně krvácela, ale další den už skoro vůbec. Aktuálně jsem po výkonu 3 týdny, jsem velice spokojena s výsledkem.

Cena 19.900 Kč