Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bichectomie

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 2 příběhů
Průměrná cena
20.244 Kč
Průměrná cena
Podle 9 odborníků
  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku 1–3 hodiny
  • 1–7 dní klidového režimu
  • Okamžitý efekt
  • Trvalé výsledky

Co je to bichectomie?

Jedná se o operaci odstranění bukálního tuku, která vás zbaví přebytečného tuku v oblasti líc. Velké tukové usazeniny způsobují, že spodní strana má zaoblenější, baculatější vzhled. Odstranění tohoto tuku má za následek estetičtější tvar obličeje a zvýraznění linie čelistí.

Tato operace omlazení obličeje může zlepšit vzhled, zvýšit sebevědomí a přispět k příjemnějšímu životu.

Odstranění bukálního tuku

Průběh zákroku Bichectomie

Jedná se o odstranění bukálního tuku

Pacienti s genetickou predispozicí ke kulatým tvářím či lidé s nadváhou jsou vhodnými adepty na odstranění tukového tělesa v obličeji. Při indikaci zákroku je nutné chápat obličej jako estetický celek.

Při plánování korekce jakékoliv části v obličeji je třeba myslet na to, že může dojít k rozladění části jiné a výsledkem může být nepřirozený vzhled celého obličeje. Bukální tuk v oblasti tváře je dobře ohraničená tuková tkáň, která je umístěná mezi svaly a sliznicí.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na bichectomii?

Rekonvalescence

Zákrok je vhodný pro ty, které trápí baculaté tváře

Operace redukce tuku z tváře je vysoce přizpůsobena konkrétnímu pacientovi. Tento postup je bezpečný a může být vhodný pro každého zdravého člověka s baculatými tvářemi. Konzultace s chirurgem určí, zda jste vhodným kandidátem. Obecně byste však měli být fyzicky zdraví, být blízko své ideální hmotnosti, nekouřit a především mít od zákroku realistická očekávání.

Před naplánováním konzultace k odstranění bukálního tuku si udělejte čas na prozkoumání postupu bichectomie, podívejte se na obrázky před zákrokem a po zákroku předchozích pacientů a ujistěte se, že rozumíte tomu, co během operace očekávat. Tento kosmetický zákrok je bezpečný a vhodný i pro ty, kteří hodně zhubli, ale stále mají plný vzhled tváří. Bichectomie je zákrok vhodný pro ženy i muže, kteří nejsou spokojeni s baculatostí jejich tváří.

Bibliografie

Healthline, All About Buccal Fat Removal for Thinner Cheeks [online]. Dostupné na: https://www.healthline.com/health/all-about-buccal-fat-removal-for-thinner-cheeks#takeaway [Datum: 2. února 2021].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře