Navigace

  • Úvod
Rizika hymenoplastiky

Rizika hymenoplastiky

Úvod

Pigmentace intimních partií je přirozený stav a vzniká stárnutím pokožky. Metoda bělení konečníku vznikla v USA jako odpověď na estetický požadavek ve filmovém průmyslu. Dnes jde o přirozený zákrok, který postupně začínají nabízet i kliniky a střediska na českém trhu.

Prvním krokem je nanesení znecitlivující masti, poté se místo ošetří depigmentačním laserem, který danou partii vybělí. Někdy je nutné zákrok opakovat, u menší pigmentace stačí provést ošetření jen jednou. Jde o jednoduchý bezbolestný zákrok, který probíhá ambulantně.

"Informace, které jsou uvedeny na této webové stránce, jsou pouze informativní a nikdy nenahradí informace, které by Vám měl poskytnout Váš estetický lékař, kosmetický chirurg nebo estetický specialista. Pokud zvažujete podstoupit jakoukoli lékařskou léčbu nebo zákrok (také v případě pochybností nebo dotazů), obraťte se přímo na svého odborného lékaře, který Vám poskytne odpovídající informace. Společnost Estheticon neschvaluje ani nedoporučuje žádný obsah, postup, produkt, názor, zdravotnický personál ani jakékoli jiné materiály a informace uvedené v jakékoli části této webové stránky."