Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bělení konečníku

Stojí to za to
100 %
Stojí to za to
Na základě 1 příběhu
Průměrná cena
5.219 Kč
Průměrná cena
Podle 7 odborníků
  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • Nevyžaduje klidový režim
  • Okamžitý efekt
  • Trvalé výsledky

Co je to bělení konečníku?

Anální bělení je estetická laserová metoda odstranění pigmentace kolem konečníku pomocí depigmentačního laseru. Dnes neexistuje žádná oblast těla, kterou specialisté estetické chirurgie nejsou schopni upravit nebo vylepšit. Stárnutí, genetické dispozice a hormonální změny způsobují ztrátu pružnosti, ale především tvoří nežádoucí pigmentační skvrny na pokožce. Pomocí análního bělení lze dosáhnout jednotného tónu, vyhlazení a zesvětlení. Anální bělení řeší nejen estetický aspekt, ale také zvyšuje sebevědomí a zlepšuje intimní zážitky.

Metoda vznikla v USA

Co je bělení konečníku?

Je použit depigmentační laser

Pigmentace intimních partií je přirozený stav a vzniká stárnutím pokožky. Metoda bělení konečníku vznikla v USA jako odpověď na estetický požadavek ve filmovém průmyslu. Dnes jde o přirozený zákrok, který postupně začínají nabízet i kliniky a střediska na českém trhu. Prvním krokem je nanesení znecitlivující masti, poté se místo ošetří depigmentačním laserem, který danou partii vybělí. Někdy je nutné zákrok opakovat, u menší pigmentace stačí provést ošetření jen jednou. Jde o jednoduchý bezbolestný zákrok, který probíhá ambulantně.

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na bělení konečníku?

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na bělení konečníku?

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na bělení konečníku?

Pokud se necítíte spokojeně, ať už jsou důvodem intimní chvilky či Váš samotný pocit, není nutné nad bělením konečníku váhat. Jedná se o intimní partii a právě v těchto oblastech bychom se měli cítit spokojení.

Bibliografie

Healthline, What Causes Dark Inner Thighs and How Can You Treat and Prevent This Symptom? [online]. Dostupné na: https://www.healthline.com/hea... [Datum: 1. prosince 2020].

Wiley Online Library, Anal bleaching [online]. Dostupné na: https://onlinelibrary.wiley.com/doi/abs/10.1002/9781118896877.wbiehs024 [Datum: 1. prosince 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."
Zobrazit lékaře