Odborníci v okolí

MUDr. Libor Polák
Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Hodonín, Boskovice
87 recenzí
Více

Odborníci v okolí

MUDr. Libor Polák
Plastická chirurgie, Ostrava, Frýdek-Místek, Hodonín, Boskovice
87 recenzí
Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Kateřina Starnová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Kateřina Starnová

Uvítání

MUDr. Kateřina Starnová je certifikovaným odborníkem pro aplikaci botulotoxinu, ale i výplňových materiálů, chemických peelingů či mezonití. Absolvovala celou řadu tuzemských, ale i zahraničních kongresů, které se zaměřovali na anti-aging medicínu a korektivní dermatologii.

V současnosti působí ve zdravotnickém zařízení ESTHEA medical, které se nachází ve Zlíně. Provozuje jej společně s Ing. Monikou Šedovou, beauty expertkou.

Naše ordinace

ESTHEA medical je soukromým zdravotnickým zařízením, které se zaměřuje na účinné a neinvazivní estetické zákroky. Centrum využívá moderní technologické vybavení, které je lékařské, nikoli kosmetické. Zároveň zařízení přináší nejnovější metody, které jsou světově ověřené.

Důraz je zde kladen především na prvotřídní kvalitu poskytovaných služeb – a to od odborného poradenství až po poskytované služby, které rádi přizpůsobíme přáním a potřebám zákazníků.

Centrum nabízí širokou škálu služeb. Mezi ně patří například trvalá epilace či omlazení pokožky.

Trvalá epilace pomocí přístroje AMICULA plus

Světelný výboj může být perfektním pomocníkem při odstranění nežádoucích chloupků. Světelný paprsek je při ošetření vstřebán tkání, následně dochází ke změně energie na teplo a k požadovanému efektu.

Nutno zmínit, že IPL světlo je velmi efektivní i při řešení dalších obtíží – velmi účinně omlazuje pleť, pomáhá při léčbě akné, dokáže odstranit nežádoucí pigmentace i drobné rozšířené žilky. Pro maximální efekt doporučujeme ošetření opakovat (minimálně 3-5x), ošetření je také vhodné především v zimních měsících.

Kosmetické služby BABOR

Už jste slyšeli o kosmetice značky BABOR? Jedná se o výjimečnou řadu výrobků, které se svými vlastnostmi přibližují medicínským produktům. Kosmetika využívá velmi účinné receptury z přírodních látek. Kosmetika BABOR je účinná při řešení problémů s unavenou či povadlou pletí, můžete tak díky ní získat zpět svěží a mladistvý vzhled. Nutno zmínit, že všechny přípravky této řady je možné si zakoupit i pro domácí použití (čímž lze docílit ještě lepšího celkového účinku.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Ceny od*
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků Od 300 Kč
Léčba celulitidy
Mikrojehličková radiofrekvence Od 2 000 Kč
Niťový lifting
   Niťový lifting APTOS
Odstranění žilek radiofrekvencí
Odstranění pigmentových skvrn
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotoepilace (IPL)
   Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
T.T.Bati 31/39
76001 Zlín
Česká republika