MUDr. Kateřina Starnová

MUDr. Kateřina Starnová

Žádné recenze
Ohodnotit
T.T.Bati 31/39, Zlín, Zlínský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá v průměru do 1 týdne
MUDr. Kateřina Starnová
MUDr. Kateřina Starnová
Žádné recenze

Informace

  • 1110 návštěv profilu

MUDr. Kateřina Starnová je certifikovaným odborníkem pro aplikaci botulotoxinu, ale i výplňových materiálů, chemických peelingů či mezonití. Absolvovala celou řadu tuzemských, ale i zahraničních kongresů, které se zaměřovali na anti-aging medicínu a korektivní dermatologii.

V současnosti působí ve zdravotnickém zařízení ESTHEA medical, které se nachází ve Zlíně. Provozuje jej společně s Ing. Monikou Šedovou, beauty expertkou.

ESTHEA medical je soukromým zdravotnickým zařízením, které se zaměřuje na účinné a neinvazivní estetické zákroky. Centrum využívá moderní technologické vybavení, které je lékařské, nikoli kosmetické. Zároveň zařízení přináší nejnovější metody, které jsou světově ověřené.

Důraz je zde kladen především na prvotřídní kvalitu poskytovaných služeb – a to od odborného poradenství až po poskytované služby, které rádi přizpůsobíme přáním a potřebám zákazníků.

Centrum nabízí širokou škálu služeb. Mezi ně patří například trvalá epilace či omlazení pokožky.

Trvalá epilace pomocí přístroje AMICULA plus

Světelný výboj může být perfektním pomocníkem při odstranění nežádoucích chloupků. Světelný paprsek je při ošetření vstřebán tkání, následně dochází ke změně energie na teplo a k požadovanému efektu.

Nutno zmínit, že IPL světlo je velmi efektivní i při řešení dalších obtíží – velmi účinně omlazuje pleť, pomáhá při léčbě akné, dokáže odstranit nežádoucí pigmentace i drobné rozšířené žilky. Pro maximální efekt doporučujeme ošetření opakovat (minimálně 3-5x), ošetření je také vhodné především v zimních měsících.

Kosmetické služby BABOR

Už jste slyšeli o kosmetice značky BABOR? Jedná se o výjimečnou řadu výrobků, které se svými vlastnostmi přibližují medicínským produktům. Kosmetika využívá velmi účinné receptury z přírodních látek. Kosmetika BABOR je účinná při řešení problémů s unavenou či povadlou pletí, můžete tak díky ní získat zpět svěží a mladistvý vzhled. Nutno zmínit, že všechny přípravky této řady je možné si zakoupit i pro domácí použití (čímž lze docílit ještě lepšího celkového účinku.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Obrázky (12)

Požádejte: MUDr. Kateřina Starnová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Požádejte: MUDr. Kateřina Starnová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!