Laserové ošetření Ostrava

(4 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
U Studia 3200/37, Ostrava, Moravskoslezský kraj
IČP nebo IČO 02416123
Laserové ošetření Ostrava
(4 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Vítáme vás na profilu Laserového a zákrokového sálu se sídlem v Ostravě. Zaměřujeme se hlavně na laserovou estetickou medicínu a možnosti léčby špičkovým laserovým přístrojem Fraxis.

Adresa naší laserové kliniky je U Studia 37 Ostrava-Zábřeh. Dostanete se k nám tramvají č. 2 či 7 nebo autobusem 48, sídlíme nedaleko zastávky Obchodní centrum. Pokud pojedete vlastním vozem, je vám k dispozici prostorpřímo na našem parkovišti.

Provádíme nejrůznější laserové zákroky a estetická ošetření. Laserový přístroj používáme například pro rejuvenaci vagíny nebo frakční resurfacing, který slouží k obnově kožních buněk. Využíámě také operační laser, a to k odstraňování nejrůznějších výrůstků, bradavic, névů apod.

V estetické medicíně se specializujeme například na aplikaci výplňových materiálů, které řeší problémy s vráskami, rýhami nebo modelací rtů. Používáme jen nejlepší materiály, např. kyselinu hyaluronovou ve formě gelu nebo botulotoxin. Dále se k nám můžete objednat na mezoterapii(kompletní omlazení obličeje i těla) nebo injekční lipolýzu (odstranění tuků rozpouštěním).

Do našeho týmu patří renomovaní a zkušení lékaři a vyškolené zdravotní sestry MUDr. Michal Mihula, MUDr. Pavla Šťastná Vykopalová nebo Mgr. Dana Cechelová. Naším cílem je vždy najít řešení prospokojenost zákazníka.

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte si předem domluvit konzultaci prostřednictvím kontaktního formuláře, telefonicky nebo osobně v prostorách naší kliniky.Případně nám stačí poslat SMS a my vám zavoláme zpět. Před každým zákrokem je nutné individuálně posoudit vhodnost využití laseru.

Náš CO2 laser Fraxis získal v roce 2016 unikátní akreditaci v USA. Od roku 2016 jsme se také začali věnovat estetické medicíně.

Abychom vám mohli nabídnout opravdu komplexní péči, spolupracujeme nyní také s jedním z nejlepších rehabilitačních center v Ostravě, které se specializuje na provičování pánevního dna.

Neváhejte nás kontaktovat k nahlédnutíkompletního ceníku a dalších potřebných informací. Budeme se na vás těšit.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Operace intimních partií

Recenze (4)

5.0
4 Recenze · 100 % doporučuje

Velmi příjemná paní doktorka, vše vysvětlila, doporučila, jsem spokojená.

Byla jsem na zákroku zvětšení rtů Sestřička i paní doktorka super jednání Paní doktorka poradila co a jak, tak aby rty vypadaly přirozeně , vše vysvětlila ,jaká látka se používá odkud apod. Cena taky přijatelná Určitě za pár měsíců navštívím...Číst dál

Milá a vstřícná lékařka, vždy je mi rychle vyhověno s termíny, docházím zde pravidelně cca 3 roky a s výsledky jsem velmi spokojená (výplně, botox). Velmi kladně hodnotím taky příjemné a čisté prostředí.

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Přirozené zvětšení rtů MUDr. Šťastná

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.