Laserové ošetření Ostrava

Laserové ošetření Ostrava

(4 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
U Studia 3200/37, Ostrava, Moravskoslezský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
IČP nebo IČO 02416123
Laserové ošetření Ostrava
Laserové ošetření Ostrava
(4 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

  • 5347 návštěv profilu

Vítáme vás na profilu Laserového a zákrokového sálu se sídlem v Ostravě. Zaměřujeme se hlavně na laserovou estetickou medicínu a možnosti léčby špičkovým laserovým přístrojem Fraxis.

Adresa naší laserové kliniky je U Studia 37 Ostrava-Zábřeh. Dostanete se k nám tramvají č. 2 či 7 nebo autobusem 48, sídlíme nedaleko zastávky Obchodní centrum. Pokud pojedete vlastním vozem, je vám k dispozici prostorpřímo na našem parkovišti.

Provádíme nejrůznější laserové zákroky a estetická ošetření. Laserový přístroj používáme například pro rejuvenaci vagíny nebo frakční resurfacing, který slouží k obnově kožních buněk. Využíámě také operační laser, a to k odstraňování nejrůznějších výrůstků, bradavic, névů apod.

V estetické medicíně se specializujeme například na aplikaci výplňových materiálů, které řeší problémy s vráskami, rýhami nebo modelací rtů. Používáme jen nejlepší materiály, např. kyselinu hyaluronovou ve formě gelu nebo botulotoxin. Dále se k nám můžete objednat na mezoterapii(kompletní omlazení obličeje i těla) nebo injekční lipolýzu (odstranění tuků rozpouštěním).

Do našeho týmu patří renomovaní a zkušení lékaři a vyškolené zdravotní sestry MUDr. Michal Mihula, MUDr. Pavla Šťastná Vykopalová nebo Mgr. Dana Cechelová. Naším cílem je vždy najít řešení prospokojenost zákazníka.

Máte-li zájem o naše služby, neváhejte si předem domluvit konzultaci prostřednictvím kontaktního formuláře, telefonicky nebo osobně v prostorách naší kliniky.Případně nám stačí poslat SMS a my vám zavoláme zpět. Před každým zákrokem je nutné individuálně posoudit vhodnost využití laseru.

Náš CO2 laser Fraxis získal v roce 2016 unikátní akreditaci v USA. Od roku 2016 jsme se také začali věnovat estetické medicíně.

Abychom vám mohli nabídnout opravdu komplexní péči, spolupracujeme nyní také s jedním z nejlepších rehabilitačních center v Ostravě, které se specializuje na provičování pánevního dna.

Neváhejte nás kontaktovat k nahlédnutíkompletního ceníku a dalších potřebných informací. Budeme se na vás těšit.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Zákroky

Kosmetická ošetření

Operace intimních partií

Recenze (4)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Velmi příjemná paní doktorka, vše vysvětlila, doporučila, jsem spokojená.

Byla jsem na zákroku zvětšení rtů Sestřička i paní doktorka super jednání Paní doktorka poradila co a jak, tak aby rty vypadaly přirozeně , vše vysvětlila ,jaká látka se používá odkud apod. Cena taky přijatelná Určitě za pár měsíců navštívím...Číst dál

Milá a vstřícná lékařka, vždy je mi rychle vyhověno s termíny, docházím zde pravidelně cca 3 roky a s výsledky jsem velmi spokojená (výplně, botox). Velmi kladně hodnotím taky příjemné a čisté prostředí.

Požádejte: Laserové ošetření Ostrava o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (1)

Požádejte: Laserové ošetření Ostrava o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (1)

Požádejte: Laserové ošetření Ostrava o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!