MUDr. Jana Bartošková

MUDr. Jana Bartošková

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Tišnovská 1896/46, Kuřim, Jihomoravský kraj
MUDr. Jana Bartošková
MUDr. Jana Bartošková
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Jana Bartošková je zkušenou specialistkou v oboru plastické chirurgie. Zaměřuje se zejména na estetickou a rekonstrukční chirurgii v obličeji (korekce v oblasti horních a dolních očních víček, modelace rtů, facelifting, otoplastice a korekce vrozených vad u dětí a dospělých), dále se věnuje labioplastikám, redukci a modelaci prsou, abdominoplastikám, liposukcím a dalším operacím zahrnutých do celkového body contouringu.

Vzdělání a praxe

Paní doktorka vystudovala Lékařskou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně. V roce 2014 složila atestaci z plastické chirurgie. V letech 2004 - 2007 pracovala v Bakešově chirurgické nemocnici v Brně, 1/2 roku byla lékařkou na chirurgii Masarykova Onkologického Ústavu v Brně a od roku 2007 působí na Klinice popálenin a plastické chirurgie Fakultní nemocnice Brno. Mezi lety 2015-2019 pracovala a získávala dovednosti na plastické chirurgii Dětské nemocnice Fakultní nemocnice v Brně, kde se věnovala především operacím / rekonstrukcímdětských vývojových vad.

V současné době působí na renomovaných estetických klinikách Reliéf Clinic ve Znojmě a Yes Visage v Brně. Jde o velmi moderní pracoviště s profesionálním týmem lékařů, kteří mají za sebou tisíce úspěšných zákroků.

Odborné kurzy, školení a stáže

Zkušená lékařka má za sebou i mnoho školení a kurzů a zahraničních přednášek. Vedle stáže v Dětské nemocnici nebo na Klinice popálenin absolvovala také například stáž na urologii u Jana Babáka v Brně, školení 1. pomoci nebo 1. psychické pomoci, byla i stážistkou v Ústavu chirurgie ruky ve Vysokém nad Jizerou. Pravidelně se účastní aprezentuje nakongresech plastické a estetickéchirurgie v Evropě a v Asii.

Na svém kontě má například kurzy Chirurgie ruky (IPVZ Praha, 2011), Základy plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie (IPVZ Praha, 2011), Estetické chirurgie obličeje (IPVZ Praha, 2011), Specializační kurz v plastické chirurgii (IPVZ Praha, 2014) a řadu dalších.

Členství v odborných společnostech

MUDr. Jana Bartošková je také členkou několika odborných organizací, jako České lékařské komory nebo Odborné společnosti popáleninové medicíny České lékařské společnosti J. E. Purkyně.

Další aktivity

MUDr. Jana Bartošková se věnuje i dalším činnostem v lékařském oboru. Školí například první pomoc pro širokou veřejnost nebo vyučuje pregraduální studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity.

Na konzultaci k paní doktorce je nutné se předem objednat telefonicky nebo emailem.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Estetická medicína

Operace intimních partií

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Operace očních víček

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (101)

Absence erekce po obřízce
Odpověď odborníka · 8. 10. 2023
Dobrý den, myslím, že nee. Nicméně je to změna, na kterou si budete muset zvyknout. Měsíc je ještě krátká doba. Pěkný den, MUDr.Jana Bartošková
Zobrazit další zodpovězené otázky

Spolupracuje s

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.