MUDr. Jana Bartošková
MUDr. Jana Bartošková

MUDr. Jana Bartošková Premium

(1 Recenze) ·100% doporučuje
Ohodnotit
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
MUDr. Jana Bartošková
MUDr. Jana Bartošková Premium
(1 Recenze) ·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • 1749 návštěv profilu

MUDr. Jana Bartošková je zkušenou specialistkou v oboru plastické chirurgie. Zaměřuje se zejména na estetickou a rekonstrukční chirurgii v obličeji (korekce v oblasti horních a dolních očních víček, modelace rtů, facelifting, otoplastice a korekce vrozených vad u dětí a dospělých), dále se věnuje labioplastikám, redukci a modelaci prsou, abdominoplastikám, liposukcím a dalším operacím zahrnutých do celkového body contouringu.

Vzdělání a praxe

Paní doktorka vystudovala Lékařskou fakultu na Masarykově univerzitě v Brně. V roce 2014 složila atestaci z plastické chirurgie. V letech 2004 - 2007 pracovala v Bakešově chirurgické nemocnici v Brně, 1/2 roku byla lékařkou na chirurgii Masarykova Onkologického Ústavu v Brně a od roku 2007 působí na Klinice popálenin a plastické chirurgie Fakultní nemocnice Brno. Mezi lety 2015-2019 pracovala a získávala dovednosti na plastické chirurgii Dětské nemocnice Fakultní nemocnice v Brně, kde se věnovala především operacím / rekonstrukcímdětských vývojových vad.

V současné době působí na renomovaných estetických klinikách Formé Clinic Praha a Yes Visage Brno. Jde o velmi moderní pracoviště s profesionálním týmem lékařů, kteří mají za sebou tisíce úspěšných zákroků.

Odborné kurzy, školení a stáže

Zkušená lékařka má za sebou i mnoho školení a kurzů a zahraničních přednášek. Vedle stáže v Dětské nemocnici nebo na Klinice popálenin absolvovala také například stáž na urologii u Jana Babáka v Brně, školení 1. pomoci nebo 1. psychické pomoci, byla i stážistkou v Ústavu chirurgie ruky ve Vysokém nad Jizerou. Pravidelně se účastní aprezentuje nakongresech plastické a estetickéchirurgie v Evropě a v Asii.

Na svém kontě má například kurzy Chirurgie ruky (IPVZ Praha, 2011), Základy plastické, rekonstrukční a estetické chirurgie (IPVZ Praha, 2011), Estetické chirurgie obličeje (IPVZ Praha, 2011), Specializační kurz v plastické chirurgii (IPVZ Praha, 2014) a řadu dalších.

Členství v odborných společnostech

MUDr. Jana Bartošková je také členkou několika odborných organizací, jako České lékařské komory nebo Odborné společnosti popáleninové medicíny České lékařské společnosti J. E. Purkyně.

Další aktivity

MUDr. Jana Bartošková se věnuje i dalším činnostem v lékařském oboru. Školí například první pomoc pro širokou veřejnost nebo vyučuje pregraduální studium na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity.

Na konzultaci k paní doktorce je nutné se předem objednat telefonicky nebo emailem.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 300

Zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Estetická medicína

Recenze (1)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Operace očních víček

Požádejte: MUDr. Jana Bartošková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (1)

Videa (1)

Požádejte: MUDr. Jana Bartošková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (85)

Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: MUDr. Jana Bartošková o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!