Estetika Zlín

Estetika Zlín

Žádné recenze
Ohodnotit
Náměstí Práce 2512, Zlín, Zlínský kraj
Estetika Zlín
Estetika Zlín
Žádné recenze

Informace

Estetik Zlín Vám nabízí:

Přístroj ACCENT RF

Jedná se o moderní přístroj, který funguje na principu radiofrekvence. Používá se především pro kosmetická a estetická ošetření, také k odstranění celulitidy a tuku.

Odstranění celutitidy a tukových vrstev je pomocí tohoto přístroje dlouhodobé a bezbolestné. Zákrok je neivazivní a výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření. Rovněž není nutná rekonvalescence.

Přístroj se kromě zmíněného využívá také k redukci podbradku, vypnutí pleti, omlazení pleti, vyhlazení pokožky po liposukci, řešení aknózní pleti či k tvarování těla.

Neinvazivní liposukce

Pomocí přístroje Accent RF dochází k odstraňování tukových vrstev, tedy k formování postavy.

Pro klasickou liposukci jsou typické vedlejší účinky, u této neinvazivní liposukce se žádných nemusíte obávat. Samotný proces je zcela bezbolestný, navíc není nutné podstoupit anestezii a hospitalizaci. Nutná není ani rekonvalescence.

Liposukci lze provádět na různých částech těla a ošetření zabere půl hodiny až 50 min.

Redukce celulitidy

Celulitida představuje zvětšené podkožní tukové buňky.

Tukové buňky jsou pro organismus důležité, jelikož nás ochraňují před chladem i teplem, fungují jako zásobárna živin, vody a chrání orgány.

Velikost těchto buněk v normálním stavu by se dala přirovnat k hlaviččce od špendlíku. Při celulitidě jsou však až desetkrát větší a způsobují tzv. "pomerančovou" kůži.

Přístroj Accent RG poškozuje tukové buňky pomocí radiofrekvence, jejich obsah se uvolní a postupně je odveden z organismu prostřednictvím lymfatického systému.

Výkon trvá maximálně 50 min, vždy však záleží na velikosti ošetřované partie těla.

Omlazení obličeje

Omlazení obličeje probíhá pomocí přístroje Accent RF, který je opatřen bipolární hlavicí, jež zajišťuje vypnutí kůže a vyhlazení vrásek.

Bipolární hlavice přístroje Accent RF zahřívá tkáň, a to až do do 6 mm hloubky. Následně dojde ke stahům kolagenových vláken, zlepší se cirkulace krve a lymfatický systém odvede z těla ven zbytky toxinů a tuků.

Výsledkem procedury je zmírnění projevu vrásek i vypnutí pleti.

Ošetření není příliš časové náročné, vetšinou trvá přibližně jednu hodinu.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Obrázky (11)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.