MEDICOM Clinic

(667) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Ústí nad Labem
Cena od: 1.700 Kč do 5.500 Kč
MEDICOM Clinic - klinika plastické a estetické chirurgie Praha, Brno, Ústí nad Labem Součástí MEDICOM Clinic je tým vyhledávaných lékařů a dermatologů, kteří mají mnohaleté zkušenosti ve svém oboru. MEDICOM CLINIC tak poskytuje komplexní péči v oboru jak plastické a estetické chirurgie, tak i laserové dermatologie a estetické medicíny. Nadstandardně vybavené kliniky v Praze, Brně a Ústí nad Labem nabízejí široké spektrum drobných... (odstranění výrůstků na kůži Ústí nad Labem)

prim. MUDr. Blanka Vraspírová

(78) 100 % doporučuje
Transparent

Transparentní lékař

Informuje všechny své pacienty o tom, že mají možnost ho ohodnotit a akceptuje zkušenosti svých pacientů

Ústí nad Labem
Cena od: 550 Kč
Prim. MUDr. Blanka Vraspírová se v oboru estetické medicíny specializuje na nejmodernější způsoby aplikace. Studovala na Fakultě všeobecného lékařství UK v Praze, školu ukončila v roce 1984. Následně získala praxi všeobecné chirurgie a dětské chirurgie v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem. V roce 1987 si udělala atestaci všeobecné chirurgie I. stupně. Atestaci z plastické chirurgie získala v roce 1992. Absolvovala celou řadu stáží... (odstarnění melanomů Ústí nad Labem)

Klinika MEDILAX

(1) 100 % doporučuje
Ústí nad Labem
Cena od: 300 Kč
Klinika MEDILAX: prim. MUDr. Lukáš Zikmund Ph. D.  je vedoucím lékařem kliniky MEDILAX a disponuje certifikátem a specializací ESTETICKÉ CHIRURGIE se zaměřením na kosmetickou chirurgii očních víček a periorbitální krajiny. Na naší klinice jsme vybudovali špičkový operační sál a komplexní zázemí. V rámci soukromé oftalmologické praxe zajišťujeme též kompletní oční ambulantní vyšetření na klinice MEDILAX. V oblasti ESTETICKÉ MEDICÍNY se... (melanom Ústí nad Labem)

ESTETICUSTI s.r.o.

(11) 100 % doporučuje
Ústí nad Labem
Cena od: 550 Kč
ESTETICUSTI s.r.o. Ústí nad Labem je největší zařízení z oblasti plastické chirurgie a laserové medicíny v severních Čechách. Více než 20 let se stará o své spokojené klienty. Pyšní se nejmodernějším vybavením jak pro plastickou chirurgii, tak pro laserové centrum. Špičkovou péči nabízí tým zkušených odborníků pod vedením primářky, MUDr. Blanky Vraspírové - plastického a estetického chirurga, specialistu na laserovou a estetickou medicínu.Vlastníme... (melanom Ústí nad Labem)

Prim. MUDr. Lukáš Zikmund Ph.D.

(52) 100 % doporučuje
Ústí nad Labem
Cena od: 300 Kč
prim. MUDr. Lukáš Zikmund Ph.D. Jsem vedoucím lékařem kliniky MEDILAX a disponuji certifikátem a specializací ESTETICKÉ CHIRURGIE se zaměřením na kosmetickou chirurgii očních víček a periorbitální krajiny.  Na naší klinice jsme vybudovali špičkový operační sál a zázemí. V rámci soukromé oftalmologické praxe zajišťujeme též kompletní oční ambulantní vyšetření na klinice MEDILAX. V oblasti ESTETICKÉ MEDICÍNY se specializujeme na operace očních... (pigmentová skvrna Ústí nad Labem)

Derma Medical Clinic

Žádné recenze
Praha
Cena od: 400 Kč do 600 Kč
Derma Medical Clinic Jsme centrum klinické a estetické medicíny. Dermatologie, estetická dermatologie V dermatologii se zaměřujeme na léčbu lupénky, vitiliga, onychomykózy, akné, ale řešíme i vypadávání vlasů nebo kožní výrůstky. Léčbu lupénky provádíme jako jediné centrum v ČR pomocí excimerového laseru XTRAC.  Nyní nově je možné laserovou léčbu lupénky hradit prostřednictvím zdravotního pojištění (OZP, VOZP, ZPŠ A VZP). Léčba... (odstarnění melanomů Ústí nad Labem)

Nejnovější recenze zákroku odstranění znamének v lokalitě Ústí nad Labem

Mgr_Vendulka_Matou_o
Mgr_Vendulka_Matou_o .
5.0

Vše v naprostém pořádku, ochota, vstřícnost, krátká čekací doba

Poslední poptávky

Objednávám na Základě doporučení MUDr. Evy Novotné: "na dolní víčku vlevo je rychle rostoucí papulozní afekce s hemroagickou krustou ob papule vyvýšená papule stipaktého rázuprosím i odstranění v.s. fibromkuna očním odd... · 6. 1. 2021

Jaké je nejbližší volné datum a zda odstranění kožních vyrustku děláte i v Ústí. · 18. 10. 2020

Dobrý den, ráda bych se objednala na odstranění bradavice/znaménka · 16. 12. 2020