MUDr. Gabriela Mrzenová

MUDr. Gabriela Mrzenová

(118 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Příkopě 17, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
MUDr. Gabriela Mrzenová
MUDr. Gabriela Mrzenová
(118 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 1075 návštěv profilu

Profesní životopis MUDr. Gabriely Mrzenové - korektivní dermatoložky

Dosažené vzdělání:

MUDr. Gabriela Mrzenová úspěšně dokončila v roce 2000 studium na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

O pět let později, v roce 2005, zdárně složila atestační zkoušku v oboru dermatovenerologie.

Pracovní zkušenosti:

Lékařka působila v roce 2005 ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze. Mezi lety 2006 až 2014 byla součástí týmu odborníků na Klinice GHC v Praze. V roce 2015 pracovala ve Fakultní nemocnici Motol v Praze.

MUDr. Gabriela Mrzenová působí od roku 2014 v Esthé Laser Clinic v Praze.

Certifikace:

Lékařka je držitelkou certifikátu pro aplikaci kožních implantátů, také pro aplikaci botulotoxinu.

Odborné stáže a kurzy:

MUDr. Gabriela Mrzenová se během svého působení zúčastnila řady různých odborných kurzů, workshopů, stáží či kongresů. Například v roce 2006 absolvovala kurz zaměřený na aplikaci výplňových materiálů a aplikaci botulotoxinu. O rok později se zúčastnila workshopu o karboxyterapii, také odborné stáže v oboru dermatochirurgie ve FN Královské Vinohrady v Praze a kongresu IMCAS Paris. V roce 2008 se vzdělávala na workshopu o mezoterapii. Další rok se opět zúčastnila kongresu IMCAS Paris a rovněž absolvovala workshop o nejmodernějších frakčních laserových technikách. V roce 2014 se vzdělávala na kurzu o dermatoskopii a na workshopu o eMatrix radiofrekvenci. V roce 2015 působila na dermatologickém oddělení na Floridě v USA a zúčastnila se kongresu pořádaného Českou dermatologickou společností.

Lékařka se také pravidelně účastní vzdělávacích akcí Institutu pro postgraduální vzdělávání lékařů v oboru dermatovenerologie.

Specializace:

MUDr. Gabriela Mrzenová se ve své praxi specializuje především na oblast dermatovenerologie, obecné dermatologie a korektivní dermatologie. Blíže se věnuje napříkladmezoterapiím a injekčním výplním. V obecné dermatologii se zaměřuje zejména na problematiku aknózní pleti.

Členství:

Je členkou Společnosti pro využití laserů v medicíně, Společnosti pro korektivní dermatologii a kosmetologii, České dermatologické společnosti a České lékařské komory.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2006

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (118)

4.9
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Profesionální přístup, odborná pomoc, rychlé ošetření, milá, ochotná. Ráda se budu k paní doktorce vracet, osobně vnímám viditelné změny již po jedné aplikaci laserem. Mohu jen doporučit.

Odstranění bradavic na chodidle jsem se rozhodla absolvovat v zařízení , kde jsem už byla několikrát v minulosti a byla jsem vždy spokojená. Také ošetřující lékařku dr. Mrzenovou znám již z minulosti a nebyl důvod hledat jiného ošetřujícího lékaře.

Paní doktorka byla velice milá, vstřícná a ochotná. Bezbolestně vyřízlé znaménko. Spokojenost !

MUDr. Mrzenová je ve velmi milá a profesionální.

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Gabriela Mrzenová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (22)

Odstranění pih laserem

Po odstranění dvou větších pih se mi udělaly velké jizvy, proto jsem se rrozhodla podstoupit zákrok pomocí laseru. Odstraněné pihy byly v oblasti krku,dekoltu a podprsenky. Paní doktorka vše se mnou prodiskutovala, provedla vyšetření a kontrolu....

Číst dál
Po deseti dnech vrásky zmizely

Vrásky nyní téměř zmizely, proces trval cca 10 dni, ale je to pochopitelné vzhledem k jejich původní hloubce. Z počátku byly mírné obavy o efekt zákroku (po 3-5 dnes stále byly vrásky patrné), asi jsem dostatečně nevnímal popis procesu reakce...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (5)

Videa (3)

Požádejte: MUDr. Gabriela Mrzenová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Článek (1)

Požádejte: MUDr. Gabriela Mrzenová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!