MUDr. Ph.D. Emil Jaroš

MUDr. Ph.D. Emil Jaroš

Žádné recenze
Ohodnotit
Bystré 105, Dobruška, Královéhradecký kraj
MUDr. Ph.D. Emil Jaroš
MUDr. Ph.D. Emil Jaroš
Žádné recenze

Informace

Ambulance chirurgické kliniky, na které MUDr. Emil Jaroš Ph.D. působí, se nachází v Sokolovské ulici v Hradci Králové. Má bezbariérový přístup a parkování je možné přímo v areálu nemocnice.

Vítejte na profilu MUDr. Emila Jaroše Ph.D., odborného chirurga a v minulosti také primáře chirurgické kliniky, který působí ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové. Je odborným lékařem i na odděleních onkochirurgie a anesteziologie a resuscitace.

Zaměřujeme se na chirurgii zažívací trubice, nezhoubných i nádorových onemocnění, dále operujeme slinivku břišní, žlučové cesty, žlučník, játra, štítnou žlázu, mléčné žlázy kýlu atd. Úspěšně řešíme také obezitu.

Co nejvíce výkonu se snažíme řešit laparoskopicky - tedy moderní miniinvazivní metodou, což je pro naše pacienty méně náročné po fyzické i psychické stránce. Takto operujeme například operace žlučníku, kýly, apendixu atd.

Chirurgická klinika Fakultní nemocnice v Hradci Králové se zaměřuje na široké spektrum specializovaných činností. Na práci ambulance navazuje dlouhodobá péče ve specializovaných poradnách. Náš profesionální tým se o vá postará na ambulanci, na jednotce intenzivní péče i na připojeném lůžkovém oddělení. Operace jsou prováděny v centrálních operačních sálech, které tvoří samostatnou součást nemocnice.

MUDr. Emil Jaroš Ph.D. se narodil v roce 1943. Již na studiích se vyprofiloval jako chirurg a celý život se tomuto povolání věnuje, má za sebou tedy desítky let praxe.

Lékař byl mimo jiné zapojen do edukačního programu hradecké fakultní nemocnice.

MUDr. Emil Jaroš Ph.D. byl mnoho let také aktivním politikem. působiP například jako zastupitel města Hradec Králové a dvakrát vykonával i funkci poslanci. Je členem ODS. Je veřejnosti je lékař známý díky angažovanosti ve zdravotnických tématech a hlavně díky předložení návrhu protikuřáckého zákona.

Ordinační hodiny mají chirurgické ambulance každý všední den, kdy je také možné se telefonicky objednávat na konzultace. Podrobné informace o dnech a časech najdete na webových stránkách kliniky.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky