Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Masarykova městská nemocnice - Chirurgické oddělení

Masarykova městská nemocnice - Chirurgické oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Masarykova městská nemocnice - Chirurgické oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Masarykova městská nemocnice - Chirurgické oddělení

Uvítání

Chirurgické oddělení Masarykovy městské nemocnice v Jilemnici se zaměřuje jak na všeobecnou chirurgii, tak na chirurgii úrazovou či cévní a také na urologii.

Kapacita oddělení je 36 lůžek, ty se nacházejí v 15 pokojích. Každý z pokojů je vybaven vlastním sociálním zařízením. 1 z pokojů je veden jako nadstandardní – zde se nachází jen 1 lůžko, dále je pokoj vybaven ledničkou, televizí a telefonem. Nutno zmínit, že součástí oddělení je i chirurgická JIP, na které najdeme 4 lůžka.

Součástí oddělení je i chirurgická ambulance, která provozuje několik specializovaných poraden. Konkrétně se jedná o poradnu mammologickou, traumatologickou, urologickou a cévní.

Oddělení spolupracuje s dalšími pracovišti, především pak s traumacentrem Krajské nemocnice v Liberci, neurochirurgickým či cévním oddělením Krajské nemocnice v Liberci či gastroenterologickou ambulancí v Jablonci nad Nisou.

Současnou primářkou oddělení je MUDr. Věra Matuzina, vrchní sestrou pak Dagmar Uxová. Post vedoucí sestry operačních sálů zastává Alena Soukupová.

Naše klinika

Jak již bylo zmíněno, oddělení se zaměřuje hned na několik chirurgických oblastí.

Všeobecná chirurgie

Na oddělení jsou chirurgicky léčeny náhlé příhody břišní, dále zde probíhají operace kýl, slepého střeva či žlučníku. Součástí činnosti pracoviště je i chirurgie prsu.

Úrazová chirurgie

Oddělení se věnuje také chirurgické léčbě úrazů končetin, břicha, pánve či hlavy. Probíhá zde artroskopie kolenního kloubu.

Cévní chirurgie

Oblast cévní chirurgie zahrnuje operaci varixů (křečových žil), hemoroidů, dále také cévní rekonstrukční výkony či zajištění endovaskulárních výkonů (ve spolupráci s Krajskou nemocnicí Liberec).

Urologie

Na chirurgickém oddělení je realizována také řada urologických zákroků. Jako příklad lze uvést operace ledvinových kamenů, močovodů či močového měchýře. Dále také operace nádorů ledvin či zúžení močové trubice.

Chirurgická jednotka intenzivní péče

Jak již bylo zmíněno, součástí oddělení je i chirurgická JIP. Zde probíhá péče o pacienty, kteří jsou ohroženi selháním základních životních funkcí. Jedná se především o pacienty po těžkých úrazech či náročnějších operacích.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Metyšova 465
51401 Jilemnice
Česká republika

Jste Masarykova městská nemocnice - Chirurgické oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com