Léčebné a diagnostické centrum - Top Moravia Health klinika

Léčebné a diagnostické centrum - Top Moravia Health klinika

Žádné recenze
Ohodnotit
Viniční 235, Brno, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Léčebné a diagnostické centrum - Top Moravia Health klinika
Léčebné a diagnostické centrum - Top Moravia Health klinika
Žádné recenze

Informace

  • 151 návštěv profilu

Najdete nás ve Viniční ulici v Brně-Židenicích. Dostanete se k nám jak vlastním vozem, tak hromadnou dopravou. V bezprostřední blízkosti naší kliniky je autobusová zastávka Poliklinika Židenice a parkování máte jako naši klienti zdarma.

Vítejte na profilu kliniky Top Moravia Health. Jsme diagnostickým a léčebným centrem se sídlem v Brně. V našem portfoliu najete širokou škálu lékařských služeb napříč obory.

Zaměřujeme se na praktické lékařství, kardiologii, proktologii, gastroenterologii, fyzioterapii a další obory. Můžeme vám tedy zaručit komplexní špičkovou péči pod jednou střechou.

Provádíme například kompletní vyšetření zdravotního stavu našich klientů, specializovaná vyšetření i tzv. doplňkovou péči.

Záleží nám zejména na komfortu a spokojenosti našich klientů. Chceme, aby se u nás vždy cítili co nejlépe. Existuje hned několik důvodů, proč si vybrat právě nás. Například se vám budeme snažit vyjít vstříc s termíny objednání. Využít můžete také našich rozšířených ordinačních hodin.Snažíme se poskytnout vám lékařskou péči na vysoké úrovni. Bez problému se s vámi domluvíme také elektronicky a v objednaném termínu a čase vás ošetříme. Nakonec vám vše rádi vysvětlíme. Nejen anglicky, ale také česky.

V portfoliu Top Health Moravia najdete jak výhodné dlouhodobé programy, tak nabídku jednorázové prevence a péče.

Těší se na vás náš profesionální tým pod vedením primáře MUDr. Michala Zavadila. Přivítáme vás v moderním prostředí naší kliniky, která nabízí nadstandardní služby - recepci, občerstvení po odběru krve a zejména osobní přístup ke každému klientovi.Klienti s nejvyššími nároky na poskytovanou péči si jistě vyberou z našich nadstandardních dlouhodobých programů.

Kontaktovat nás můžete telefonicky nebo emailem. Ordinační hodiny jednotlivých oddělení najdete na našem webu.

Jako jednotlivec i firma se můžete zapojit do 1 z našich špičkových programů dlouhodobé péče.

Sledujte nás také na Facebooku a Instagramu.

Doporučujeme také naše dárkové poukazy.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Léčba křečových žil

Požádejte: Léčebné a diagnostické centrum - Top Moravia Health klinika o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Související zákroky