Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Krajská nemocnice - Oddělení všeobecné chirurgie

Krajská nemocnice - Oddělení všeobecné chirurgie
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Krajská nemocnice - Oddělení všeobecné chirurgie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Krajská nemocnice - Oddělení všeobecné chirurgie

Uvítání

Oddělení všeobecné chirurgie Krajské nemocnice Liberec a.s. se zaměřuje na péči zahrnující všechny chirurgické obory s výjimkou neurochirurgie, oční a cévní chirurgie.

Nabízí specializovanou péči hned v několika odvětvích – řeč je o cévní, dětské a hrudní chirurgii a také onkochirurgii a hepatopankreatické chirurgii. Snahou daného pracoviště je maximální využití miniinvazivních metod (laparoskopie). Za zmínku stojí také fakt, že lékaři oddělení mají rozsáhlé zkušenosti s řešením kýl.

Oddělení také při diagnostice a léčbě onkologických onemocnění spolupracuje s Komplexním onkologickým centrem.

Součástí oddělení jsou 2 ambulance. Jedna z nich se specializuje na kontrolní vyšetření a převazy, druhá na akutní stavy (nepřetržitý provoz). Funguje zde také velké množství specializovaných poraden. Ty se zaměřují například na žilní chirurgii, onkochirurgii, léčbu chronických ran, cévní chirurgii či hrudní chirurgii.

Lůžková část oddělení se skládá z 21 standardních lůžek, 18 intenzivních lůžek, součástí jsou také 3 nadstandardní jednolůžkové pokoje.

Naše klinika

Současným primářem oddělení je MUDr. Peter Hromádka, vrchní sestrou pak Mgr. Ladislava Kohoutová. Toto pracoviště najdeme v budově A.

Dětská chirurgie

Chirurgická péče je poskytována dětem od narození až do věku 18 let. Probíhá pravidelná spolupráce s dětským oddělením místní nemocnice. Ročně je v rámci dětské chirurgie provedeno zhruba 900 vyšetření dětí, realizováno je pak kolem 150 operačních výkonů. Mezi nejčastější výkony patří chirurgie břišní stěny (pupeční a tříselné kýly) a břišní dutiny (poranění břišních orgánů, záněty slepého střeva, onemocnění střev a další). Složité vrozené vady jsou zpravidla po provedení základní diagnostiky odesílány do specializovaných center.

Chirurgie břišní oblasti

Chirurgie břišní oblasti se zaměřuje na výkony v oblasti žlučníku, jater, střev či žaludku. Mnoho zákroků je prováděno laparoskopickou cestou.

Hrudní chirurgie

Spektrum výkonů se zaměřením na hrudní chirurgii zahrnuje například plánované operace plic či mezihrudí. Nutno zmínit, že jsme jako jedni z první provedli torakoskopické odstranění plicního laloku (k zákroku došlo již v roce 2007).

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Husova 10
46063 Liberec
Liberec 1
Česká republika

Jste Krajská nemocnice - Oddělení všeobecné chirurgie? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com