Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Krajská nemocnice - Oddělení cévní chirurgie

Krajská nemocnice - Oddělení cévní chirurgie
BRONZE BADGE

Napište nám

Recenze (1)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Krajská nemocnice - Oddělení cévní chirurgie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Krajská nemocnice - Oddělení cévní chirurgie již získal/a tuto recenzi

Profil - Krajská nemocnice - Oddělení cévní chirurgie

Uvítání

Oddělení cévní chirurgie Krajské nemocnice Liberec, a.s. poskytuje komplexní diagnostickou a chirurgickou péči zaměřenou na onemocnění tepen a žil. Pracoviště zajišťuje plánované i akutní operace žil a tepen.

Pracoviště využívá nejmodernější diagnostickou techniku, zároveň v maximální možné míře využívá šetrnější epidurální či svodnou anestezii. Samozřejmostí je zde možnost pacienta spolurozhodovat o léčebném postupu. Každý rok je zde provedeno více než 400 operací.

Lůžková část se skládá z 19 standardních lůžek, dále také 18 intenzitních lůžek (JIP) a 3 nadstandardních lůžek.

Součástí oddělení jsou také specializované poradny – ty se zaměřují na cévní chirurgii, žilní chirurgii a AV zkraty (cévní přístupy pro účely hemodialýzy).

Mezi nejčastější onemocnění, které jsou zde léčena, patří ischemická choroba dolních končetin, varixy (neboli křečový žíly), chronická žilní insuficience, traumata tepen a žil, degenerativní choroby tepen a žil či kritická končetinová ischemie.

V rámci léčby i diagnostiky spolupracuje pracoviště s dalšími odděleními – jako příklad můžeme uvést radiodiagnostické oddělení či Kardiocentrum. Spolupracujeme také s Traumacentrem (řešení poranění cév). Pro oddělení hemodialýzy naopak nabízíme přístup k diagnostice nutné pro vytvoření cévních zkratů.

Naše klinika

Současným primářem oddělení je MUDr. Alexandr Škaryd, post staniční sestry zde zastává Bc. Monika Líbalová.

Odstranění křečových žil

Varixy, neboli křečové žíly trápí mnoho lidí, ať už je důvodem kosmetické hledisko, bolest či otok. Tento problém lze však účinně řešit například za pomoci operace. Oddělení cévní chirurgie Krajské nemocnice Liberec, a.s. nabízí provedení operace jak v celkové anestezii, tak v anestezii svodné (v tomto případě zůstává pacient při vědomí, zároveň však necítí dolní polovinu svého těla. Zpravidla se neprovádí operace obou končetin zároveň.

Nutno zmínit, že odstranění poškozené (a nefunkční) žíly nemá na lidské tělo negativní dopady. Celková dob hospitalizace při tomto ošetření zpravidla nepřekročí 4 dny.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)
   Odstranění křečových žil metodou CHIVA
   Radiofrekvenční ablace křečových žil

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Husova 10
460 63 Liberec
Liberec 1
Česká republika