Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení bodu G

  • Lokální anestezie
  • Nevyžaduje hospitalizaci
  • Délka zákroku méně než 1 hodina
  • 1 den klidového režimu
  • Efekt viditelný již po 1 týdnu
  • Dočasné výsledky

Co je to zvětšení bodu G?

Zvětšení neboli augmentace bodu G bodu je ambulantní výkon, který se provádí v lokální anestezii. Pod kůži v oblasti bodu G se aplikuje buď vlastní tuk nebo cizí výplňový materiál. Tento zákrok může zvýšit Váš sexuální prožitek a zpříjemnit vaše intimní okamžiky.

Sexualita je důležitou součástí života každé ženy. Uspokojivý sexuální život má mnoho zdravotních výhod, ale také má pozitivní vliv na naši pohodu a činí nás odolnými vůči stresu. Někdy je však dosažení sexuálního uspokojení obtížné, ne-li nemožné pro některé ženy. Sexuální život se pomalu stává méně tabu. Stále více lidí o tom svobodně mluví a rozhodne se poradit se sexuologem. Problémy s dosažením orgasmu u žen mohou být z různých důvodů. V posledních letech se estetická gynekologie dynamicky rozvíjí. Cílem estetické gynekologie je zlepšit celkovou spokojenost žen se svým sexuálním životem. Mezi estetickými gynekologickými ošetřeními je stále oblíbenější zákrok zvětšení bodu G, který má zvýšit spokojenost žen s pohlavním stykem.

Co je bod G?

Co je augmentace (zvětšení) G bodu?

Co je bod G

Bod G se také nazývá Gräfenbergův bod na počest Ernsta Gräfenberga, německého gynekologa, který jej poprvé popsal v 50. letech minulého století. Jedná se o místo v ženské pochvě o velikosti přibližně 1,5 cm x 2 cm. Bod G je zformované množství nervové tkáně.

Zvětšení bodu G je určeno pro sexuálně aktivní ženy s normální sexuální funkcí a provádí se v ordinaci lékaře v lokální anestezii. Poté se pacientka může okamžitě vrátit ke svým běžným činnostem. 

Zákrok není složitý a může ženě zvýšit sebevědomí a prožít kvalitnější intimní chvilky.

Pro koho je zákrok vhodný

Jak zjistím, zda jsem vhodný kandidát na augmentaci (zvětšení) G bodu?

Vhodné kandidátky na augmentaci G bodu

Zákrok je určen ženám, které nedosahují orgasmu nebo které mají potíže s jeho dosažením, a také těm, které chtějí zvýšit své sexuální uspokojení. Odborníci zdůrazňují, že problém často postihuje ženy po porodu nebo během menopauzy. Zákrok primárně zvýší intenzitu vaginálních orgasmů.

Je však třeba si uvědomit, že bod G není jedinou možnou příčinou neschopnosti dosáhnout orgasmu. Někdy jsou příčiny psychologické a může být nutné poradit se s psychologem nebo sexuologem. Důvodem mohou být komplexy vyplývající ze vzhledu intimních míst. V tomto případě může být ženě doporučeno podstoupit labioplastiku, laserovou rejuvenaci vagíny či další zákrok.

Bibliografie

NCBI, G-spot augmentation with autologous fat transplantation [online]. Dostupné na: https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4560479/ [Datum: 9. prosince 2020].

ScienceDirect, Is the Female G‐Spot Truly a Distinct Anatomic Entity? [online]. Dostupné na: https://www.sciencedirect.com/science/article/abs/pii/S1743609515338820 [Datum: 9. prosince 2020].

"Obsah zveřejněný na tomto portálu je pouze informativní, nemůže za žádných okolností nahradit individuální konzultaci s odborníkem na plastickou chirurgii a estetickou medicínu nebo souvisejícími obory. Pokud uvažujete o podstoupení zákroku (nebo máte-li jakékoli pochybnosti nebo dotazy), obraťte se na svého lékaře. Estheticon nepodporuje ani neschvaluje žádný obsah, ošetření, produkty, názory, zdravotnické pracovníky ani žádný jiný materiál či informace obsažené v tomto textu ani jinde na tomto webu."