Aether Aesthetic and Beauty Clinic

(13 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Národní 135/14, Praha, Praha (kraj)
IČP nebo IČO 05682606
Aether Aesthetic and Beauty Clinic
(13 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Klinika estetické medicíny a krásy Aether Clinic nabízí více než 300 služeb v oblastech estetické medicíny, dermatologie, formování postavy, dietologie, kosmetologie, SPA & Wellness a řeší více než 50 kožních potíží. Naše medicínské centrum disponuje nejvyspělejším a inovativním technickým vybavením včetně unikátních hi-tech laserů a přístrojů, které nenajdete jinde v České republice. Jsme skvělý tým lidí zapálených pro krásu a zdravotní péči. Vždy jsme chtěli vytvořit místo, kde najdete řešení pro jakýkoli estetický problém.

Naše klinika je oblíbená pro svou lokalitu, dostupnost, vysokou profesionalitu personálu a lékařů a proklientský komplexní přístup. Primárním cílem je pomoct klientovi vyřešit problém, který ho trápí a zdůraznit jeho přirozenou krásu. Ke každé situaci vždy přistupujeme komplexně a snažíme se najít řešení, které bude pro klienta vhodné na základě anamnézy a požadovaného výsledku. Profesionální tým lékařů, specialistů na výživu, kosmetologů a SPA expertů se na Vás těší od pondělí do soboty na adrese Národní 135/14, Praha 1 (budova DRN, 1. patro). Dostanete se k nám pohodlně MHD – stanice metra a tramvají Národní třída. Nabízíme i možnost parkování zdarma – stačí při objednání říct, že pojedete autem.

Na naší klinice je k dispozici více než 15 prémiových laserů a přístrojů, více než 40 profesionálních značek, špičkový servis a převážně exkluzivní zákroky, které můžete provádět pouze u nás a nikde jinde v České republice.

Při řešení problémů našich pacientů uplatňujeme integrovaný přístup. Využívání rozšířených léčebných protokolů a kombinovaných terapií nám pomáhá dosahovat výrazných a trvalých výsledků. Náš přístup je založen na kvalitní diagnostice a sestavení individuálního léčebného plánu. Zachování individuality a přirozenosti je nejdůležitější zásadou práce našich lékařů.

Pro nové klienty nabízíme SLEVU 10 % na první návštěvu. Snažíme se vyjít vstříc i pomocí měsíčních speciálních nabídek, na které se můžete podívat na našem webu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Zkušenost:

 • 6 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • Deutsch
 • English
 • pусский язык

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Druh činnosti:

 • Estetické centrum

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracovní tým:

 • 11-20 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • 5-10 let

Zákroky:

 • Dermatologie, Estetická medicína, Formování postavy, Kosmetologie, SPA & Wellness

Nejinovativnější zákroky:

 • Nechirurgický facelift Ultherapy. Tato technika vám umožňuje pracovat v hloubce, ve které dříve pracovali pouze chirurgové. Ultherapy poskytuje mohutný lifting na úrovni aponeurotického systému, avšak bez operace, bolesti a dlouhodobé rehabilitace.

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

Ordinační hodiny:

 • Pondělí - Pátek 9:00 - 21:00 Sobota 9:00 - 18:00 Neděle dle objednání

První návštěva zdarma:

 • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Odstranění kožních výrůstků

Laserové odstranění kožního výrůstku. Časová náročnost ošetření - několik minut. Miniinvazivní, účinný a bezbolestný zákrok nevyžadující dlouhé rehabilitace.
Od: 1.000 Kč

Odstranění znamének

Odstranění znamének laserem CO2 Acupulse. Laserové pulzy jsou s přesností na milimetry namířeny na lokalizovaný novotvar, který svým působením vaporizují (odpařují). Ošetření je nanejvýš šetrné, přesné a bezpečné.
Od: 1.000 Kč

Botulotoxin

Injekce léků na bázi botulotoxinu typu A pro hladkost pokožky a eliminování nejrůznějších vrásek. Je účinná hlavně při korekci vrásek na obličeji.
Od: 2.500 Kč

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Výplň na bázi kyseliny hyaluronové byla vytvořena speciálně pro efektivní a pohodlné zvětšení rtů a korekci jejich kontury. Lék se také používá k opravě vrásek a vytvoření aktualizované kontury.
Od: 7.990 Kč

Facelift

Revoluční metoda neinvazivního SMAS liftingu celé tváře-Ultherapy. Na naší klinice se používá originální přístroj Ulter system, který má všechny potřebné licence a splňuje zlatý standard kvality. Bez rehabilitace, postup je možný kdykoliv během roku.
Od: 15.990 Kč

Odstranění pigmentových skvrn

Odstranění pigmentace pomocí laseru ResurFX. Pozoruhodné výsledky ve zlepšení stavu pokožky a celkového vzhledu kůže. Časově nenáročné ošetření.
Od: 1.100 Kč

Laserové odstranění rozšířených žilek

Neinvazivní ošetření žil a cév. Budou vyřešeny problémy od křečových žil až po tenké kapiláry, přičemž výsledky budou viditelné brzy po léčbě.
Od: 600 Kč

Zvětšení rtů

Procedura spočívá v zavedení speciální výplně, která dodává pokožce pružnost a hydrataci. Jednou ze složek výplně je kyselina hyaluronová. Ta pomáhá lépe dodávat kyslík do buněk, aktivuje syntézu elastických vláken a využívá vlastní kolagen. Přípravky zavedené pod kůži vytvářejí jakýsi rámec a dodatečný objem v oblasti zákroku.
Od: 7.990 Kč

Odstranění jizev laserem

Odstranění jizev po akné pomocí dvou dílčích řešení resurfacing systému AcuPulse. Efektivní pro různé druhy jizev jako jsou jizvy povrchové nebo hloubkové.
Od: 600 Kč

Odstranění vrásek

Odstranění vrásek buď laserem pomocí IPL/ResurFX nebo injekcí pomocí dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Lékaři vám individuálně poradí tu nejlepší volbu.
Od: 2.500 Kč

Laserová dermatologie

Konzultace s lékaři různých oborů jako je dermatologie, estetická dermatologie, výživa, trichologie, gynekologická estetická léčba, flebologie a fyzioterapie. Poskytujeme komplexní přístup k řešení jakýchkoliv estetických problémů.
Od: 300 Kč

Laserová rejuvenace vagíny

FemTouch je ambulantní, minimálně invazivní, nehormonální laserová vaginální procedura, která stimuluje novou produkci kolagenu pro zdravější tkáň.
Od: 7.500 Kč

Laserová epilace

Trvalé odstranění chloupků je možné pouze pomocí zařízení, která zaručují zničení vlasového folikulu. Laser LightSheer Duet poskytuje stabilní a dlouhodobý výsledek. Využívá klinicky osvědčenou technologii diodových laserů, která umožňuje trvalé, bezbolestné a účinné odstranění nežádoucích chloupků. Laserový paprsek ovlivňuje melanin obsažený ve vlasu a vlasovém folikulu a v důsledku zahřátí na určitou teplotu je vlasový folikul zničen.
Od: 1.000 Kč

Plazmaterapie

Plazmaterapie vlasů. Může být provedena jak v počátečních fázích plešatosti, tak ke zlepšení stavu vlasů. Neinvazivní způsob, jak nastimulovat vlasové folikuly, umožňuje obnovit vlasovou linii.
Od: 4.990 Kč

Vypadávání vlasů

Léčba plešatosti a vypadání vlasů pomocí vlasové plazmaterapie. Absolutně bezpečná technika, protože plazma se vyrábí z vlastní krve pacienta bez přidání externích chemikálií a během procedury nedochází ke kontaktu plazmy s vnějším prostředím.
Od: 2.840 Kč

Mezoterapie

Mezoterapie zahrnuje aplikaci revitalizačního „koktejlu” vitamínů, živin, antioxidantů a aminokyselin do pokožky. Léčí akné, zmírňuje jeho následky – vyhlazuje jizvy, tlumí vrásky, zlepšuje celkový vzhled pleti.
Od: 2.840 Kč

Jizvy po akné

Odstranění jizev po akné pomocí dvou dílčích řešení resurfacing systému AcuPulse. Efektivní pro různé druhy jizev jako jsou jizvy povrchové nebo hloubkové.
Od: 600 Kč

Vlasová mezoterapie

Mezoterapie vlasů. Může být provedena jak v počátečních fázích plešatosti, tak ke zlepšení stavu vlasů. Neinvazivní způsob, jak nastimulovat vlasové folikuly, umožňuje obnovit vlasovou linii.
Od: 2.840 Kč

Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie

Léčba plešatosti pomocí vlasové plazmoterapie. Neinvazivní způsob, jak nastimulovat vlasové folikuly, umožňuje obnovit vlasovou linii. Může být provedena jak v počátečních fázích plešatosti, tak ke zlepšení stavu vlasů.
Od: 4.990 Kč

Laserová liposukce

Formování postavy s Verju-neinvazivní aplikace laseru s nízkou intenzitou, který naruší tukové buňky. Až -10 cm po kurzu procedur. Bez jo-jo efektu.
Od: 44.900 Kč

Frakční laser

Frakční laser ResurFX je špičková, bezablativní technologie pro obnovu pokožky. Laser stimuluje produkci nových kolagenových a elastinových vláken v hlubokých vrstvách pokožky.
Od: 5.000 Kč

Injekční výplně

Zavedení speciální pleťové výplně dodávající pokožce pružnost a hydrataci. Jednou z plnících složek je kyselina hyaluronová, která pomáhá lépe přenášet kyslík do buněk, aktivuje syntézu elastických vláken a tvorbu kolagenu.
Od: 2.500 Kč

Léčba akné

Léčba akné pomocí fototerapie IPL. Ošetření zaručuje jak protizánětlivý, tak i detoxikační účinek. Až o 80-90 % lepší stav pokožky po kurzu procedur.
Od: 1.100 Kč

Laserová léčba akné

Léčba akné pomocí fototerapie IPL. Ošetření zaručuje jak protizánětlivý, tak i detoxikační účinek. Až o 80-90 % lepší stav pokožky po kurzu procedur.
Od: 1.100 Kč

Odstranění strií

Fotofrakční léčba je neinvazivní metoda pro zlepšení vzhledu strií na různých místech vašeho těla. Naše jedinečná technologie zahrnuje dvě řešení, IPL (Intense Pulsed Light) a ResurF – neablativní kožní peeling. Strie mohou být ošetřeny těmito dvěma metodami v rámci jednoho zákroku.
Od: 750 Kč

Fotorejuvenace IPL

IPL fotorejuvenace je inovativní kosmetická technologie, která radikálně zlepšuje vzhled pleti a má rychlý omlazovací efekt. Řeší problém pigmentace, vrásek, jizev a rozšířených pórů.
Od: 3.000 Kč do 10.000 Kč

Nadměrné pocení

Revoluční odstranění nadměrného pocení pomocí laseru MiraDry. Eliminuje pocení v podpaží okamžitě a trvale. Až o 84 % méně pocení již po jednom zákroku.
Od: 38.900 Kč

Microneedling

Mikrojehličková radiofrekvence obličeje a těla Toto jedinečné synergické ošetření dokáže napnout, zpevnit a vyhladit pokožku, stejně jako redukovat vrásky, zjemnit póry a zlepšit celkový tón a texturu pokožky. Výsledkem je pleť, která vypadá napnutější, hladší, pružnější a mladistvější.
Od: 4.490 Kč do 38.970 Kč

Recenze (13)

5.0
13 Recenzí · 100 % doporučuje

Dobrý efekt po sérii ošetřeníVyplatí se podstoupit vícero ošetření, abyste viděli výsledek. Po 5-6 procedurách vidíte rozdíl. Stav pokožky je mnohem lepší a je zřejmý liftingový efekt.

Skvělé místo, úžasná atmosféra a službySkvělé místo, úžasná atmosféra a služby. Měla jsem balíček 10 + 10, který mi pomohl vytvořit program na míru pro mé vlastní potřeby. Mockrát děkuji a přijdu znova.

Dobrá zkušenost v Aether ClinicTento zákrok jsem podstoupila v loňském roce a rozhodla jsem se ho zopakovat v roce 2022. Velmi profesionální přístup, dobré vybavení a velmi přátelský tým.

Mezoterapie

Byla jsem na klinice Aether na korekci nazolakrimálního sulku a očního okolí u paní doktorky MUDr. Olgy Sydoriak, jelikož jsem se bála kruhů pod očima a ztráty objemu. Paní doktorka mi předepsala mikrojehličkovou radiofrekvenci v kombinaci s mezotera...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (87)

Videa (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (41)

Estetický zákrok při chronické borelióze
Odpověď odborníka · 26. 7. 2023

Dobrý den,

Pokud je borelióza přeléčená a není ve stavu akutní aktivace infekce, tak se mohou provádět estetické zákroky. Pro neinvazivní ošetření jako je radiofrekvence, Ultherapy, laserová ošetření není toto kontraindikací. Laboratorní testy...

Číst dál
Astma po aplikaci botoxu
Odpověď odborníka · 21. 6. 2023

Dobrý den Kamilo,

Pokud byl botox aplikovan pouze ke korekci mimickych vrasek v obliceji, je nepravdepodobne, ze se jedna o jeho nezadouci ucinek. Pokud by se prece jednalo o komplikaci aplikace, s velkou pravdepodobnosti by se priznaky objevily...

Číst dál
Botox a užívání ibalginu
Odpověď odborníka · 21. 6. 2023

Dobrý den Jano,

Ucinek botoxu by Ibalginem nemel byt ovlivnen. Bolesti hlavy po aplikaci botoxu se nekdy bohuzel mohou vyskytovat. Ibalgin muze ovlivnit pouze krvacivost a s tim spojene vyssi riziko vzniku modrin po aplikaci, kazdopadne na...

Číst dál
Vedlejší účinky botoxu
Odpověď odborníka · 12. 6. 2023

Dobrý den,

Příznaky jako bolestivost, otok nebo drobné modřinky jsou nejčastějšími vedlejšími příznaky po aplikaci botoxu. Vámi popsané příznaky jsou velmi ojedinělé a proto bych vyčkala zda se nejedná o opravdové chřipkové příznaky a podle...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.