Aether Aesthetic and Beauty Clinic

(13 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Národní 135/14, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Pracovní doba: Pondělí - Pátek 9:00 - 21:00 Sobota 9:00 - 18:00 Neděle dle objednání
IČP nebo IČO 05682606
Aether Aesthetic and Beauty Clinic
(13 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • 1797 návštěv profilu

Klinika estetické medicíny a krásy Aether Clinic nabízí více než 300 služeb v oblastech estetické medicíny, dermatologie, formování postavy, dietologie, kosmetologie, SPA & Wellness a řeší více než 50 kožních potíží. Naše medicínské centrum disponuje nejvyspělejším a inovativním technickým vybavením včetně unikátních hi-tech laserů a přístrojů, které nenajdete jinde v České republice. Jsme skvělý tým lidí zapálených pro krásu a zdravotní péči. Vždy jsme chtěli vytvořit místo, kde najdete řešení pro jakýkoli estetický problém.

Naše klinika je oblíbená pro svou lokalitu, dostupnost, vysokou profesionalitu personálu a lékařů a proklientský komplexní přístup. Primárním cílem je pomoct klientovi vyřešit problém, který ho trápí a zdůraznit jeho přirozenou krásu. Ke každé situaci vždy přistupujeme komplexně a snažíme se najít řešení, které bude pro klienta vhodné na základě anamnézy a požadovaného výsledku. Profesionální tým lékařů, specialistů na výživu, kosmetologů a SPA expertů se na Vás těší od pondělí do soboty na adrese Národní 135/14, Praha 1 (budova DRN, 1. patro). Dostanete se k nám pohodlně MHD – stanice metra a tramvají Národní třída. Nabízíme i možnost parkování zdarma – stačí při objednání říct, že pojedete autem.

Na naší klinice je k dispozici více než 15 prémiových laserů a přístrojů, více než 40 profesionálních značek, špičkový servis a převážně exkluzivní zákroky, které můžete provádět pouze u nás a nikde jinde v České republice.

Při řešení problémů našich pacientů uplatňujeme integrovaný přístup. Využívání rozšířených léčebných protokolů a kombinovaných terapií nám pomáhá dosahovat výrazných a trvalých výsledků. Náš přístup je založen na kvalitní diagnostice a sestavení individuálního léčebného plánu. Zachování individuality a přirozenosti je nejdůležitější zásadou práce našich lékařů.

Pro nové klienty nabízíme SLEVU 10 % na první návštěvu. Snažíme se vyjít vstříc i pomocí měsíčních speciálních nabídek, na které se můžete podívat na našem webu.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Druh činnosti:

 • Estetické centrum

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Rok založení:

 • 2018

Pracovní tým:

 • 11-20 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • 5-10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Němčina
 • Ruština
 • Angličtina
 • Čeština

Zákroky:

 • Dermatologie, Estetická medicína, Formování postavy, Kosmetologie, SPA & Wellness

Nejinovativnější zákroky:

 • Nechirurgický facelift Ultherapy. Tato technika vám umožňuje pracovat v hloubce, ve které dříve pracovali pouze chirurgové. Ultherapy poskytuje mohutný lifting na úrovni aponeurotického systému, avšak bez operace, bolesti a dlouhodobé rehabilitace.

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

Ordinační hodiny:

 • Pondělí - Pátek 9:00 - 21:00 Sobota 9:00 - 18:00 Neděle dle objednání

První návštěva zdarma:

 • Ne

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Operace intimních partií

Botulotoxin

Injekce léků na bázi botulotoxinu typu A pro hladkost pokožky a eliminování nejrůznějších vrásek. Je účinná hlavně při korekci vrásek na obličeji.
Od: 2.500 Kč

Odstranění znamének

Odstranění znamének laserem CO2 Acupulse. Laserové pulzy jsou s přesností na milimetry namířeny na lokalizovaný novotvar, který svým působením vaporizují (odpařují). Ošetření je nanejvýš šetrné, přesné a bezpečné.
Od: 1.000 Kč

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Výplň na bázi kyseliny hyaluronové byla vytvořena speciálně pro efektivní a pohodlné zvětšení rtů a korekci jejich kontury. Lék se také používá k opravě vrásek a vytvoření aktualizované kontury.
Od: 7.990 Kč

Odstranění kožních výrůstků

Laserové odstranění kožního výrůstku. Časová náročnost ošetření - několik minut. Miniinvazivní, účinný a bezbolestný zákrok nevyžadující dlouhé rehabilitace.
Od: 1.000 Kč

Plazmaterapie

Plazmaterapie vlasů. Může být provedena jak v počátečních fázích plešatosti, tak ke zlepšení stavu vlasů. Neinvazivní způsob, jak nastimulovat vlasové folikuly, umožňuje obnovit vlasovou linii.
Od: 4.990 Kč

Odstranění pigmentových skvrn

Odstranění pigmentace pomocí laseru ResurFX. Pozoruhodné výsledky ve zlepšení stavu pokožky a celkového vzhledu kůže. Časově nenáročné ošetření.
Od: 1.100 Kč

Injekční výplně

Zavedení speciální pleťové výplně dodávající pokožce pružnost a hydrataci. Jednou z plnících složek je kyselina hyaluronová, která pomáhá lépe přenášet kyslík do buněk, aktivuje syntézu elastických vláken a tvorbu kolagenu.
Od: 2.500 Kč

Odstranění jizev laserem

Odstranění jizev po akné pomocí dvou dílčích řešení resurfacing systému AcuPulse. Efektivní pro různé druhy jizev jako jsou jizvy povrchové nebo hloubkové.
Od: 600 Kč

Zvětšení rtů

Procedura spočívá v zavedení speciální výplně, která dodává pokožce pružnost a hydrataci. Jednou ze složek výplně je kyselina hyaluronová. Ta pomáhá lépe dodávat kyslík do buněk, aktivuje syntézu elastických vláken a využívá vlastní kolagen. Přípravky zavedené pod kůži vytvářejí jakýsi rámec a dodatečný objem v oblasti zákroku.
Od: 7.990 Kč

Facelift

Revoluční metoda neinvazivního SMAS liftingu celé tváře-Ultherapy. Na naší klinice se používá originální přístroj Ulter system, který má všechny potřebné licence a splňuje zlatý standard kvality. Bez rehabilitace, postup je možný kdykoliv během roku.
Od: 15.990 Kč

Laserové odstranění rozšířených žilek

Neinvazivní ošetření žil a cév. Budou vyřešeny problémy od křečových žil až po tenké kapiláry, přičemž výsledky budou viditelné brzy po léčbě.
Od: 600 Kč

Laserová epilace

Trvalé odstranění chloupků je možné pouze pomocí zařízení, která zaručují zničení vlasového folikulu. Laser LightSheer Duet poskytuje stabilní a dlouhodobý výsledek. Využívá klinicky osvědčenou technologii diodových laserů, která umožňuje trvalé, bezbolestné a účinné odstranění nežádoucích chloupků. Laserový paprsek ovlivňuje melanin obsažený ve vlasu a vlasovém folikulu a v důsledku zahřátí na určitou teplotu je vlasový folikul zničen.
Od: 1.000 Kč

Laserová dermatologie

Konzultace s lékaři různých oborů jako je dermatologie, estetická dermatologie, výživa, trichologie, gynekologická estetická léčba, flebologie a fyzioterapie. Poskytujeme komplexní přístup k řešení jakýchkoliv estetických problémů.
Od: 300 Kč

Odstranění vrásek

Odstranění vrásek buď laserem pomocí IPL/ResurFX nebo injekcí pomocí dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové. Lékaři vám individuálně poradí tu nejlepší volbu.
Od: 2.500 Kč

Léčba akné

Léčba akné pomocí fototerapie IPL. Ošetření zaručuje jak protizánětlivý, tak i detoxikační účinek. Až o 80-90 % lepší stav pokožky po kurzu procedur.
Od: 1.100 Kč

Odstranění strií

Fotofrakční léčba je neinvazivní metoda pro zlepšení vzhledu strií na různých místech vašeho těla. Naše jedinečná technologie zahrnuje dvě řešení, IPL (Intense Pulsed Light) a ResurF – neablativní kožní peeling. Strie mohou být ošetřeny těmito dvěma metodami v rámci jednoho zákroku.
Od: 750 Kč

Jizvy po akné

Odstranění jizev po akné pomocí dvou dílčích řešení resurfacing systému AcuPulse. Efektivní pro různé druhy jizev jako jsou jizvy povrchové nebo hloubkové.
Od: 600 Kč

Laserová rejuvenace vagíny

FemTouch je ambulantní, minimálně invazivní, nehormonální laserová vaginální procedura, která stimuluje novou produkci kolagenu pro zdravější tkáň.
Od: 7.500 Kč

Mezoterapie

Mezoterapie zahrnuje aplikaci revitalizačního „koktejlu” vitamínů, živin, antioxidantů a aminokyselin do pokožky. Léčí akné, zmírňuje jeho následky – vyhlazuje jizvy, tlumí vrásky, zlepšuje celkový vzhled pleti.
Od: 2.840 Kč

Vypadávání vlasů

Léčba plešatosti a vypadání vlasů pomocí vlasové plazmaterapie. Absolutně bezpečná technika, protože plazma se vyrábí z vlastní krve pacienta bez přidání externích chemikálií a během procedury nedochází ke kontaktu plazmy s vnějším prostředím.
Od: 2.840 Kč

Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie

Léčba plešatosti pomocí vlasové plazmoterapie. Neinvazivní způsob, jak nastimulovat vlasové folikuly, umožňuje obnovit vlasovou linii. Může být provedena jak v počátečních fázích plešatosti, tak ke zlepšení stavu vlasů.
Od: 4.990 Kč

Laserová léčba akné

Léčba akné pomocí fototerapie IPL. Ošetření zaručuje jak protizánětlivý, tak i detoxikační účinek. Až o 80-90 % lepší stav pokožky po kurzu procedur.
Od: 1.100 Kč

Laserová liposukce

Formování postavy s Verju-neinvazivní aplikace laseru s nízkou intenzitou, který naruší tukové buňky. Až -10 cm po kurzu procedur. Bez jo-jo efektu.
Od: 44.900 Kč

Microneedling

Mikrojehličková radiofrekvence obličeje a těla Toto jedinečné synergické ošetření dokáže napnout, zpevnit a vyhladit pokožku, stejně jako redukovat vrásky, zjemnit póry a zlepšit celkový tón a texturu pokožky. Výsledkem je pleť, která vypadá napnutější, hladší, pružnější a mladistvější.
Od: 4.490 Kč do 38.970 Kč

Nadměrné pocení

Revoluční odstranění nadměrného pocení pomocí laseru MiraDry. Eliminuje pocení v podpaží okamžitě a trvale. Až o 84 % méně pocení již po jednom zákroku.
Od: 38.900 Kč

Vlasová mezoterapie

Mezoterapie vlasů. Může být provedena jak v počátečních fázích plešatosti, tak ke zlepšení stavu vlasů. Neinvazivní způsob, jak nastimulovat vlasové folikuly, umožňuje obnovit vlasovou linii.
Od: 2.840 Kč

Frakční laser

Frakční laser ResurFX je špičková, bezablativní technologie pro obnovu pokožky. Laser stimuluje produkci nových kolagenových a elastinových vláken v hlubokých vrstvách pokožky.
Od: 5.000 Kč

Fotorejuvenace IPL

IPL fotorejuvenace je inovativní kosmetická technologie, která radikálně zlepšuje vzhled pleti a má rychlý omlazovací efekt. Řeší problém pigmentace, vrásek, jizev a rozšířených pórů.
Od: 3.000 Kč do 10.000 Kč

Recenze (13)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Dobrý efekt po sérii ošetřeníVyplatí se podstoupit vícero ošetření, abyste viděli výsledek. Po 5-6 procedurách vidíte rozdíl. Stav pokožky je mnohem lepší a je zřejmý liftingový efekt.

Skvělé místo, úžasná atmosféra a službySkvělé místo, úžasná atmosféra a služby. Měla jsem balíček 10 + 10 procedur s Eugenym, který mi pomohl vytvořit program na míru pro mé vlastní potřeby. Mockrát děkuji a přijdu znova.

Dobrá zkušenost v Aether ClinicTento zákrok jsem podstoupila v loňském roce a rozhodla jsem se ho zopakovat v roce 2022. Velmi profesionální přístup, dobré vybavení a velmi přátelský tým.

Byla jsem na klinice Aether na korekci nazolakrimálního sulku a očního okolí u paní doktorky MUDr. Olgy Sydoriak, jelikož jsem se bála kruhů pod očima a ztráty objemu. Paní doktorka mi předepsala mikrojehličkovou radiofrekvenci v kombinaci s mezotera...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Aether Aesthetic and Beauty Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
-10% Exkluzivní internetová sleva

Skutečné příběhy (2)

Obrázky (20)

Videa (1)

Požádejte: Aether Aesthetic and Beauty Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
-10% Exkluzivní internetová sleva

Zodpovězené dotazy (28)

Zapouzdřelá kyselina hyaloronová
Odpověď odborníka · 20. 7. 2022

Dobrý den,

Jelikož HA máte aplikovanou již přes rok, doporučuji návštěvu lékaře a ultrazvuk. Teoreticky se dá výplň rozpustit, ale je tu spousta faktorů, která to mohou ovlivnit a proto je 100% zapotřebí konzultace přímo s lékařem, aby problém...

Číst dál
Pokažená operace bulhorm
Odpověď odborníka · 25. 5. 2022

Dobrý den,

Pokud jste měla zvětšení rtů jen kyselinou hyaluronovou, tak se dá výsledek jednoduše navrátit tím, že se nechá výplň rozpustit. Každopádně 3 dny po zákroku jsou ještě brzy na to soudit konečný výsledek. Určitě bych zde doporučila...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Požádejte: Aether Aesthetic and Beauty Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!
-10% Exkluzivní internetová sleva