Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 komentář

I po operaci jsem to pořád já

Pacient: Bara268628

Provedl/a: Medica Aesthetica v: Brno
Medica Aesthetica

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Bara268628. 91% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: Bara268628 o: Medica Aesthetica

5.0

I po operaci jsem to pořád já

12. 2. 2015 · Aktualizováno: 17. 9. 2023

Dlouho jsem premyslela, u jakeho doktora si nos nechat udelat. Precetla jsem snad kazdou stranku o rhinoplasticce a recenze od pacientu, dosla jsem k zaveru, ze pan docent Jan Valka ma jedny z nejlepsich recenzi, co se nosu tyce, tak jsem se rozhodla prave pro nej. Pan doktor opravdu vi, co dela. Jsem naprosto spokojena s mym novym nosem. Libi se mi, ze jsem to vlastne porad ja i kdyz nos mam jiny, mensi, hezci. Takhle nejak jsem si svuj nos po operci predstavovala. Vsem vrele doporucuji,hlavne tem, co by radi take novy nosanek:-)

1

Komentář (1)

Milá Báro, <br />
<br />
děkujeme za vaši referenci - docent Válka je kvůli nosům věhlasná a uznávaný i mezi jinými lékaři http://www.plasticka-chirurgie.info/chirurgove/mudr-jan-valka#client-reviews<br />
<br />
a to jistě svědčí o mnohém.<br />
<br />
Máte nos, který jste si přála, jakým způsobem jste se s lékařem domluvili na konečném výsledku? Na základě fotografií s vašimi představami, jeho pfotografií před/po nebo na základě počítačové simulace? <br />
<br />
Nechtěla byste se s námi podělit o vaše před/po fotky?<br />
<br />
Děkuji a přeji ať vám krásné pocity z vašeho nosu vydrží, Michaela.<br />
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Pečlivé a bezbolestné

Zákrok byl pečlivě udělán, lékařka byla příjemná, všechno vysvětlila. Měla jsem depilaci na zadní straně krku, v porovnání s klinikou v Dánsku byl tento zákrok mnohem lepší, vše lépe vysvětleno. Po depilaci jsem ještě podstoupila u paní doktorky...

Číst dál
Perfektní léčba akné
Odborník na svém místě a úžasná i jako člověk ...je skvělá, nejlepší, jakou kdy můžete potkat a stejně suprová je i sestřička :o)) Není divu, že se na ně stojí fronta, protože u špatného doktora bývá čekárna prázdná! ... :o)

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína