MUDr. Kamila Podkalská Sommerová

(84 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Strážnická 553, Bzenec, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Evidenční číslo v ČLK 5151432181
MUDr. Kamila Podkalská Sommerová
(84 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 6979 návštěv profilu

MUDr. Kamila Podkalská Sommerová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, na které promovala s červeným diplomem vroce 2006. V roce 2013 získala specializovanou způsobilost z všeobecné chirurgie a v roce 2017 specializovanou způsobilost z plastické chirurgie.

Paní doktorka získala zkušenosti z plastické chirurgie působením na oddělení plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice v Olomouci pod vedením prim. MUDr. Bohumila Zálešáka, Ph.D. Absolvovala několikaměsíční odborné stáže na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Brně pod vedením prof. MUDr. Jiřího Veselého, CSc. nebo také na klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze pod vedením prof. MUDr. Andreje Sukopa, Ph.D.

Od roku 2018 spolupracuje s klinikou plastické chirurgieGIA clinic v Prostějově, další cenné zkušenosti získala působením naKlinice Yes Visage v Praze a Brně, následně na klinice Arte v Brně, která se specializuje na operace obličeje, kde získala své drahocené zkušenostia v současné době paní doktorku najdete na oddělení plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Olomouci, kde působí na pozici plastického chirurga. Veškeré své služby poskytujev soukromé ambulanci plastické a estetické chirurgie nacházející se v nádherných prostorách budovy La Desta v Bzenci.

MUDr. Kamila Podkalská Sommerová je držitelkou licence České lékařské komory v oboru chirurgie, plastická chirurgie a funkční licence F016 (umělá výživa a intenzivní metabolická péče).

Pravidelně absolvuje stáže v oboru chirurgie ruky a plastické chirurgie, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Také se účastní sympozií a odborných workshopů. Paní doktorka je členkou Společnosti chirurgie ruky při ČLS JEP a Společnosti plastické chirurgie při ČLS JEP. Je také autorkou a spoluautorkou publikací v oblasti plastické chirurgie.

Ve své praxi se MUDr. Kamila Podkalská Sommerová věnuje operacím obličeje, periorbitální chirurgii alipograftingu(jedná se o aplikaci vlastního tuku). Mezi velmi oblíbené operace patří také veškeré operace prsou, jako je jejich zvětšení, zmenšení, ale také modelace a operacebřicha.

Ke svým pacientům přistupuje individuálně a vždy se pro ně snaží najít to nejlepší možné řešení.

Je držitelkou diplomů za celoživotní vzdělání (2013 a 2018). S paní doktorkou se domluvíte také anglicky.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2017

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (84)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Na aplikaci botulotoxinu v obličeji chodím k paní Dr. Podkalské-Sommerové již pravidelně. Každé ošetření mi dodává novou energii a sebevědomí. Paní doktorka je naprostá profesionálka a milý, empatický člověk. Vždy vše srozumitelně a s lidským přístup...Číst dál

Na otoplastiku uší jsem dostala doporučení na paní doktorku Sommerovou. Její přístup byl již od samého začátku osobitý, stejně jako celého personálu Plastické chirurgie v Bzenci. S výsledkem jsem velice spokojená a tuto ordinaci vřele doporučuji všem...Číst dál

úžasný přístup, sestřička i paní doktorka jsou skvělé.. :-)

Můj pocit při pohledu na mé oči byl vždycky takový nepříjemný, protože jsem měla celý život spadlá horní víčka.A teď jsem velmi spokojená a můžu paní doktorku a její tým jen doporučit.Jsou všichni velmi vstřícní a trpělivý.Mé zkušenosti a pocity z vý...Číst dál

Kompletní příběh (Operace horních víček):
Mudr Kamila Podkalská
Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Kamila Podkalská Sommerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (12)

Mudr Kamila Podkalská

Byla jsem u paní doktorky na operaci horních víček a jsem velmi spokojená.Pani doktorka je velmi milá a precizní.A samozřejmě i sestřičky jsou skvělé a velmi ochotné.Prostredí kliniky je útulné a celkově takové konejšivé.Takže mé velké díky...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (4)

Požádejte: MUDr. Kamila Podkalská Sommerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (16)

Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Požádejte: MUDr. Kamila Podkalská Sommerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!