MUDr. Kamila Podkalská Sommerová

(66 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Strážnická 553, Bzenec, Jihomoravský kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Evidenční číslo v ČLK 5151432181
MUDr. Kamila Podkalská Sommerová
(66 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 4035 návštěv profilu

MUDr. Kamila Podkalská Sommerová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, na které promovala s červeným diplomem v roce 2006. V roce 2013 získala specializovanou způsobilost z všeobecné chirurgie a v roce 2017 specializovanou způsobilost z plastické chirurgie.

Paní doktorka získala zkušenosti z plastické chirurgie působením na oddělení plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice v Olomouci pod vedením prim. MUDr. Bohumila Zálešáka, Ph.D. Absolvovala několikaměsíční odborné stáže na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Brně pod vedením prof. MUDr. Jiřího Veselého, CSc. nebo také na klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze pod vedením prof. MUDr. Andreje Sukopa, Ph.D.

Od roku 2018 spolupracuje s klinikou plastické chirurgie GIA clinic v Prostějově, další cenné zkušenosti získala působením na Klinice Yes Visage v Praze a Brně, následně na klinice Arte v Brně, která se specializuje na operace obličeje, kde získala své drahocené zkušenosti  a v současné době paní doktorku najdete na oddělení plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Olomouci, kde působí na pozici plastického chirurga. Veškeré své služby poskytuje v soukromé ambulanci plastické a estetické chirurgie nacházející se v nádherných prostorách budovy La Desta v Bzenci.

MUDr. Kamila Podkalská Sommerová je držitelkou licence České lékařské komory v oboru chirurgie, plastická chirurgie a funkční licence F016 (umělá výživa a intenzivní metabolická péče).

Pravidelně absolvuje stáže v oboru chirurgie ruky a plastické chirurgie, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Také se účastní sympozií a odborných workshopů. Paní doktorka je členkou Společnosti chirurgie ruky při ČLS JEP a Společnosti plastické chirurgie při ČLS JEP. Je také autorkou a spoluautorkou publikací v oblasti plastické chirurgie.

Ve své praxi se MUDr. Kamila Podkalská Sommerová věnuje operacím obličeje, periorbitální chirurgii a lipograftingu (jedná se o aplikaci vlastního tuku). Mezi velmi oblíbené operace patří také veškeré  operace prsou, jako je jejich zvětšení, zmenšení, ale také modelace a operace břicha. 

Ke svým pacientům přistupuje individuálně a vždy se pro ně snaží najít to nejlepší možné řešení.

Je držitelkou diplomů za celoživotní vzdělání (2013 a 2018). S paní doktorkou se domluvíte také anglicky.

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2017

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (66)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

S paní doktorkou jsem moc spokojená. Výplň rtů, které byly narušeny jizvou krásně spravila. Po vypálení znamének nejsou na obličeji žádné jizvy. Doporučuji. 100% spokojenost.

U paní doktorky jsem byla na výplni rtů kyselinou hyaluronovou. Velice příjemné prostředí, paní doktorka i sestřička od první chvíle velice milé, ochotné, vstřícné. Rty vypadají naprosto úžasně, celkový dojem opravdu předčil mé očekávání, konečně se...Číst dál

S celého srdíčka děkuji nejen za mou velkou spokojenost, ale vlastně i pocit, který v sobě od první návštěvy nosím. Nejen, že se ocitnete v pohádkovém prostředí, ale také přístup a péče je neskutečná. Výsledek práce paní doktorky je opravdu nad mé oč...Číst dál

Děkuji paní doktorce za krásné rty, i přes malou bolest to stálo za to, ještě jednou moc děkuji

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Kamila Podkalská Sommerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (8)

Abdo bříška po třech dětech

S paní doktorkou Sommerovou jsem si splnila svůj sen- zeštíhlení bříška. Skvělý, příjemný a hlavně lidský přístup. S výsledkem jsem nadmíru spokojena! K paní doktorce jsem měla takovou důvěru, že jsem se jí svěřila i se svým druhým velice intimním...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (4)

Požádejte: MUDr. Kamila Podkalská Sommerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (15)

Botox otok a male oci
Odpověď odborníka · 24. 2. 2022

Dobrý den, účinek botulotoxinu je naštěstí přechodný a dočasný. Většinou tyto potíže do 3-4 týdnů odezní. Lze urychlit procvičováním mimických svalů čela, i když je to teď obtížné, tak se pokoušet zapínat a zvedat čelo, mračit se. Hezký den...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Požádejte: MUDr. Kamila Podkalská Sommerová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!