MUDr. Kamila Podkalská Sommerová

(94 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Strážnická 553, Bzenec, Jihomoravský kraj
Evidenční číslo v ČLK 5151432181
MUDr. Kamila Podkalská Sommerová
(94 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Kamila Podkalská Sommerová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, na které promovala s červeným diplomem vroce 2006. V roce 2013 získala specializovanou způsobilost z všeobecné chirurgie a v roce 2017 specializovanou způsobilost z plastické chirurgie.

Paní doktorka získala zkušenosti z plastické chirurgie působením na oddělení plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice v Olomouci pod vedením prim. MUDr. Bohumila Zálešáka, Ph.D. Absolvovala několikaměsíční odborné stáže na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Brně pod vedením prof. MUDr. Jiřího Veselého, CSc. nebo také na klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze pod vedením prof. MUDr. Andreje Sukopa, Ph.D.

Od roku 2018 spolupracuje s klinikou plastické chirurgieGIA clinic v Prostějově, další cenné zkušenosti získala působením naKlinice Yes Visage v Praze a Brně, následně na klinice Arte v Brně, která se specializuje na operace obličeje, kde získala své drahocené zkušenostia v současné době paní doktorku najdete na oddělení plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Olomouci, kde působí na pozici plastického chirurga. Veškeré své služby poskytujev soukromé ambulanci plastické a estetické chirurgie nacházející se v nádherných prostorách budovy La Desta v Bzenci.

MUDr. Kamila Podkalská Sommerová je držitelkou licence České lékařské komory v oboru chirurgie, plastická chirurgie a funkční licence F016 (umělá výživa a intenzivní metabolická péče).

Pravidelně absolvuje stáže v oboru chirurgie ruky a plastické chirurgie, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Také se účastní sympozií a odborných workshopů. Paní doktorka je členkou Společnosti chirurgie ruky při ČLS JEP a Společnosti plastické chirurgie při ČLS JEP. Je také autorkou a spoluautorkou publikací v oblasti plastické chirurgie.

Ve své praxi se MUDr. Kamila Podkalská Sommerová věnuje operacím obličeje, periorbitální chirurgii alipograftingu(jedná se o aplikaci vlastního tuku). Mezi velmi oblíbené operace patří také veškeré operace prsou, jako je jejich zvětšení, zmenšení, ale také modelace a operacebřicha.

Ke svým pacientům přistupuje individuálně a vždy se pro ně snaží najít to nejlepší možné řešení.

Je držitelkou diplomů za celoživotní vzdělání (2013 a 2018). S paní doktorkou se domluvíte také anglicky.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Datum získání odborné způsobilosti:

  • 2017

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (94)

5.0
94 Recenzí · 100 % doporučuje
Liposukce

Děkuji moc paní doktorce a celému kolektivu , za lidský přístup, skvělou práci a získání znovu sebevědomí

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Pokažde návštěvě odcházím s úsměvem, s výsledkem jsem naprosto spokojená, prostředí příjemné, moc si vážím individuálního a empatickeho přístupu.

Liposukce

V dubnu jsem absolvovala liposukci břicha a stehen spojenou se zvětšením poprsí vlastním tukem. Paní doktorku i celý její tým vřele doporučuji všem ženám , které váhají. Skvělý a osobní přístup , krásná práce .Výsledek stojí za to a jsem na 100% spok...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Článek (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.