MUDr. Kamila Podkalská Sommerová

(103 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Strážnická 553, Bzenec, Jihomoravský kraj
Evidenční číslo v ČLK 5151432181
MUDr. Kamila Podkalská Sommerová
(103 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Kamila Podkalská Sommerová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, na které promovala s červeným diplomem vroce 2006. V roce 2013 získala specializovanou způsobilost z všeobecné chirurgie a v roce 2017 specializovanou způsobilost z plastické chirurgie.

Paní doktorka získala zkušenosti z plastické chirurgie působením na oddělení plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice v Olomouci pod vedením prim. MUDr. Bohumila Zálešáka, Ph.D. Absolvovala několikaměsíční odborné stáže na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice v Brně pod vedením prof. MUDr. Jiřího Veselého, CSc. nebo také na klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze pod vedením prof. MUDr. Andreje Sukopa, Ph.D.

Od roku 2018 spolupracuje s klinikou plastické chirurgieGIA clinic v Prostějově, další cenné zkušenosti získala působením naKlinice Yes Visage v Praze a Brně, následně na klinice Arte v Brně, která se specializuje na operace obličeje, kde získala své drahocené zkušenostia v současné době paní doktorku najdete na oddělení plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici v Olomouci, kde působí na pozici plastického chirurga. Veškeré své služby poskytujev soukromé ambulanci plastické a estetické chirurgie nacházející se v nádherných prostorách budovy La Desta v Bzenci.

MUDr. Kamila Podkalská Sommerová je držitelkou licence České lékařské komory v oboru chirurgie, plastická chirurgie a funkční licence F016 (umělá výživa a intenzivní metabolická péče).

Pravidelně absolvuje stáže v oboru chirurgie ruky a plastické chirurgie, a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Také se účastní sympozií a odborných workshopů. Paní doktorka je členkou Společnosti chirurgie ruky při ČLS JEP a Společnosti plastické chirurgie při ČLS JEP. Je také autorkou a spoluautorkou publikací v oblasti plastické chirurgie.

Ve své praxi se MUDr. Kamila Podkalská Sommerová věnuje operacím obličeje, periorbitální chirurgii alipograftingu(jedná se o aplikaci vlastního tuku). Mezi velmi oblíbené operace patří také veškeré operace prsou, jako je jejich zvětšení, zmenšení, ale také modelace a operacebřicha.

Ke svým pacientům přistupuje individuálně a vždy se pro ně snaží najít to nejlepší možné řešení.

Je držitelkou diplomů za celoživotní vzdělání (2013 a 2018). S paní doktorkou se domluvíte také anglicky.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (103)

5.0
103 Recenzí · 100 % doporučuje
Mezonitě

maximálna spokojnosť , pani doktorku vrelo odporúčam , zariadenie, prístup, výkon aj celkový dojem na 1+

Mezonitě

Paní doktorku již navštěvuji nějaký ten rok na různé zákroky-operace hornich i dolních viček,plazmatetapii,aplikace ,kys.hyaluronove,botoxu … a vždy jsem velmi spokojena s jejím lidským i profesionálním přístupem a hlavně výsledky jeji práce jsou u...Číst dál

Mezonitě

Po dlouhém váhání jsem si u paní doktorky nechala udělat endolift. S výsledkem zákroku a přístupem celého týmu jsem velmi spokojena.

Abdominoplastika

Na plastiku břicha jsem se chystala už dlouho. Měla jsem z operace strach. Ale po konzultaci u paní doktorky, jsem byla rozhodnutá. Vše mi krásně vysvětlila. Cítila jsem se na klinice moc fajn. Jsem moc ráda, že jsem si na zákrok zvolila paní doktork...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (13)

Zobrazit další příběhy
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (16)

Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.