Centrum Zdravé nohy

Centrum Zdravé nohy

Žádné recenze
Ohodnotit
Štrossova 964, Pardubice, Pardubický kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Centrum Zdravé nohy
Centrum Zdravé nohy
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

O centru

Centrum Zdravé nohy bylo otevřeno v roce 2000. Svou zásluhu na otevření mají také firmy Foot Science International Ltd. z Nového Zélandu a MEDsport Hradec Králové s.r.o.

Centrum poskytuje komplexní péči o dolní končetiny, kterým se zde zejména věnuje MUDr. Otto Horák, jeho asistentka Alexandra Hoffmanová a manažerka centra Michaela Horáková.

Je všeobecně známým faktem, že potíže s pohybovým aparátem mohou být zapříčiněny dolními končetinami. Problémy vyplývající z podélné i příčné klenby jsou často důvodem různých onemocnění, například nohou, měkkých tkání, nosných klubů a dokonce poruch páteře.

A i přesto je těmto poruchám nožní klenby věnována velmi malá pozornost.

Ordinace všeobecného lékařství a nadstandardních služeb je vedena MUDr. Otto Horákem.

Základní zdravotní péče pro pacienty Centra Zdravé nohy je plně hrazena zdravotními pojišťovnami.

Vyšetření a terapie

V centru je možné podstoupit EKG i předoperační (interní) vyšetření. Dále vyšetření funkce plic pomocí spirometru nebo stavu cukru v krvi glukometrem. Výjimkou není ani oční (oftalmoskopické) a ušní (otoskopické) vyšetření. Také plantoskopické, tenzometrické a kineziologické vyšetření nebo dynamické a statické vyšetření nohy.

Centrum Zdravé nohy se specializuje na léčbu pomocí bioptronové lampy, lampy Bio Beam, na magnetoterapie, kyslíková terapie, ultrazvuková a fyzikální terapie, elektroléčbu, laseroterapii, homeopatii i akupunkturu.

Součástí je také sportovní poradna. Lékař poskytuje konzultace obutí a samozřejmostí je také zhotovení speciálních vložek do obuvi značky Formthotics.

Jestliže se rozhodnete podstoupit vyšetření v Centru Zdravé nohy, tak si s sebou nezapomeňte vzít kartu Vaší zdravotní pojišťovny, občanský průkaz, zprávu od lékaře, případně výsledky z vyšetření (např. ultrazvuk, RTG). Také dva páry bot a ortopedické ponůcky.

Ordinační hodiny:

Po: 7:00 - 11:30 13:00 - 15:00 (pouze objednaní)

Út: 7:30 - 11:30

St: 7:00 - 11:00

Čt: 7:30 - 11:30

Pá: 7:00 - 11:00

Po - Pá: 11:30 - 12:30 (objednaní prevence)

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Lékaři z pracoviště

MUDr. Otto Horák

MUDr. Otto Horák

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.