Centrum Zdravé nohy

Centrum Zdravé nohy

Žádné recenze
Ohodnotit
Štrossova 964, Pardubice, Pardubický kraj
Centrum Zdravé nohy
Centrum Zdravé nohy
Žádné recenze

Informace

O centru

Centrum Zdravé nohy bylo otevřeno v roce 2000. Svou zásluhu na otevření mají také firmy Foot Science International Ltd. z Nového Zélandu a MEDsport Hradec Králové s.r.o.

Centrum poskytuje komplexní péči o dolní končetiny, kterým se zde zejména věnuje MUDr. Otto Horák, jeho asistentka Alexandra Hoffmanová a manažerka centra Michaela Horáková.

Je všeobecně známým faktem, že potíže s pohybovým aparátem mohou být zapříčiněny dolními končetinami. Problémy vyplývající z podélné i příčné klenby jsou často důvodem různých onemocnění, například nohou, měkkých tkání, nosných klubů a dokonce poruch páteře.

A i přesto je těmto poruchám nožní klenby věnována velmi malá pozornost.

Ordinace všeobecného lékařství a nadstandardních služeb je vedena MUDr. Otto Horákem.

Základní zdravotní péče pro pacienty Centra Zdravé nohy je plně hrazena zdravotními pojišťovnami.

Vyšetření a terapie

V centru je možné podstoupit EKG i předoperační (interní) vyšetření. Dále vyšetření funkce plic pomocí spirometru nebo stavu cukru v krvi glukometrem. Výjimkou není ani oční (oftalmoskopické) a ušní (otoskopické) vyšetření. Také plantoskopické, tenzometrické a kineziologické vyšetření nebo dynamické a statické vyšetření nohy.

Centrum Zdravé nohy se specializuje na léčbu pomocí bioptronové lampy, lampy Bio Beam, na magnetoterapie, kyslíková terapie, ultrazvuková a fyzikální terapie, elektroléčbu, laseroterapii, homeopatii i akupunkturu.

Součástí je také sportovní poradna. Lékař poskytuje konzultace obutí a samozřejmostí je také zhotovení speciálních vložek do obuvi značky Formthotics.

Jestliže se rozhodnete podstoupit vyšetření v Centru Zdravé nohy, tak si s sebou nezapomeňte vzít kartu Vaší zdravotní pojišťovny, občanský průkaz, zprávu od lékaře, případně výsledky z vyšetření (např. ultrazvuk, RTG). Také dva páry bot a ortopedické ponůcky.

Ordinační hodiny:

Po: 7:00 - 11:30 13:00 - 15:00 (pouze objednaní)

Út: 7:30 - 11:30

St: 7:00 - 11:00

Čt: 7:30 - 11:30

Pá: 7:00 - 11:00

Po - Pá: 11:30 - 12:30 (objednaní prevence)

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Obrázky (18)

Lékaři z pracoviště

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.