• 68 odpovědí
 • 31 Likes
 • 99% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď

Napište nám

Recenze (38)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás L centrum Pardubice a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


L centrum Pardubice již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - L centrum Pardubice

Motto:

16 let zkušeností doprovází radost z výsledků

Více o nás

Představení L centra Pardubice

Naše laserové centrum poskytuje již 16 let služby dospělým i dětem. K dispozici máme již 14 moderních přístrojů a jsem schopni vyřešit a poradit s většinou estetických problémů.

L Centrum Pardubice je výsledkem naší dlouhodobé snahy Vám přinést nejen očekávané výsledky v oblasti estetiky, ale také spojení léčby s příjemným a moderním prostředím. Vše je uzpůsobeno tak, aby jste u nás našli kompletní služby a každá Vaše návštěva byla radostnou a příjemnou chvilkou v každodenním shonu.

L centrum v Pardubicích se neustále snaží zlepšovat a rozšiřovat nabídku svých služeb. Proto do našeho centra zakupujeme špičkové moderní přístroje renomovaných značek, které nás řadí mezi jedny z nejlépe vybavených středisek laserové a estetické péče v České republice.
Odborný personál navíc prochází pravidelným školením, které garantuje bezpečné a účinné využití každého z našich přístrojů. Naší referencí jsou nejen spokojení klienti, ale také fotografie, které s jejich laskavým souhlasem, jako jedni z mála v republice uveřejňujeme na našich stránkách, jako důkaz efektivity a účinku našich terapií.

Vedoucí lékařkou L centra je MUDr. Drahomíra Kotlářová.

L centrum spolupracuje s nejrůznějšími odborníky v oborech, které se váží k činnostem laserového centra. Zde uvádíme kontakty na prověřené specialisty svých oborů, kteří sdílí myšlenku špičkové odborné péče a zaslouží si tak naše pozitivní reference.
MUDr. Martin Šorma - plastická a estetická chirurgie
MUDr. Tomáš Vrbica - rehabilitace a pohybové ústrojí
MUDr. Tomáš Moravec - specialista ORL- chrápání
MUDr. Strnad Michal - cévní specialista, čínská medicína a akupunktura

Jaké zákroky můžete například podstoupit:
Modelování a zvětšování rtů

Modelování a zvětšování rtů patří v estetické medicíně k nejčastějším požadavkům ze strany klientů. Permanentní či semipermanentní výplně byly vždy spojené s poměrně vysokým stupněm nežádoucích účinků a rizik pro pacienty. PermaLip nabízí trvalé a vysoce bezpečné řešení zvětšení rtů s velmi přirozeným efektem. Výhodou je jeho plná reverzibilita.

Permalip je jediný implantát který je určen výhradně k vyplňování rtů. Je vyrobený z měkkého, solidního silikonového eleastomeru. Implantát PermaLip prošel rozsáhlými klinickými studiemi, aby byla zajištěna jeho bezpečnost a účinnost. PermaLip je patentovaný výrobek, certitikovýný FDA a CE.

PermaLip byl navržen a vytvarován podle fyziologického tvaru rtů, a proto je vzhled rtů pro implantaci velmi přirozený. Díky jedinečné technologii výroby je přípravek velmi bezpečný, neprorůstá do okolní tkáně a po implantaci není porušena funkce rtů. PermaLip je k dispozici v různých velikostech pro uspokojení individuálních potřeb klientů, od mírného zvětšení rtů až po plné, smyslné rty.

Aplikace implantátu PermaLip je relativně jednoduchá. Zákrok se může uskutečnit v běžné ordinaci. Po místním znecitlivění se v obou koutcích horního rtu vytvoří malé řezy. Implantát PermaLip se vtáhne tunelem do rtu a umístí se do středu rtu. Celý proces se opakuje na dolním rtu a nakonec se řezy uzavřou vstřebatelným stehem. Celý zákrok trvá přibližně 30 minut.

Reverzibilita je velkou výhodou výkonu. PermaLip je sice trvalý implantát, ale v případě, že si ošetřená osoba přeje svůj původní vzhled rtů, může být jednoduše odstraněn. Odstranění implantátu trvá asi 10 minut.

Neinvazivní liposukce metodou radiofrekvenční technologie - přístroj ACCENT XL

Východočeské laserové centrum zakoupilo pro své klienty rozšířenou verzi přístroje Accent XL. Je vybaven koncovkou nipolární RF pro rychlejší ošetření rozsáhlých ploch a bipolární koncovkou pro omlazení pokožky. Obě koncovky po přiložení na pokožku vysílají do podkoží radiofrekvenční vlny, které vyvolávají selektivně v tukové tkáni objemové zvýšení teploty do hloubky 15mm. Celý proces je kontrolován zaškolenými zdravotníky pomocí laserového paprsku, který digitálně zobrazuje aktuální teplotu.

Cenově nenáročné ošetření není bolestivé a po zákroku, který trvá 30minut, jsou již změřitelné, ihned viditelné na fotografii zachytitelné výsledky. Zákrok se může po týdnu opakovat do dosažení žádaného výsledku. Účinně a rychle odstraňuje nadváhu a celulitidu

Bodystyling
 • Trvale zeštíhluje a tvaruje a zpevňuje problémové partie
 • Posiluje a zpevňuje svalovou stavbu
 • Zpevňuje obličejové svaly, vyhlazuje vrásky, zlepšuje vzhled pleti
 • Kompletní svalová rehabilitace těla
Vyhlazování vrásek pomocí botulotoxinu

Co je to botulotoxin?
Botulotoxin je vytvářen bakteriemi druhu Clostridium botulinum. Jde o nervový jed, známý pod názvem „klobásový jed". Pro léčebné účely se používá především botulotoxin typu A, a to v množstvích, která nemohou způsobit člověku žádné ohrožení. (Velká většina léčiv i bylinných extraktů jsou ostatnělátky jedovaté a pro léčení se používají jen taková jejich množství a způsoby podání, při nichž se neprojevují jako jedy.)
Vyhlazování vrásek Injekční aplikací botulotoxinu dochází k omezení aktivity mimického svalstva a tím k změlčení až vyhlazení vrásek souvisejících s mimikou.

Dávkování botulotoxinu je individuální. Nástup účinku 5- 7 dní po aplikaci. Obvyklé trvání účinku: 4-6 měsíců po první aplikaci, po další aplikaci se účinek zpravidla prodlužuje (6-10 měsíců).

Chromoterapie

Vlivem různých barev na psychiku a náladu člověka  a přínosem pro jeho zdraví se zabývá vědní obor chromoterapie.

U nás využíváme terapii světlem na luxusním masážním lůžku, který svou matraci ze silikonu má ohřátou na teplotu těla a zvolením barvy podsvícení se umocní efekt masáže, která se vybere spolu s barvou dle aktuální potřeby klienta. Zážitek z této masáže je nevšední a přetrvává v organismu několik dní.

Spolupracujeme s psychologickou poradnou L centra a kvalifikované psycholožky rádi předepisují tyto terapeutické chromatoterapeutické zákroky k podpoře svých metod.

Biostimulace

Biostimulační lasery jsou dnes v Čechách jediné široce rozšířené. Jejich mnohostranné nasazení sahá od léčby bolestí, až třeba k ošetření oparů. Intenzivní stimulací hojení ran oceníte po operacích a úrazech. Nejenom, že zmírňují nepříjemné pocity, ale značně vylepšují Váš výsledný vzhled. Seznam možných použití by vydal na mnoho stran. Rádi Vás o jejich možnostech přesvědčíme a poradíme Vám jejich optimální kombinaci.

biost1 biost2

biost3 biost4

Novinkou v L centru je biostimulační K laser - CUBE. Je to vysoce účinný přístroj, který je použitelný v širokém spektru diagnóz, např. bolesti šlach, kloubů, herpes, akné, hematomy, edémy, tinnitus, atd. 

Laserová gelová maska - laserové ošetření po celý rok

Laserová gelová maska je převratným přístupem k péči o pleť a ideálním spojením laserové terapie s účinky gelu nové generace.

gm1 gm2

Nabízíme ucelené spektrum laserových zákroků:
 • laserovou depilaci
 • laserové odstranění chrápání
 • laserové odstranění vrásek
 • laserové odstranění chrápání
 • laserové odstranění bradavic
 • laserová léčba cévní změn
 • a další.
Drahomíra Kotlářová se nově specializuje také na korekci očních víček plazmovým generátorem Plexr. Jde o velmi jemný nechirurgický zákrok, bez krvácení, modřin a jizev.

Jde o zákrok s velmi rychlým hojením, kdy pátý den se vyloupne strupek a nejpozději sedmý den po zákroku již můžete zpět naplno do práce a všech běžných aktivit. Díky své šetrnosti a výborným výsledkům je vyhledávaný a oblíbený jak u žen, tak mužů.

Ošetřením přístrojem Plexr je možné korigovat i tukové váčky (xantelazmata) i ne zcela zdařené chirurgické zákroky.

Kromě neinvazivní blefaroplastiky je ošetření Plexr vhodné a účinné i pro:

 • lifting obličeje
 • revitalizaci krku
 • liftingu kůže na horních končetinách či břiše
 • odstraňování kožních výrůstků (fibromů) i bradavic
 • dyskeratózy
 • korekci jizev i jizev po akné
 • odstranění nežádoucí pigmentace

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Kožní lékařství Info Ceny od* Ceny do*
Léčba růžovky (rosacea)
Diagnostika znamének
Léčba bradavic (verrucae) Od 850 Kč
Léčba folikulitidy
Léčba herpetických infekcí
Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy Od 1 000 Kč Do 2 000 Kč
Chemický peeling Od 1 190 Kč
Epilace elektrickou jehlou Od 750 Kč
Frakční laserový resurfacing
Injekční lipolýza Od 1 800 Kč
Injekční výplně Od 3 500 Kč Do 6 000 Kč
   Juvéderm®
   Restylane®
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Výplně X-HA3®, Teosyal® Od 6 000 Kč
   Výplně X-HA3® Od 3 500 Kč
   Teosyal® Od 3 500 Kč Do 6 000 Kč
Korekce jizev Od 800 Kč
Kyslíková mezoterapie
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků Od 1 000 Kč Do 6 000 Kč
Laserové zákroky estetické dermatologie Od 850 Kč
   Cévní laser Vbeam
   Fotorejuvenace / Resurfacing Od 2 000 Kč
   Laserová léčba akné Od 440 Kč Do 2 000 Kč
   Laserové odstranění kožních výrůstků Od 850 Kč
   Laserové odstranění rozšířených žilek Od 500 Kč
   Laserové odstranění tetování a pigmentací
   Léčba biostimulačním laserem 1 sezení (10 minut) Od 130 Kč
   Odstranění jizev laserem Od 800 Kč
Léčba akné
Léčba celulitidy Od 1 000 Kč
Léčba chronické rýmy Od 3 500 Kč
Léčba hemangiomů Od 1 190 Kč
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem Od 9 000 Kč
Lifting tváří
Liposukce
   Laserová liposukce Liposukce radiofrekvenční Od 1 000 Kč Do 2 000 Kč
   Liposukce radiofrekvenční Od 1 000 Kč Do 2 000 Kč
Liposukce Venušina pahorku Od 1 800 Kč
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) Od 3 500 Kč
Niťový lifting
   Facelift - 3D kanylové nitě cena dle vyšetření
   Facelift - Mezonitě cena dle vyšetření
Odstranění chrápání laserem Od 10 000 Kč
Odstranění kruhů pod očima
Odstranění pigmentových skvrn
Odstranění podbradku Od 1 800 Kč
   Neinvazivní odstranění podbradku - Belkyra Od 12 000 Kč
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu dle vyšetření
Odstranění znamének, kožních výrůstků Od 850 Kč
Operace očních víček (Blefaroplastika) Od 6 000 Kč
   Neinvazivní blefaroplastika Od 7 800 Kč
   Operace horních víček
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL)
   Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti Od 2 000 Kč
Permanentní make-up
Prodlužování řas
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)
Radiofrekvenční lipolýza Accent, Radiofrequency Re... Od 1 000 Kč Do 2 000 Kč
   Accent Od 980 Kč Do 2 000 Kč
   Radiofrequency Re-styling Od 1 000 Kč Do 2 000 Kč
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) Od 1 000 Kč
   Plexr Od 7 800 Kč
Vyhlazení vrásek
Zvětšení rtů (Augmentace) Od 14 500 Kč
   Lifting rtů
   Zvětšení rtů - PermaLip Od 14 500 Kč
   Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
Stomatologie Info Ceny od* Ceny do*
Bělení zubů
Fyzioterapie a rehabilitace Info Ceny od* Ceny do*
Dornova metoda Šedesátiminutová masáž Od 550 Kč Do 1 100 Kč
Klasická masáž 60 minut Od 400 Kč Do 750 Kč
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž Od 150 Kč Do 1 100 Kč
Medová masáž Od 550 Kč
Reflexní masáž
Vodoléčba
Léčba nadváhy a obezity Info Ceny od* Ceny do*
Nechirurgická léčba obezity Od 800 Kč Do 2 000 Kč
Nutriční poradenství (výživové poradenství)

Zobrazit více Zobrazit méně

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Články

Neinvazivní alternativa liposukce
27.11.2011

Cítíte se mizerně? Máte špatnou náladu, lehkou "depku"? A jste si jisti, že vám ji způsobuje nespokojenost s vlastním vzhledem...

Napište nám

Adresy

Adresa
Jiráskova 2860
53002 Pardubice
Pardubice I
Česká republika

Ordinační hodiny
Středa
08:00 - 12:00 
 • 99% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď