L centrum Pardubice
L centrum Pardubice

L centrum Pardubice Premium

(79 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Jiráskova 2860, Pardubice, Pardubický kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 52 hodin
L centrum Pardubice
L centrum Pardubice Premium
(79 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo
 • Navštívit web
 • 7844 návštěv profilu

Představení L centra Pardubice

Naše laserové centrum poskytuje již 22 let služby dospělým i dětem. Součástí centra je 17 moderních přístrojů, díky kterým si umíme poradit nebo vyřešit řadu problémů z oblasti estetické medicíny.

Naší referencí jsou nejen spokojení klienti, ale také fotografie, které s jejich laskavým souhlasem jako jedni z mála v republice uveřejňujeme na našich stránkách jako důkaz efektivity a účinku našich terapií.

Vedoucí lékařkou L centra je MUDr. Drahomíra Kotlářová.

Zde uvádíme kontakty na prověřené specialisty svých oborů: MUDr. Tomáš Vrbica (pohybové ústrojí a rehabilitace), MUDr. Martin Šorma (estetická, plastická chirurgie),

Jaké zákroky můžete například podstoupit:

Endolift

Endolift jevýjimečná a unikátní metoda miniinvazivního omlazení. Velmi málo komplikací, vyfotitelný výsledek již po jednom měsíci je toho důkazem.

Řeší nedostatky v těchto oblastech: tváře, linie čelisti, podbradek, krk, dolní víčka („pytle“). Následná domácí péče spočívá v mírném ledování a nošení fixace na noc po dobu jednoho měsíce po výkonu.Endolift je možné provádět celoročně a je jednorázový.

Frakce s Endoliftem

Ošetření je vhodné u pacientů s jizvami po akné – zarovnání povrchu.

Výplně kyselinou hyaluronovou Belotero

Přirozené výsledky a dlouhodobý efekt

 • jemné, střední i hluboké vrásky
 • objem tváří
 • výplně rtů, obočí, dekolt

Botulotoxin

Botulotoxinové injekce patří jen do rukou zaškoleného lékaře, pak je výsledek zaručen.

Injekční lipolýza

Lipolýza je jednou z moderních metod, která zbavuje tělo nadbytečného tuku.

Chemický peeling

Liftingové nitě

 • okamžitý efekt zpevnění ochablé pokožky
 • lifting bez skalpelu a jizev
 • trvanlivost přibližně 2 roky

Zákroky se provádí celoročně, cena je vždy individuální podle počtu použitých nití.

Plexr

Plexr – plazmový generátor, který ionizuje plyny mezi pokožkou a přístrojem a dochází ke tvorbě plazmy.Odstranění znamének, pigmentu.

K-LaserBlue

Odstraňuje kožní výrůstky, léze, pigmentance.

Biostimulace

Onemocnění svalů, šlach, herpes, čerstvé jizvy, hematomy, akné, tinitus, pooperační hojení, kosmetické ošetření laserovými gelovými maskami.

Depilace

Lymfodrenáže a Aquathermojet

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
 • Specializované centrum laserové a estetické medicíny.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracovní tým:

 • 1-5 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Centrum laserové a estetické medicíny

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina

Nejinovativnější zákroky:

 • Endolift® - neinvazivní laserový lifting. Stimuluje hluboké a povrchové vrstvy kůže, redukuje nadbytečný tuk, podporuje vznik nového kolagenu. Výsledkem je vypnutí vrásek, lifting povolené pokožky, vyrýsování kontur a odstranění nadbytečného tuku.

Centrum/Lékař se specializuje na:

 • Již 20 let poskytujeme profesionální laserové terapie dospělým i dětem.

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • Vstupní konzulzace s lékařem činí 450Kč při první návštěvě. Hradí se pouze jednou.

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Zákroky

Laserová epilace

Trvalou epilaci chloupků provádíme alexandritovým laserem firmy Candea Gentlelase plus (USA), který je naprostou špičkou ve své třídě. Je to výkonný laser vybavený dvojitým dynamickým chlazením, který umožňuje použití vyšší energie pro odstranění nežádoucího ochlupení na povrchu celého těla, bez rizika jizvení. Nejlepších výsledků dosahujeme na světlé pokožce a velmi tmavých chloupkách. Šedivé a světlé chloupky, které nelze laserem ošetřit, jsme vybaveni přístrojem SKIN LINE.
Od: 1.000 Kč do 6.000 Kč

Plexr

Plexr je plazmový generátor, který ionizuje plyny mezi pokožkou a přístrojem, čímž dochází k tvorbě plazmy, která odpaří nežádoucí tkáň. Zákrok je velmi jemný bez řezu a tedy i jizev, krvácení či modřin. Plexrem provádíme lifting obličeje, krku i těla, korekci očních víček, lifting přebytečné kůže na pažích a břiše, odstraňujeme znaménka, kožní výrůstky, xantelasmata, bradavice, nežádoucí pigmentace i jizvy po akné.
Od: 2.000 Kč

Neinvazivní lifting obličeje

Endolift® je minimálně invazivní obličejový lifting. Pomocí optického vlákna, tenkého jako vlas, se do tuku v podkoží přenáší laserová energie. V důsledku ošetření dochází k remodelaci povrchových i hlubokých vrstev kůže. Ideální pro lifting a odstranění tuku v oblasti tváří, podbradku, dvojité brady, kolem úst a linie čelisti. Endolift® probíhá bez skalpelu, bez jizev. Výsledek je vidět ihned, maximální efekt je po 3 měsících, kdy se v pokožce postupně utváří nový kolagen.
Od: 33.000 Kč

Recenze (79)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Ve čtvrtek jsem podstoupila endolift víček u p.MUDr.Kotlářové, před samotným zákrokem mi paní doktorka vše vysvětlila, zákrok byl bezbolestný díky znecitlivení, dnes je pondělí a víčka jsou nateklá,..budu ráda až splasknu a uvidím výsledek,..nedávno...Číst dál

Paní lékařku Kotlářovou znám již delší čas a i z tohoto důvodu jsem se jí svěřila pro ošetření metodou Endolift. Její přístup je vždy lidský, milý. Navíc moderní prostředí kliniky je velmi příjemné i s ochotnými, vždy usměvavými vstřícnými sestřičkam...Číst dál

Absolvovala jsem odstranění kůže na horních víčkách, zákrok byl bezbolestný, hojení plně v normě a jsem moc spokojená s výsledkem. Poprvé v životě mám otevřené oči :-) Kliniku L-centrum rozhodně doporučuji, objednací doba byla krátká, zákrok rychlý,...Číst dál

L-centrum Pardubice vřele doporučuji. Paní doktorka Kolářová vždy milá, usměvavá, s profesionálním přístupem a viditelnými výsledky.

Zobrazit další recenze
Požádejte: L centrum Pardubice o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (15)

Zobrazit další příběhy

Spojte se s námi

Obrázky (56)

Videa (5)

Požádejte: L centrum Pardubice o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (39)

Jak se zbavit podbradku
Odpověď odborníka · 19. 7. 2020
Dobrý den. U nás používáme injekční lipolýzu s pěknými výsledky.Foto před a o po při konzultaci. Je to nenáročný zákrok i cenově přijatelný(kolem 4000,-).Kotlářová
Nejlepší značka pro výplň rtů?
Odpověď odborníka · 27. 9. 2019

Dobrý den. Nemám přehled o jiných výplních ,pracuji již několik let pouze s výplní Teosyal Kiss (Teoxane).Je to velmi spolehlivá výplň, zavádíme ji výhradně kanylou a komplikace žádné nemáme. Lze s ní vytvořit i pouze konturu rtů a nebo odstranit...

Číst dál
Otok po slim lipo podbradku
Odpověď odborníka · 4. 2. 2019

Dobrý den.Sama jsem při školení zákrok na sobě vyzkoušela.Určitě musíte počítat s malými obtížemi týden až deset dní.Citlivost pokožky vymizí úplně i za 2 měsíce.U nás předcházíme velkým otokům přiložením tape náplasti,která trochu zmírní obtíže.Vyplatí...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Nabídky (1)

ENDOLIFT ® Komplet horní i dolní víčka
PROMO
ENDOLIFT ® Komplet horní i dolní víčka Platí do 2. 2. 2023
ENDOLIFT ® Komplet horní i dolní víčka Platí do 2. 2. 2023
Ošetření ENDOLIFT ® považujeme za naprosto výjimečnou a unikátní metodu mini invazivního omlazení. Procedura dělá velkou radost pacientům i nám. Minimum komplikací a viditelný výsledek již po 1,5 měsíci. Celý proces dobíhá následujících 3-5 měsíců. Touto metodou lze ošetřit různé oblasti. Mezi nejčastěji ošetřované partie patří obličej, krk a podbradek nebo ošetření očního okolí. Tato akce je na kompletní ošetření očního okolí a zahrnuje 2 oblasti - horní a dolní víčka. Cena 22.000,- Kč je platná do 2.2.2023.
Číst dál

Lékaři z pracoviště

Požádejte: L centrum Pardubice o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!