MUDr. Drahomíra Kotlářová

MUDr. Drahomíra Kotlářová Premium

(49 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Jiráskova 2860, Pardubice, Pardubický kraj Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
Evidenční číslo v ČLK 737041
MUDr. Drahomíra Kotlářová Premium
(49 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 9446 návštěv profilu

Drahomíra Kotlářová je vedoucí lékařkou L centra, kde již 22 let poskytuje služby dospělým i dětem. Díky neustálému rozšiřování nabídky služeb se L centrum řadí mezi jedny z nejlépe vybavených středisek laserové a estetické péče v České republice. 

V L centru můžete podstoupit například tyto zákroky: 

 • Výplně kyselinou hyaluronovou 
 • Botulotoxinové injekce
 • Injekční lipolýzu
 • Chemický peeling
 • Mezonitě
 • Plexr
 • Laserové zákroky (Endolift - mini invazivní laserové omlazení, laserová depilace, odstranění kožních výrustků,..)
 • Laserovou biostimulaci
 • Laserovou gelovou masku

L Centrum nabízí své služby již více než 20 let, a to jak dětem, tak i dospělým. V laserovém centrum jsou k dispozici moderní technologie, vybavení a přístroje, díky kterým je personál schopen vyřešit řadu problému týkajících se estetické medicíny. 

L Centrum se nachází v Pardubicích a z dlouhodobého hlediska se snaží svým klientům přinést jimi očekávané výsledky. Léčba je v L Centru spojena s moderním a zejména příjemným prostředím. Klientům nabízí komplexní služby z oblasti estetické medicíny a individuální přístup.

MUDr. Kotlářová se specializuje také na korekci očních víček za pomoci plazmového generátoru Plexr. Jedná se o velmi jemný nechirurgický zákrok bez krvácení, modřin a jizev.      

Jde o zákrok s velmi rychlým hojením, kdy pátý den se vyloupne strupek a nejpozději sedmý den po zákroku již můžete zpět naplno do práce a všech běžných aktivit. Díky své šetrnosti a výborným výsledkům je vyhledávaný a oblíbený jak u žen, tak i u mužů.

Ošetřením přístrojem Plexr je možné korigovat i tukové váčky (xantelazmata) nebo ne zcela vydařené chirurgické zákroky.

Kromě neinvazivní blefaroplastiky je ošetření Plexr vhodné a účinné také pro:

 • lifting obličeje
 • revitalizaci krku
 • liftingu kůže na horních končetinách nebo břiše
 • odstraňování kožních výrůstků (fibromů) i bradavic
 • dyskeratózy (porucha související s rohověním)
 • korekci jizev i jizev po akné
 • odstranění nežádoucí pigmentace

Od roku 2021 se MUDr. Kotlářová věnuje nové revoluční laserové metodě Endolift, která si získává čím dál větší oblibu u mužů i žen. Je to naprosto výjimečná a jedinečná metoda mini invazivního omlazení. Tento zákrok má minimum komplikací a výsledek je viditelný již po 1,5 měsíci, avšak konečný výsledek nastupuje až za 3-6 měsíců. Mezi nejčastěji ošetřované oblasti Endoliftem patří tváře, krk a podbradek, horní a dolní víčka, ale lze ošetřit i jiné tělesné partie, např. břicho, stehna, hýždě, paže, kolena atd.

Výsledkem je vypnutí vrásek, mladší vzhled, lifting povolené pokožky, vyrýsování kontur a odstranění přebytečného tuku.

Naše pracoviště poskytuje klientům i ošetření Endolift LightScan (frakční koncovka), které je určeno pro oblasti, které nelze klasickým postupem (zavedení vlákna) ošetřit kvůli nedostatku podkožního tuku (např. čelo). Tímto způsobem lze doladit jednotlivé úseky po Endoliftu, ale i ošetřit např. jizvy po akné - zarovnat povrch.

Druh činnosti:

 • Klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
 • Specializované centrum laserové a estetické medicíny.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracovní tým:

 • 1-5 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Laserové a estetické centrum

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina

Nejinovativnější zákroky:

 • Endolift® - neinvazivní laserový lifting. Stimuluje hluboké a povrchové vrstvy kůže, redukuje nadbytečný tuk, podporuje vznik nového kolagenu. Výsledkem je vypnutí vrásek, lifting povolené pokožky, vyrýsování kontur a odstranění nadbytečného tuku.

Centrum/Lékař se specializuje na:

 • Již 20 let poskytujeme profesionální laserové terapie dospělým i dětem.

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • Vstupní konzulzace s lékařem činí 450Kč při první návštěvě. Hradí se pouze jednou.

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Zákroky

Odstranění podbradku

Pro odstranění podbradku využíváme inovativní metodu - Endolift. Jde o neinvazivní laserové ošetření pomocí tenkého optického vlákna, které přenáší laserovou energii do tukové vrstvy pod kůží. Zde dochází k redukci tuku a jeho vyloučení z těla pomocí lipolýzy a současně k liftingu oblasti krku, podbradku díky nově vytvořenému kolagenu. Výsledek je viditelný ihned, avšak maximální efekt je po 3-6 měsících.
Od: 1.800 Kč

Laserová epilace

Trvalou epilaci chloupků provádíme alexandritovým laserem firmy Candea Gentlelase plus (USA), který je naprostou špičkou ve své třídě. Je to výkonný laser vybavený dvojitým dynamickým chlazením, který umožňuje použití vyšší energie pro odstranění nežádoucího ochlupení na povrchu celého těla, bez rizika jizvení. Nejlepších výsledků dosahujeme na světlé pokožce a velmi tmavých chloupkách. Šedivé a světlé chloupky, které nelze laserem ošetřit, jsme vybaveni přístrojem SKIN LINE.
Od: 500 Kč do 9.000 Kč

Plexr

Plexr je přístroj, který je za pomoci plazmy velmi účinný pro miniinvazivní lifting obličeje, krku i těla. Plazma na bázi sublimace odstraňuje nežádoucí tkáň. Ošetření je velmi jemné, bez řezu i jizev. Je vhodné pro nechirurgickou plastiku očních víček, vypnutí povislé kůže na pažích a břiše, odstranění různých typů znamének i pigmentací a vyhlazení jizev, i po akné. Hojení je rychlé, bez krvácení či modřin.
Od: 8.500 Kč

Neinvazivní lifting obličeje

Endolift® je nové minimálně invazivní laserové ošetření, která remodeluje hluboké i povrchové vrstvy kůže. Zpevňuje povislou kůži a redukuje nahromaděný tuk v dolní třetině obličeje (tváře, dvojitá brada, podbradek, okolí úst a linie čelisti) i na krku. Vypnutí pokožky a redukce tuku je bez skalpelu, bez jizev. Výsledky po Endoliftu jsou okamžitě viditelné a dále se zlepšují až po dobu 3-6 měsíců, kdy se v hlubokých vrstvách pokožky utváří nový kolagen. Standardně stačí jen 1 procedura.
Od: 20.000 Kč

Recenze (49)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

L centrum doporučuji. Spokojenost, opakovaně se vracíme na různé zákroky. Přístup paní doktorky i sestřičky, vysvětlení, zákrok, dostupnost v Pardubicích a hlavně výsledek! Speciálně bych vypíchla odstranění hemangiomu od 4 měsíce věku dítěte - byla...Číst dál

MUDr. Drahomíra Kotlářová · 22. 2. 2023

Děkujeme za Vaši kladnou recenzi a jsme rádi, že jste s L centrem spokojená. Bohužel zmíněné Hemangiomy již neodstraňujeme, protože nemáme k dispozici cévní laser a mrzí nás, že nemůžeme nadále pomáhat i dalším pacientům s touto diagnózou.
Hezký den přeje Lcentrum

vzhledem k tomu, že mám hodně přátel a přítelkyň zhruba o 10 let mladších, říkala jsem si, že by nezaškodilo se jim trochu přiblížit i co se týče vzhledu :-)Přeci jen v 70ti letech již trošičku působí zemská tíže a pružnost kůže již není to, co býval...Číst dál

K paní doktorce Kotlářové chodím ráda,je profesionální a velmi pečlivá.Vzdy mi všechno vysvětlí,vím, co mě čeká. Ve svém oboru patří ke špičce. Endolift u paní doktorky doporučuji.

Výsledky po zákroku Endolift v L centru v Pardubicích jsou velmi viditelné. Zákrok jsem podstoupila před několika měsíci a s prací paní doktorky Kotlářové jsem velmi spokojena. Krásné moderní pracoviště a profesionální vystupování celého kolektivu. M...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Drahomíra Kotlářová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (28)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (40)

Videa (2)

Požádejte: MUDr. Drahomíra Kotlářová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (30)

Je možné trvalé odstranění vousů
Odpověď odborníka · 8. 9. 2022
Dobrý den. Ano,je to možné .Je to však obtížné a trvá to delší dobu.Je vždy nutné vyhledat kvalitní laser .Úspěch závisí i na barvě pokožky a vousů.Tmavé mají velkou naději..Kotlářová
Nevus Sebaceus - odstranění u syna
Odpověď odborníka · 15. 7. 2022
Dobrý den. Pošlete mi foto na email. Pokud to půjde, odstraníme laserem, už jsme to u dětí měli. Při konzultaci mohu ukázat foto před a po zhojení. Vypadá to velmi dobře. Hezký den. Kotlářová L centrum Pardubice
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (2)

Požádejte: MUDr. Drahomíra Kotlářová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!