MUDr. Otto Horák

MUDr. Otto Horák

Žádné recenze
Ohodnotit
Štrossova 964, Pardubice, Pardubický kraj
MUDr. Otto Horák
MUDr. Otto Horák
Žádné recenze

Informace

MUDr. Otto Horák se narodil v roce 1969. Roku 1988 začal studovat na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci králové, kde úspěšně absolvoval v roce 1994. Mezitím se v roce 1992 zúčastnil studijní stáže na Lékařské univerzitě v Něměcku. V roce 1994 získal několik certifikátů z odborných kurzů. Po promocích nastoupil na Interní-kardiologické oddělení do Krajské nemocnice v Pardubicích, kde působil jako sekundární lékař až do roku 1997. Ve stejném roce také úspěšně složil atestaci I. stupně v oboru všeobecného lékařství. Mezi lety 1996 a 2001 pracoval pro Zdravotnickou záchranou službu v Pardubicích. Od roku 1997 vede soukromou praxi všeobecného praktického lékařství. V roce 2000 založil Centrum zdravé nohy a Lékařskou obezitologickou poradnu. Je držitelem několika licencí, například postgraduální licence v oboru manuální medicíny, licence z homeopatie, postgraduální licence v oboru závodní, preventivní medicíny i v oboru sportovní medicíny. Také autorem mezinárodního programu zaměřeného na hubnutí, pořadatelem kongresů zaměřených na redukci váhy. Aktivně publikuje a přispívá do odborných časopisů. Je členem České podiatrické společnosti.

V současné době MUDr. Otto Horák zastává funkci praktického lékaře a od roku 2003 se specializuje na oblast podiatrie, tedy na léčení nohou a jejich chorobných stavů. Je vedoucím lékařem Centra Zdravé nohy.

Centrum Zdravé nohy se nachází v Pardubicích, svou činnost zahájilo v roce 2000 a dnes poskytuje komplexní péči o pohybový aparát, především pak o nohy. Kromě komplexního vyšetření nohou nabízí centrum také poradenství pro sportovce, konzultace správného a zdravého obutí, kineziologické vyšetření běhu, ale také chůze či plantoskopické vyšetření. Dále poskytuje dynamické i statické vyšetření nohy, zhotovení individuální zdravotní vložky, kyslíkovou terapii, akupunkturu nebo přístrojovou medicinální pedikůru a léčbu laserem. Možná je zde také homeopatická léčba. Ordinace poskytuje nadstandardní služby a základní zdravotní péče je zde hrazena zdravotními pojišťovnami.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.