MUDr. Otto Horák

MUDr. Otto Horák

Žádné recenze
Ohodnotit
Štrossova 964, Pardubice, Pardubický kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otto Horák
MUDr. Otto Horák
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Otto Horák se narodil v roce 1969. Roku 1988 začal studovat na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci králové, kde úspěšně absolvoval v roce 1994. Mezitím se v roce 1992 zúčastnil studijní stáže na Lékařské univerzitě v Něměcku. V roce 1994 získal několik certifikátů z odborných kurzů. Po promocích nastoupil na Interní-kardiologické oddělení do Krajské nemocnice v Pardubicích, kde působil jako sekundární lékař až do roku 1997. Ve stejném roce také úspěšně složil atestaci I. stupně v oboru všeobecného lékařství. Mezi lety 1996 a 2001 pracoval pro Zdravotnickou záchranou službu v Pardubicích. Od roku 1997 vede soukromou praxi všeobecného praktického lékařství. V roce 2000 založil Centrum zdravé nohy a Lékařskou obezitologickou poradnu. Je držitelem několika licencí, například postgraduální licence v oboru manuální medicíny, licence z homeopatie, postgraduální licence v oboru závodní, preventivní medicíny i v oboru sportovní medicíny. Také autorem mezinárodního programu zaměřeného na hubnutí, pořadatelem kongresů zaměřených na redukci váhy. Aktivně publikuje a přispívá do odborných časopisů. Je členem České podiatrické společnosti.

V současné době MUDr. Otto Horák zastává funkci praktického lékaře a od roku 2003 se specializuje na oblast podiatrie, tedy na léčení nohou a jejich chorobných stavů. Je vedoucím lékařem Centra Zdravé nohy.

Centrum Zdravé nohy se nachází v Pardubicích, svou činnost zahájilo v roce 2000 a dnes poskytuje komplexní péči o pohybový aparát, především pak o nohy. Kromě komplexního vyšetření nohou nabízí centrum také poradenství pro sportovce, konzultace správného a zdravého obutí, kineziologické vyšetření běhu, ale také chůze či plantoskopické vyšetření. Dále poskytuje dynamické i statické vyšetření nohy, zhotovení individuální zdravotní vložky, kyslíkovou terapii, akupunkturu nebo přístrojovou medicinální pedikůru a léčbu laserem. Možná je zde také homeopatická léčba. Ordinace poskytuje nadstandardní služby a základní zdravotní péče je zde hrazena zdravotními pojišťovnami.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Kliniky

Centrum Zdravé nohy

Centrum Zdravé nohy

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.