Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Úprava pupíku

Nika629363
Nika629363
29. 12. 2017 · Poslední odpověď: 30. 12. 2017

Dobry den, mam vystouply pupik, prikladam i foto. Mam ho tak uz asi od mala, kylu tam nemam. Je tam jen pry tukovy vacek, nebo se tak ten pupik zahojil. Jenze me se nelibi. Chtela bych se zeptat, jestli by sel pupik nejak vypreparovat abych tam mela jen hezky dulek. Chtela bych operaci v lokalni anestezii a jen v Brne. Jaka by byla cena? Dekuji moc.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 12. 2017
Nejlepší odpověď
Říká se tomu preperitoneální lipom. Doslova to kýla není, ale je to tuk který se dere ze stěny pod kůži. Řeší se to chirurgicky. Esteticky horší než celá ta bulka v pupíku je jizva po piercingu :-( .
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 30. 12. 2017
Nejspíš to v lokále půjde. Děkuji, že jste se obrátila na naše pracoviště.
Musím Vás vyšetřit a pak si stanovíme možnosti a další postup.
Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat na 607990077, v dopoledních hodinách i na 604303877, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Nepěkné břicho po těhotenství

veronika216126
veronika216126
26. 2. 2014 · Poslední odpověď: 16. 4. 2014

Dobry den mam sice jen jedno dite ale me bricho vypada jako bych ho mela po sesti detech...jsem mala 151cm a mam 64kg nez sem mela malou vazila sem pouhych 46kg...brycho ma od pipyku dolu taky zahyb vypada to jako jyzva ale jizvu nemam a strasne mi to bricho vysy..doktorka mi rekla ze to je kuze a ze se mi to sano nespravy...ale slysela sem ze operace se da udelat a pojistovna to prapli..uz se nechci nadale za sebe stydet..je mi 27 dekuji za rady Veronika

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 27. 2. 2014
Nejlepší odpověď
Dobry den, podle Vašich informaci budete jistě potrebovat provést abdominoplastiku neboli operaci břišní steny a povolených břišních svalu. Operaci na naši klinice je za přímou platbu, kterou si můžete zkusit nárokovat na Vaši pojišťovně.Presnou cenu Vám sdelime po zaslání fotografii anebo osobni konzultaci. Zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Cena za abdominoplastiku

anonymous309234
anonymous309234
22. 9. 2015 · Poslední odpověď: 23. 9. 2015

Zdravim pekne mam zajem o plasticku operaci bricha znama me kvam navrhla...prosim cena predem dekuji

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 9. 2015
Kolega Molitor mi mluví z duše... Chceme-li být dále precizní po všech stránkách, nejdříve vyšetříme, pak stanovíme cenu (která se, mimochodem, blíží rozsahu uváděných kolegyněmi).Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi