Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění komedonů

Martina94465
26. 4. 2012 · Poslední odpověď: 23. 1. 2020

Dodbrý den, je mi 26let a pořád mě trápí černé komedomy po celém nose a kolem pusy. Chci se zeptat co udělat pro to, aby zmizely nebo co podstoupit a jak mám postupovat. Děkuji za Vaše odpovědi

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Nejlepší odpověď
Dobrý den,

ošetření diamantovou abrazí v Petra Clinic stojí 2100 Kč (obličej, krk i dekolt.) Můžeme Vám také nabídnou Diamantovou abrazi speciál, společně s lymfodrenážníma kalhotama.
Ošetření chemickým peelingem stojí 1500 Kč.
Tímto Vás zvu na bezplatnou konzultaci, kde vám doporučíme ošetření přesně na Váš typ pleti.

S pozdravem
Petra Řehořková
Premium
Praha . 20. 12. 2012
Vážená slečno Martino,

bylo by vhodné černé komedony vyčistit. Velmi dobře funguje diamantová mikrodermabraze a také mechanické čištění s případnou napářkou. Zaroveň se dá dopomoci i používáním speciálních přípravků profesionálních i na doma. S pozdravem FYMC.
MUDr. Anna Kinkorová
Žádné recenze
Praha . 30. 4. 2012
Komedony by se mohly odstranovat mechanicky a dále je třeba používat léčebné masti, krémy,gely, které zamezují tvorbě komedonů.Navštivte dermatologa.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Datura, s. r. o.
Datura, s. r. o.
Žádné recenze
27. 4. 2012
Dobrý den,
problému černých komedomů by Vás zbavila pravidelná péče přístrojem HydraFacial. Ošetření má několik kroků. V prvních krocích je provedena exfoliace a změkčení komedomů. V dalším kroku ošetření se provádí tzv. automatická Vortex extrakce pórů. Díky unikátní koncovce, která využívá Vortex Fusion technologii jsou póry dokonale vyčištěny a v kombinaci s použitím roztoku s obsahem beta kyselin (např. kyseliny salicylové) se póry stahují. Tím ale péče HydraFacial nekončí.... mohou se infúzí aplikovat peptidy do vrásek (pokud je třeba) a dále se neinvazivně aplikuje do kůže nanomolekulová kyselina hyaluronová, která rehydratuje Vaši pleť, společně s koktejlem antioxidantů, které ji chrání, ozdravují a omlazují.
Celý exfekt ošetření HydraFacial je o exfoliaci, rehydrataci, rejuvenaci a ochraně pleti. Ošetření provádí již několik center v ČR i SR. Pokud budete chtít přímý kontakt na centrum ve Vašem okolí, můžete mě kontaktovat.
Mgr.Renata Sičáková, Datura s.r.o.,
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi