Forever You Medical Center

Forever You Medical Center Premium

(30 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
U Kanálky 9, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 28 hodin
IČP nebo IČO 06622445
Forever You Medical Center Premium
(30 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 987 návštěv profilu

Forever You Medical Center

Jsme vysoce profesionální, pokrokové, estetické, laserové a kosmetické centrum s širokou škálou služeb péče o tělo pro ženy i muže. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a vysoce efektivními přístroji. Diskrétnost, profesionalita, vysoká kvalita a individuální přístup jsou u nás samozřejmostí. Na jednotlivé procedury používáme přístroje a postupy, které nejefektivněji řeší daný problém. Přijďte k nám zrelaxovat, zkrášlit se, nechat se omladit nebo se pro začátek jen poradit! Náš vyškolený personál kompetentně poradí s jakýmkoli problémem, doporučí nejvhodnější ošetření nebo vytvoří balíček na míru.

POSKYTOVANÉ SLUŽBY:

Estetická dermatologie: botulotoxin, dermální výplně, plazmalifting, mezoterapie, lipolýza, biorevitalizace, hydrolifting, chemický peeling.

Angiologie: sklerotizace žil, ultrazvukové vyšetření cévního systému hrazené pojišťovnou (na partnerském pracovišti Praha 4).

Laserové služby: fotorejuvenace IPL, radiofrekvenční lifting, permanentní epilace diodovým laserem, odstranění pigmentů, žilek, podpora hojení biostimulačním laserem.

Dermokosmetická ošetření: přístrojová i manuální kosmetická ošetření, chemický peeling, BioRePeelCL3, mezoterapie (microneedling, nappage), diagnostika pleti.

Specializujeme se na léčbu akné, zlepšení kvality pleti, zpevnění pokožky, odstraňování jemných vrásek, hloubkové čištění, hydrataci, výživu pleti. Pracujeme s luxusní francouzskou dermokosmetikou Ericson Laboratoire, izraelskou lékařskou kosmetikou Renew a španělskou lékařskou kosmetikou Inno Derma.

Tělová ošetření: Lymfatické masáže, anticelulitidní ošetření, radiofrekvenční lipolýza a zpevnění pokožky, Body Wraps Slim, zdravotní a relaxační masáže.

Další zkrášlovací procedury: Permanentní make-up, Phibrows microblading, prodlužování řas.

PLATBA: hotově nebo kartou. Dále akceptujeme platby pomocí některých benefitních systémů: Sodexo, Ebenefity, Benefit Plus, Benefity.cz.

NAŠE VÝHODY:

online rezervační systém

dermokosmetické konzultace zdarma

otevřeno včetně víkendů

pravidelné akční nabídky

online prodej dárkových poukazů

Druh činnosti:

 • Estetické centrum

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracovní tým:

 • 6-10 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Centrum

Zkušenosti:

 • 5-10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina

Centrum/Lékař se specializuje na:

 • Kosmetologie, estetická dermatologie, angiologie.

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

První návštěva zdarma:

 • Ano

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Zákroky

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Zákrok provádí zkušené dermatoložky MUDr. Ivana Úlehlová a MUDr. Jana Míková. K aplikaci používáme výplňové materiály na bázi kyseliny hyaluronové Juvederm, Stylage, Aliaxin a další. Kyselinou hyaluronovou docílíme požadovaného zvětšení objemu rtů nebo korekce případných vrozených nesouměrností.
Od: 5.500 Kč

Odstranění pigmentových skvrn

Pigmentové skvrny odstraňujeme pomocí intenzivního pulzního světlo (IPL). Melanin, tmavé barvivo, se poté rozpadá a pigment vybledne. Zákrok provádí laserová specialistka, konzultace je bezplatná.
Od: 700 Kč

Laserové odstranění rozšířených žilek

Pavoučí žilky odstraňujeme pomocí intenzivního pulzního světlo (IPL). Metoda je vhodná pro ošetření těla i obličeje. Paprsek IPL zataví rozšířenou žilku a červené krevní barvivo se postupně vstřebá. Zákrok provádí laserová specialistka, konzultace je bezplatná.
Od: 700 Kč

Odstranění vrásek

Mezi nejrozšířenější metody odstranění vrásek patří aplikace botulotoxinu, výplňových materiálů nebo ošetření lasery. Zákroky provádí zkušené dermatoložky MUDr. Ivana Úlehlová a MUDr. Jana Míková. Laserová a přístrojová ošetření jako fotorejuvenace nebo radiofrekvence provádí laserové specialistky a dermokosmetičky.
Od: 2.000 Kč

Léčba akné

Specializujeme se na hloubkové čištění a péči o aknózní pleť. Pracujeme s izraelskou lékařskou kosmetikou Renew a Gigi. Oba postupy kombinují několik technik čištění s jemnými kyselinami a velmi zlepšují kvalitu problematické pleti.
Od: 1.500 Kč

Jizvy po akné

Jizvy po akné je možné redukovat chemickým peelingem, mezoterapií a několika dalšími specializovanými kosmetickými ošetřeními, včetně fotorejuvenace IPL, která stimuluje produkci kolagenu v kůži. Procedury provádí dermokosmetičky, konzultace jsou bezplatné.
Od: 700 Kč

Lipolýza

Provádíme injekční lipolýzu nebo radiofrekvenční lipolýzu. Obě metody odbourávají a rozpouštějí tuk, uložený v tukových buňkách a dají se kombinovat.
Od: 2.000 Kč

Laserová léčba akné

K ošetření zánětlivého akné používáme intenzivní pulzní světlo (IPL). IPL zahubí bakterie akné a podpoří proces hojení. Zákrok provádí laserová specialistka, konzultace je bezplatná.
Od: 700 Kč

Mezoterapie

Aplikace účinných látek do svrchní a střední vrstvy kůže. Mezoterapii provádíme metodou nappage (aplikace bod po body) nebo microneedlingem. Zákrok znatelně zlepšuje kvalitu pleti, omlazuje, hloubkově hydratuje, je vhodný i při léčbě aknózní pleti.
Od: 1.890 Kč

Sklerotizace

Odstranění křečových žil injekční aplikací speciální látky přímo do žíly. Zákrok provádí MUDr. Silvia Adámková na partnerském pracovišti (ordinace Praha 4). V ordinaci na Praze 4 je možné využít ultrazvukové vyšetření, které ukáže stav celého žilního systému.
Od: 2.500 Kč

Vlasová mezoterapie

K aplikaci používáme roztoky s kmenovými buňkami, růstovými faktory a vitamíny. Lékař účinné látky aplikuje do vlasové pokožky tenkou jehlou. Následně dochází k zastavení nadměrného vypadávání vlasů, stimulaci vlasových kořínků a podpoře opětovného růstu.
Od: 2.000 Kč

Celulitida

Zpevňování pokožky a odstranění celulitidy provádíme radiofrekvencí. Metoda je rovněž účinná pro bourání tuků v problematických partiích. Radiofrekvenci lze kombinovat s manuální anticelulitidní masáží a lymfodrenáží.
Od: 800 Kč

Mikrodermabraze

Diamantová mikrodermabraze vyhladí, zjemní a rozzáří pleť. Funguje na principu podtlaku a jemného obrušování pokožky Pomocí nástavců s diamantovým práškem. Ideálních výsledků dosahujeme kombinací s ultrazvukovou špachtlí a mechanickým peelingem pleti.
Od: 600 Kč

Fotorejuvenace IPL

Fotoomlazení pomocí intenzivního pulzního světla. Dochází ke stimulaci produkce vlastního kolagenu, zjemnění vrásek a zpevnění obličejových kontur. IPL dále sjednocuje barevný tón pleti, stahuje póry a pomáhá v léčbě aknózní pleti.
Od: 2.490 Kč

Neinvazivní liposukce

Provádíme radiofrekvenční lipolýzu. Radiofrekvence působí teplem na tukové buňky v podkoží a odbourává tuk zde uložený. Zároveň zpevňuje a vyhlazuje pokožku a redukuje celulitidu.
Od: 990 Kč

Radiofrekvence

Radiofrekvenční lifting vyhlazuje jemné vrásky, zpevňuje obličejové kontury a stimuluje tvorbu kolagenu. Ošetření radiofrekvencí provádíme samostatně nebo jako součást liftingových kosmetických ošetření Deluxe a Exclusive.
Od: 1.200 Kč

Hemangiom

Hemangiomy, červené, ploché novotvary, odstraňujeme intenzivním pulzním světlem (IPL). Po ošetření novotvar ztmavne a postupně bledne až do úplného odstranění. Zákrok provádí laserová specialistka, konzultace je bezplatná.
Od: 500 Kč

Karboxyterapie

Provádíme neinvazivní karboxyterapii. Aplikací vysoce koncentrovaného CO2 po kůži dochází k podpoře buněčného metabolismu, lepšímu prokrvení a okysličení, pozastavení stárnutí a efektu omlazení. Kombinujeme s kolagenovou maskou a zlatou alginátovou maskou pro umocnění účinku.
Od: 2.500 Kč

Biostimulační laser

Soft laser disponuje červeným a modrým světlem. Paprsek během 20-ti minutového působení podporuje hojení a regeneraci, zklidňuje podrážděnou pokožku. Používáme samostatně nebo jako součást kosmetického ošetření Standard, Deluxe a Exclusive.
Od: 500 Kč

Recenze (30)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Skvělá estetické centrum v centru Prahy. Oceňuji přístup personálu. A velké Díky patří oběma paním doktorkám. Pokud hledáte profesionální přístup určitě se neváhejte obrátit. DÁVÁM 5/5

Skvělé prostředí , jsem vždy velmi spokojena se všemi službami tohoto salonu. Vřele doporučuji !

Po léčbě mnoha nemocí včetně COVIDU mi zůstalo na pleti mnoho stop, které mne velice trápily. Na doporučení jsem začala pravidelně navštěvovat toto centrum a přes mé veliké překvapení se mi pleť začala uzdravovat a stopy mizet. Proto mohu všem návště...Číst dál

V breznu jsem byla na aplikaci botulotoxinu do oblasti glabely. Byla jsem u pani doktorky Míkové, ktera zahnala veskere moje predchozi obavy. Samotna aplikace byla bezbolestna. Pani doktorka, ostatni personal i prostredi velmi prijemne. Tesim se na d...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Forever You Medical Center o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (2)

Biostimulační laser

Po porodu se mi díky hormonálním změnám šíleně zhoršila pleť. Na internetu jsem hledala, studio, salon, POOOMOOC. Vyzkoušela jsem několik kosmetiček na doporučení kamarádek, ale nic moc nepomohlo. Pátrala jsem dál. Byla jsem zoufalá. Doktorka...

Číst dál
Anonym

Ráda bych se s vámi podělila o zkušenost s permanentní epilací. Před 4 lety jsem utratila velkou sumu peněz za odstranění chloupků v podpaží a na tříslech. Upřednostnila jsem nižší cenu a vychodila jsem 10 procedur v jednom salonu, kde používali...

Číst dál

Obrázky (37)

Videa (12)

Požádejte: Forever You Medical Center o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (20)

Cena odstranění strií
Odpověď odborníka · 10. 12. 2012
Dobrý den, cena závisí vždy na rozsahu a parametrech postižených oblastí. Ideální by bylo objednat se na konzultaci zdarma a dohodnout balíček ošetření, kde se celková cena výrazně ponižuje. Orientační cena ošetření prsou je 1300 Kč.
Zobrazit další zodpovězené otázky

Článek (1)

Požádejte: Forever You Medical Center o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!