MUDr. Roman Palušák

MUDr. Roman Palušák

Žádné recenze
Ohodnotit
28. října 806, Turnov, Liberecký kraj
MUDr. Roman Palušák
MUDr. Roman Palušák
Žádné recenze

Informace

MUDr. Roman Palušák úspěšně v roce 1988 dokončil studium na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. V roce 1991 zdárně složil atestaci I. stupně v oboru gynekologie a porodnictví. Zúčastnil se odborné stáže v bavorském Regensburgu. Od roku 1993 působí jako privátní lékař v oblasti gynekologie a porodnictví, dále ultrazvuké diagnostiky a laserové terapie. Je členem Sdružení soukromých gynekologů České republiky (SSG ČR).

Dnes se MUDr. Roman Palušák specializuje na více medicínských oblastí. Věnuje se gynekologii. V tomto směru nabízí prevenci a očkování, léčbu běžných gynekologických onemocnění, také diagnostiku těhotenství, péči o rizikové těhotenství, diagnostiku a léčbu neplodnosti (ve spolupráci se specializovanými centry) a léčbu urologických potíží. Rovněž se věnuje i estetické medicíně. Poskytuje služby spojené s omlazením pleti, vyhlazením vrásek, modelací rtů, dále s aplikací mezonití, liposukcí, aplikací botulotoxinu, léčbou pigmentových skvrn a rozšířených žilek, depilací, redukcí nadměrného pocení nebo lifting obličeje.

Klinika MUDr. Romana Palušáka Slimcentrum Turnov poskytuje komplexní péči v oblasti léčby celulitidy, pocení, redukce tukové tkáně, omlazení pleti, formování postavy a celkového poradenství. Nejčastěji lékař ve své praxi využívá aplikaci kyseliny hyaluronové, k odstraňování vrásek či modelaci rtů. Dále metodu s intenzivním pulzním světlem (IPL), která se využívá jak při vyhlazení vrásek, tak při léčbě pigmentových skvrn, rozšířených žilek i při depilaci. Dále se zaměřuje na aplikaci botulotoxinu, jež uplatňuje opět u vyhlazení pleti nebo při redukci pocení. Rovněž využívá metodu neinvazivní mezoterapie, například při liposukci nebo léčbě pigmentových skvrn. Výjimkou není ani ošetření kůže pomocí Dermica Pen (mikrojehličková mezoterapie perem), které napomáhá redukci vrásek, korekci pigmentových skvrn, také jizev, strií a jizviček po akné nebo barevnému sjednocení pleti, omlazení, lepší hydrataci pokožky a zlepšení její elasticity.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Obrázky (6)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.