Klinika estetické medicíny Petra Clinic
Klinika estetické medicíny Petra Clinic

Klinika estetické medicíny Petra Clinic

 • 618 odpovědí
 • 47 Likes
 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď
Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Vodičkova 791/ 41
Pasáž Světozor (palác Ligna)
110 00 Praha
Praha 1
Česká republika

Adresa
Jarní 1
SPA Resort Sanssouci
360 01 Karlovy Vary
Česká republika

Hodnocení (21)

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Klinika estetické medicíny Petra Clinic a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Klinika estetické medicíny Petra Clinic již získal/a tato hodnocení

Podstoupila jsem redukci tuku a celulitidy: stehna a zadeček

 |  Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy
Michaela S.  |  6.3.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 8 000 Kč

Podstoupila jsem v Petra Clinic redukci tuku a celulitidy na stehnech a zadečku. Paní Řehořková mi udělala výhodný hubnoucí balíček služeb. Využila jsem radiofrekvenční liposukci a také rázovou vlnu. Petra Clinic doporučuji na 1000%, efekt je opravdu viditelný i po jednom ošetření, terapeutky příjem... Více 

 3 Komentářů

Vanquish - neinvazivní metoda

 |  Radiofrekvenční lipolýza
nikolamar  |  30.1.2017
  Spokojený/á , Celková cena: 10 000 Kč

Obešla jsem již několik klinik s prosbou, aby mi pomohli s přebytečmným spodním bříškem. I když jsem se svěřila do rukou zkušených lékařům a nechala u nich veliké peníze, efekt byl hezký přímo po zákroku, za měsíc však spodní bříško bylo zpět. Nutno podotknout, že se jednalo o neinvazivní zákroky. S... Více 

 1 Like  |   2 Komentářů

Kosmetická péče na celý rok

 |  Neinvazivní lifting
anitaprec  |  28.11.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 30 000 Kč

Jsem tu moc spokojená, paní Řehořková mi udělala balíček kosmetické péče na celý rok, takže si sem chodím pravidelně jednou měsíčně odpočinout a zarelaxovat např. na diamantová abraze, LPG, neinvazivní facelifting, mikrojehličky, laserová gelová maska...moc se mi tu líbí! Anita

 1 Like  |   1 Komentář

Rázová vlna místo dovolené

 |  Estetická rázová vlna X-WAVE Expert
zorkapliskova  |  14.11.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 18 000 Kč

I když jsem veliká sportovkyně, snažím se jíst vhodně a pít dostatečně, tak mě trápí celulitida, která je bohužel u mě dědičná. Jediné, co mi na to pomohlo, byla rázová vlna. Moc se mi líbilo, že po každém ošetření "zbíječkou" se nohy mohly zklidnit ještě v lymfodrenážních kalhotech. Místo dovolené ... Více 

 1 Like  |   1 Komentář

Na botox do glabely

 |  Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu
Registrovaný uživatel  |  9.11.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 2 500 Kč

Na botox do glabely jedině do Petra Clinic!!!! :)

 1 Like  |   1 Komentář

Manželovo bříško

 |  Radiofrekvenční lipolýza
Registrovaný uživatel  |  8.11.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 20 000 Kč

Tahle klinika pomohla mému manželovi s větším bříškem, které mu po pár letech manželství narostlo - že bych byla tak dobrá kuchařka? :) Dostal ode mě v létě poukázku k narozeninám. Má za sebou zatím 5 ošetření radiofrekvencí a ještě dalších 5 ho čeká. Za cenu kolem 20.000 je to bezkonkurenční. Nutno... Více 

 1 Like  |   1 Komentář

Vlasová mezoterapie pro řídké vlasy, slabounké a lámavé je velmi užitečná!

 |  Vlasová mezoterapie
Registrovaný uživatel  |  7.11.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 10 000 Kč

Trápily mě slaboučké a řídké vlasy na spáncích, když jsem měla vlasy rozpuštěné, nebylo to tolik vidět, když jsem si je však dala do culíku, jelikož velmi ráda sportuji, lysiny byly vidět! Kamarádka mi doporučila vlasovou mezoterapii v Petra Clinic, ale upozorňovala mě, že lehké vpichy jsou nepříjem... Více 

 2 Likes  |   1 Komentář

Nezůstaly mi žádné jizvy

 |  Odstranění znamének, kožních výrůstků
malabelo  |  6.11.2016
  Spokojený/á , Celková cena: 1 000 Kč

Paní doktorka mě velmi rychle a bezbolestně zbavila ošklivých vystouplých pih, které jsem měla už od mala. Nezůstali mi žádné jizvy, ačkoli pihy byly na obličeji. Bála jsem se na zákrok jít, protože moje máma má od jiné doktorky velké jizvy po odstranění pihy. Petru Samkovou ale mohu 100% doporučit.

 1 Like  |   1 Komentář

Zbavili mě vrásek

 |  Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu
Mája  |  7.7.2015
  Spokojený/á , Celková cena: 2 500 Kč

Ačkoliv jsem mladá, už asi rok mě trápila "mračivka" na kořenu nosu. V Petra Clinic mě jí paní doktorka naprosto zbavili pár vpichy. Za půl roku se chystám na botox znova a promýšlím také variantu botoxu do podpaží kvůli pocení. Všichni zde byli moc milí a ochotní! :) Mája

Palec nahoru - Vanguish

 |  Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy
Annahorska84  |  6.1.2014
  Spokojený/á , Celková cena: 5 000 Kč

Musím naprosto souhlasit s kladným hodnocením ostatních. V časopise Pestrý svět jsem zahlédla povídání o přístroji, který "rozpustí" tuk na břiše a bocích. U povídání byl navíc přiložen slevový kupon s 50% slevou, proto jsem neváhala a rovnou se objednala. Už po telefonu mi klinika byla sympatická, ... Více 


Další hodnocení
Profil

Profil

Motto:

Klinika estetické medicíny Petra Clinic vám splní přání o krásném těle a mladším vzhledu. Rychle, profesionálně a bez bolesti.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Petra Clinic, klinika estetické medicíny, se primárně specializuje na neinvazivní metody hubnutí a neinvazivní metody anti-aging. Další služby v našem portfoliu jsou zákroky korektivní dermatologie, včetně laseru Fotona. Našim klientům můžeme nabídnout také spánkovou laboratoř či výživové poradenství. 

Konzultace u nás

Konzultace v Petra Clinic probíhají bezplatně a nezávazně, pouze v případě konzultace s dermatologem je nutné uhradit 500 Kč, které se v případě následného ošeření nebudou započítávat. 

Více o nás

Petra Clinic

V naší klinice poskytujeme široké spektrum služeb v oblasti estetické péče. O klinice, liposukce, bezbolestná liposukceZaměřujeme se zejména na metody tvarování problematických částí těla, bez nutnosti chirurgických výkonů.

PETRA CLINIC patří mezi přední estetická pracoviště, o čemž svědčí nejen velký zájem klientů o konzultace, ale především počet terapií, dosahované výsledky a reference zákazníků.

Za výbornou pověstí kliniky stojí její majitelka, paní Petra Řehořková, přední odbornice na estetiku, krásu a zdravou výživu. Našim klientům poskytujeme odbornost, vysokou úroveň péče a individuální přístup.

Pravidelnými zákazníky kliniky jsou nejen ženy, ale také muži, kteří tvoří již třetinu z celkového počtu klientů. Jejich zájem o služby kliniky se neustále zvyšuje, hlavně v oblasti bezbolestné liposukce a korektivní dermatologie.

Kliniku estetické medicíny PETRA CLINIC najdete v centru Prahy, ve Vodičkově ulici, v pasáži Světozor a také v Karlových Varech, SPA Resort Sanssouci.

Centrum radiofrekvenční liposukce 3. generace

Těžištěm našich estetických služeb je radiofrekvenční liposukce 3. generace, tzv. bezbolestná liposukce. Jde v současné době o nejpokročilejší metodu pro tvarování těla. Pod odborným vedením Petry Řehořkové se naše klinika stala jedním z nejzkušenějších tuzemských center radiofrekvenční liposukce, které dosahuje výborných estetických výsledků.

Jak a proč metoda radiofrekvenční liposukce funguje?

Již po 1. ošetření vidíte konkrétní výsledkyLiposukce, bezbolestná liposukceRadiofrekvenční liposukce, nejnovější metoda odbourání tukové tkáně, pracuje na principu radiofrekvenční vlny, kdy tato vlna proniká do podkoží, do hloubky asi 3 cm. Zde se zachytává v tukové tkáni, kterou rozpouští. Rozpuštěný tuk se následně odplavuje z buněk v horizontu 2 týdnů přes játra z těla ven.

Výhodou bezbolestné liposukce je, že nedochází k odchlípnutí kůže od tukové buňky. Naopak dochází k aktivaci kolagenních vláken a tedy k celkovému omlazení pleti. Konkrétní výsledky radiofrekvenční liposukce jsou viditelné již po 1. ošetření.

Radiofrekvenční liposukce není bolestivá

Radiofrekvenční liposukce, kterou v naší klinice klientům provádíme je naprosto bezbolestný zákrok, při kterém dochází pouze k dotyku hlavice s ošetřovaným místem a Liposukce, bezbolestná liposukcenáslednému tepelnému vjemu. Intenzita tepelného záření se reguluje podle potřeby klienta.

Bezbolestná liposukce - jedno ošetření, trvá od 45 do 120 minut dle velikosti a typu ošetřované partie. V PETRA CLINIC zásadně používáme nejnovější certifikované lékařské přístroje a technologie.

Novinkou v Petra Clinic je metoda Vanquish, kterou se hubne 10 x rychleji a účinněji než s ostatními přístroji. Petra Clinic má jako jediná tento nový unikátní přístroj na bezbolestnou liposukci.

Odborníci Petra Clinic

V Petra Clinic pracuje a konzultuje i přední plastický chirurg MUDr. David Tomášek. Primářkou Petra Clinic je MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou. Do Petra Clinic se můžete také objednat například k výživové poradkyni MUDr. Kateřině Cajthamlové a Ing. Petru Havlíčkovi. 

Naše fotografie

Zákroky

Zákroky

Zákroky Plastická chirurgie Info Ceny od* Ceny do* Možnost splátek
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy Cenu určuje lékař nebo... Od 1 500 Kč Do 9 900 Kč Ano
Anti aging Cenu určuje lékař nebo... Od 890 Kč Do 9 900 Kč
Chemický peeling Cenu určuje lékař nebo... Od 1 500 Kč Do 9 900 Kč Ano
Dermabraze Cenu určuje lékař nebo... Od 1 600 Kč Do 9 900 Kč Ano
Estetická rázová vlna X-WAVE Expert Cenu určuje lékař nebo... Od 4 000 Kč Do 9 900 Kč
Injekční lipolýza Cenu určuje lékař nebo... Od 1 900 Kč Do 9 900 Kč Ano
Injekční výplně Cenu určuje lékař nebo... Od 6 000 Kč Do 9 900 Kč Ano
   Princess Cenu určuje lékař nebo... Od 7 500 Kč Do 9 900 Kč
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Cenu určuje lékař nebo... Od 3 000 Kč Do 9 900 Kč Ano
Korekce jizev korekce laserem, injekčně Od 500 Kč Do 9 900 Kč Ano
Kryolipolýza Cenu určuje lékař nebo... Od 8 900 Kč Do 9 900 Kč Ano
Laserová epilace, depilace - odstranění chloupků Cenu určuje lékař nebo... Od 490 Kč Do 9 900 Kč Ano
Laserové zákroky estetické dermatologie cena dle partie Od 600 Kč Do 5 800 Kč Ano
   Fotorejuvenace / Resurfacing Cenu určuje lékař nebo... Od 5 000 Kč Do 9 900 Kč Ano
   Laserová léčba akné cena za partii Od 500 Kč Do 9 900 Kč Ano
   Laserové odstranění kožních výrůstků Cenu určuje lékař nebo... Od 690 Kč Do 1 000 Kč Ano
   Laserové odstranění rozšířených žilek Cenu určuje lékař nebo... Od 790 Kč Do 800 Kč Ano
   Léčba biostimulačním laserem cena za 1 minutu Od 580 Kč Do 3 000 Kč Ano
   Odstranění jizev laserem cena za 1 minutu Od 25 Kč Do 9 900 Kč Ano
Léčba celulitidy Cenu určuje lékař nebo... Od 890 Kč Do 2 000 Kč Ano
Léčba hyperhidrozy (nadměrného pocení)
   Odstranění nadměrného pocení (hyperhidrozy) botulotoxinem Cenu určuje lékař nebo... Od 8 000 Kč Do 12 000 Kč Ano
   Odstranění nadměrného pocení radiofrekvencí Cenu určuje lékař nebo... Od 990 Kč Do 1 500 Kč
Léčba křečových žil (varixů) Cenu určuje lékař nebo... Od 990 Kč Do 9 900 Kč
   Sklerotizace (skleroterapie) Cenu určuje lékař nebo... Od 990 Kč Do 1 500 Kč Ano
Léčba vypadávání vlasů Cenu určuje lékař nebo... Od 790 Kč Do 9 900 Kč
   Léčba vypadávání vlasů pomocí plazmaterapie Cenu určuje lékař nebo... Od 790 Kč Do 6 900 Kč
   Vlasová mezoterapie Cenu určuje lékař nebo... Od 890 Kč Do 2 000 Kč
Lifting tváří Cenu určuje lékař nebo... Od 600 Kč Do 5 000 Kč
Liposukce Cenu určuje lékař nebo... Od 990 Kč Do 9 900 Kč
   Liposukce radiofrekvenční Cenu určuje lékař nebo... Od 3 000 Kč Do 9 900 Kč Ano
Lymfatické masáže, Lymfodrenáž přístrojová Od 890 Kč Do 9 900 Kč Ano
Mezoterapie (revitalizace obličeje, krku, dekoltu, rukou) Cenu určuje lékař nebo... Od 2 300 Kč Do 8 900 Kč Ano
Mikrodermabraze Cenu určuje lékař nebo... Od 590 Kč Do 1 600 Kč Ano
Mikrojehličková radiofrekvence Cenu určuje lékař nebo... Od 7 000 Kč Do 9 900 Kč Ano
Mikrojehličkování, Microneedling (Skinroller - Dermaroller) Cenu určuje lékař nebo... Od 590 Kč Do 9 900 Kč
Mikropigmentace Cenu určuje lékař nebo... Od 590 Kč Do 1 500 Kč Ano
Miniinvazivní zvětšení a modelace hýždí Cenu určuje lékař nebo... Od 1 200 Kč Do 9 900 Kč
Neinvazivní kyslíkový lifting Cenu určuje lékař nebo... Od 500 Kč Do 9 900 Kč Ano
Neinvazivní lifting Cenu určuje lékař nebo... Od 490 Kč Do 3 000 Kč
   Exilis (Neinvazivní lifting) Cenu určuje lékař nebo... Od 3 900 Kč Do 9 900 Kč Ano
Neinvazivní mezoterapie - Aquaforéza Cenu určuje lékař nebo... Od 1 900 Kč Do 18 000 Kč Ano
Neinvazivní zákroky estetické gynekologie
   Laserová rejuvenace vagíny Cenu určuje lékař nebo... Od 1 100 Kč Do 5 000 Kč
Niťový lifting
   Niťový lifting APTOS Cenu určuje lékař nebo... Od 11 000 Kč Do 9 900 Kč Ano
Odstranění jizev po akné Cenu určuje lékař nebo... Od 890 Kč Do 1 000 Kč
Odstranění podbradku Cenu určuje lékař nebo... Od 580 Kč Do 2 000 Kč
Odstranění strií Cenu určuje lékař nebo... Od 7 000 Kč Do 9 900 Kč Ano
Odstranění vrásek pomocí botulotoxinu Cenu určuje lékař nebo... Od 2 500 Kč Do 9 900 Kč Ano
Odstranění znamének, kožních výrůstků Cenu určuje lékař nebo... Od 690 Kč Do 1 000 Kč Ano
Ošetření intenzivním pulsním světlem (IPL) Cenu určuje lékař nebo... Od 590 Kč Do 600 Kč Ano
   Fotoepilace (IPL) Cenu určuje lékař nebo... Od 590 Kč Do 600 Kč Ano
   Fotorejuvance (IPL) - omlazení pleti Cenu určuje lékař nebo... Od 790 Kč Do 1 800 Kč
   Odstranění akné (IPL) Cenu určuje lékař nebo... Od 590 Kč Do 1 000 Kč
PRP – Plazma terapie (Platelet Rich Plasma)
   Plazma terapie RegenPlazma Cenu určuje lékař nebo... Od 1 100 Kč Do 6 900 Kč
Radiofrekvenční lipolýza Cenu určuje lékař nebo... Od 1 900 Kč Do 9 900 Kč Ano
   Accent Detailní ceny pro... Od 1 500 Kč Do 8 000 Kč Ano
Radiofrekvenční rejuvenace - vyhlazení pleti (Aluma, Accent, TriPollar, Spa RF, Radiofrequency Re-Styling, Re-Age, Pellevé) Cenu určuje lékař nebo... Od 1 900 Kč Do 5 900 Kč Ano
Tekutý facelift Cenu určuje lékař nebo... Od 890 Kč Do 6 900 Kč
Zvětšení rtů (Augmentace)
   Lifting rtů Cenu určuje lékař nebo... Od 550 Kč Do 3 000 Kč
Zákroky Psychologie Info Ceny od* Ceny do* Možnost splátek
Konflikty mezi dětmi a rodiči 45min Od 1 800 Kč Do 1 800 Kč
Problémy s výchovou dětí 45min Od 1 800 Kč Do 1 800 Kč
Rodinné konflikty a krize 45min Od 1 800 Kč Do 1 800 Kč
Zákroky Gynekologie Info Ceny od* Ceny do* Možnost splátek
Močová inkontinence Laserová léčba Od 1 100 Kč Do 5 000 Kč
Zákroky Psychiatrie Info Ceny od* Ceny do* Možnost splátek
Poruchy příjmu potravy 45min Od 2 500 Kč Do 2 500 Kč

U nás je možné zaplatit platební kartou.

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video
Fotky před/po

Fotky před/po

Články

Články

Odpovědi v diskuzích
 • 100% do 1 dne
 • zodpovězených
  poptávek
  průměrná
  odpověď