Klinika estetické a laserové medicíny Petra Clinic
Klinika estetické a laserové medicíny Petra Clinic

Klinika estetické a laserové medicíny Petra Clinic Premium

(38 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
2 adresy v Karlovarský kraj, Praha (kraj)... Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 3 hodin
Klinika estetické a laserové medicíny Petra Clinic
Klinika estetické a laserové medicíny Petra Clinic Premium
(38 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 14452 návštěv profilu

Petra Clinic

Petra Clinic je přední klinika estetické a laserové medicíny v Praze a Karlových Varech. Od roku 2001 pomáháme ženám i mužům plnit sny o dokonalém těle skrze široké spektrum moderních, zejména neinvazivních zákroků. Naší specializací je jedinečná kombinace přístrojových a laserových ošetření pro zeštíhlení problémových partií, řešení celé škály dermatologických problémů, tvarování těla, omlazení pleti, vyhlazení vrásek, redukce celulitidy a strií, léčbu chrápání, odstranění tetování a mnoho Petra Clinic speciálních anti-aging programů a rituálů. Již 20 let své služby zdokonalujeme a přizpůsobujeme přáním zákazníků.

Mezi pravidelné klienty patří především ženy, ale třetinu klientely tvoří v současnosti také muži. Zájem o nabízené služby se pouze zvyšuje, zejména pak v oblasti korektivní dermatologie a bezbolestné liposukce.

Petra Clinic se nachází ve Vodičkově ulici v centru Prahy, přímo v pasáži Světozor. Další pobočka sídlí ve SPA Resort Sanssouci v Karlových Varech.

Centrum radiofrekvenční liposukce 3. generace:

Těžištěm našich estetických služeb je radiofrekvenční liposukce 3. generace, tzv. bezbolestná liposukce. Jde v současné době o nejpokročilejší metodu pro tvarování těla. Pod odborným vedením Petry Řehořkové se naše klinika stala jedním z nejzkušenějších tuzemských center radiofrekvenční liposukce, které dosahuje výborných estetických výsledků.

Jak a proč metoda radiofrekvenční liposukce funguje?

Tato metoda funguje na principu radiofrekvenční vlny. Ta dále proniká do hloubky asi 3 cm do podkoží a rozpouští tukovou tkáň. Rozpuštěná tuková tkáň se poté do 2 týdnů odplaví přes játra úplně z těla ven. Výhodou bezbolestné liposukce je, že se kůže neodchlípne od tukové buňky. Zaktivují se kolagenní vlákna a dojde k omlazení pokožky. Již po 1. ošetření vidíte konkrétní výsledky.

Radiofrekvenční liposukce, kterou v naší klinice klientům provádíme je naprosto bezbolestný zákrok, při kterém dochází pouze k dotyku hlavice s ošetřovaným místem a následnému tepelnému vjemu. Intenzita tepelného záření se reguluje podle potřeby klienta.

Bezbolestná liposukce - jedno ošetření trvá 45 až 120 min., záleží na velikosti a typu ošetřované partie. V Petra Clinic zásadně používáme nejnovější certifikované lékařské přístroje a technologie.

Odborníci Petra Clinic

Primářkou Petra Clinic je MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou. Do Petra Clinic se můžete také objednat například k výživové poradkyni MUDr. Kateřině Cajthamlové a Ing. Petru Havlíčkovi.

Petra Clinic, klinika estetické medicíny, se primárně specializuje na neinvazivní metody hubnutí a neinvazivní metody anti-agingu. Mezi další služby se řadí zákroky korektivní dermatologie, včetně laseru Fotona. Našim klientům můžeme nabídnout také spánkovou laboratoř či výživové poradenství.

Konzultace v Petra Clinic probíhají bezplatně a nezávazně, pouze v případě konzultace s dermatologem je nutné uhradit 500 Kč, které se v případě následného ošeření nebudou započítávat.

Jedná se o soukromou kliniku/zařízení?

 • Ano

Pracovní tým:

 • 21-50 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Klinika

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Ruština
 • Němčina

První návštěva zdarma:

 • Ano

Cena za konzultaci:

 • Konzultace s odborníky na nelékařské zákroky jsou zcela zdarma. Konzultace s chirurgem ORL specialistou jsou hrazené částkou 2000 Kč a dermatologem jsou hrazené částkou 500 Kč

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou
 • Převodem

Zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Léčba křečových žil

Kosmetická ošetření

Operace intimních partií

Korekce jizev

Zbavte se keloidních i čerstvých jizev pomocí dvou nejúčinnějších laserů současnosti. Zákrok je velmi rychlý, nebolí a nevyžaduje dlouhou rekonvalescenci
Od: 500 Kč do 9.900 Kč

Laserová léčba akné

Získejte zpět ztracené sebevědomí a zbavte se akné nebo jizev, které akné zanechalo. Ošetření je velmi rychlé, díky nejnovějším laserům velmi účinné a samozřejmě bezbolestné.
Od: 500 Kč do 9.900 Kč

Recenze (38)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Rozšířené žilky

Výplně i v sedmdesáti letech

Velmi spokojena s léčbou akné

Zobrazit další recenze
Požádejte: Klinika estetické a laserové medicíny Petra Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (38)

Zobrazit další příběhy

Spojte se s námi

Obrázky (123)

Videa (25)

Požádejte: Klinika estetické a laserové medicíny Petra Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (273)

Pozánětlivá hyperpigmentace
Odpověď odborníka · 17. 8. 2022
Krásný den, máme několik typů laserů na tyto hyperpigmentace. Můžete přijít na konzultaci a případné ošetření do Prahy? Před ošetřením si udělejte doma peeling. Petra Clinic
Mikrojehličkování po botoxu
Odpověď odborníka · 9. 8. 2019
Dobrý den, ošetření se může 14 dní po aplikaci už provádět. V případě zájmu se prosím objednejte S přáním hezkého dne Mgr.Petra Řehořková
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (11)

Zobrazit další články

Spolupracuje s

prim.MUDr. Theodora-Eleni Asimiadou

Prim.mudr. Theodora-Eleni Asimiadou

Požádejte: Klinika estetické a laserové medicíny Petra Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!