Madisson Laserové Centrum

Madisson Laserové Centrum

Žádné recenze
Ohodnotit
Hrazená 903, Liberec, Liberecký kraj
Madisson Laserové Centrum
Madisson Laserové Centrum
Žádné recenze

Informace

Salon Freeline

Salon Freeline se nachází v Liberci a byl založen 2. listopadu 1991 paní Miroslavou Brzobohatou.

Miroslava Brzobohatá původně pracovala jako zdravotní sestra. Posléze se rozhodla vystudovat nástavbové studium, jež bylo zaměřeno na lékařskou kosmetiku a korektivní dermatologii, které úspěšně dokončila a v roce 1991 získala diplom.

Od počátku svého působení v oblasti lékařské kosmetiky a korektivní dermatologie se kromě klasické lékařské kosmetiky specializuje pí. Brzobohatá rovněž na problematiku týkající se odstranění chloupků a korekci rozšířených žilek, zejména pak pomocí elektrické epilační jehly.

Od roku 2005 však dává přednost spíše IPL laseru, který pracuje s intenzivním pulzním světlem. Tento špičkový přístroj využívá k omlazení obličeje (fotorejuvance) i k odstranění nežádoucích chloupků (fotodepilace).

Metoda založená na intenzivním pulzním světle IPL laseru je klienty velmi oblíbená, jelikož jde o proces časově téměř nenáročný a především bezbolestný.

Miroslava Brzobohatá se ve své praxi již od roku 1995 specializuje také na permanentní make-up a jeho aplikaci.

Služby svého Salonu Freeline rozšířila v poslední době o dva nové moderní přístroje ULTRACONTOUR a New-life B.E.A.M.

Přístroj ULTRACONTOUR funguje na principu ultrazvukové technologie (ultrazvuková liposukce). Pí. Brzobohatá jej využívá k takzvanému bodyformingu neboli formování postavy, blíže například k odstranění celulitidy a tuku.

Neinvazivní přístroj New-life B.E.A.M. se zaměřuje na zpevnění celého těla, také formování postavy, ale lze ho využít i k relaxaci či omlazení pokožky.

V salónu také pracují obě dcery pí. Miroslavy Brzobohaté:

  • Paní Lenka Velvarská - původně vystudovala Střední výtvarnou školu, ale od roku 2000 se věnuje oblasti kosmetiky

  • Paní Jitka Piesche - původně vystudovala Střední integrovanou školu gastronomie a služeb, ale od roku 1997 se věnuje kadeřnictví. Spolupracuje s italskou firmou FRAMESI a provádí prodlužování i zhušťování vlasů nejšetrnější a nejbezpečnější metodou SO.CAP.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (4)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.