Klinika Dr. Pírka s.r.o.

Klinika Dr. Pírka s.r.o.

(68 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Na Celně 885, Mladá Boleslav, Středočeský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Klinika Dr. Pírka s.r.o.
Klinika Dr. Pírka s.r.o.
(68 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 9827 návštěv profilu

Klinika Dr.Pírka - pracoviště s více než 85letou tradicí.

Klinika poskytuje ambulantní a lůžkovou péči v:

  • ortopedii
  • všeobecné, břišní a plastické chirurgii
  • gastroenterologii
  • fyzioterapii

Dále Klinika Dr. Pírka nabízí specializované ambulantní pracoviště v oborech:

  • neurologie
  • kardiologie
  • diabetologie
  • podologie

Nově je na Klinice otevřeno oddělení jednodenní chirurgie ruky.

Ortopedie

Klinika Dr. Pírky je přední pracoviště v ČR, a to co do počtu a kvality prováděných operací umělých kloubů a artroskopických výkonů. Tým odborníků nabízí řešení nejmodernějšími operačními postupy pro deformity nohy a chirurgii ruky. Oddělení ortopedie bylo vybudováno za spolupráce prof. MUDr. Oldřicha Čecha, který mimo jiné získal zkušenosti ve švýcarském St. Galenu. Našimi klienty jsou lidé, jak se sportovními úrazy, tak s následky pracovního přetížení. Komplexní služby pak dovrší tým zkušených odborníků na oddělení fyzioterapie.

Chirurgie

Všeobecná chirurgie využívá osvědčené a bezpečné způsoby léčby a zaměřuje se na méně invazivní laparoskopicky prováděné operace. V cévní chirurgii, chirurgii ruky i při léčbě hemoroidů nabízí klinika, kromě klasických chirurgických operací, také moderní šetrnější řešení, díky čemuž se pacienti rychle vrací do každodenních aktivit.

Plastická chirurgie

Za založením oddělení plastické chirurgie na klinice stojí i doc. MUDr. Jan Měšťák. Plastickou chirurgii na klinice zajišťuje MUDr. Radek Lhotský, který mimo jiné působil jako sekundární lékař na Klinice plastické chirurgie a popálenin v Manchesteru ve Velké Británii a v oboru plastické chirurgie se specializuje na chirurgii ruky, z hlediska estetické chirurgie na obličej a operativu prsou.

Naleznete zde komplexní péči z oblasti plastické a estetické chirurgie.

Gastroenterologie

Klinika je vybavena nejmodernějšími přístroji pro gastroskopii a kolonoskopii. Díky kompletním ultrasonografickým vyšetřením a návaznosti na oddělení chirurgie, poskytuje v případě potřeby rychlá řešení. Klinika Dr. Pírka s.r.o. je zařazena mezi centra programu MZ ČR screeningu kolorektálních nádorů tlustého střeva. Každý pacient vnímá bolest jinak, proto je možné provádět gastroenterologické úkony ve spolupráci s anestiziologem.

Klinika Dr. Pírka leží v klidném prostředí okolního lesoparku s monitorovaným parkovištěm. Ve své zahradě nabízí pacientům i jejich doprovodu možnost relaxace.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Recenze (68)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Naprostá spokojenost, přístup, efekt, rychlost a hlavně lidskost... od všech.

Moje zkušenost s doktorem Lhotským byla skvěláMoje zkušenost s doktorem Lhotským byla doopravdy skvělá. Je velmi profesionální a zdvořilý. Operace byla provedena v celkové anestezii a po probuzení jsem se cítila naprosto komfortně. Sestřičky byly mil...Číst dál

Moc děkuji panu doktorovi za splnění mého snu a velkého přání již od puberty. Ujal se mých prsou, byl vždy profesionální, ale přiměřeně milý a lidský. Je to skutečný profík, protože dokázal opravdu předpovědět výsledek zákroku a po kontrolách, kdy js...Číst dál

Zkušenost s klinikou Forme. Jsem ráda, že při hledání lékaře pro augmentaci prsou, jsem našla vaši kliniku. Od prvního kontaktu s vaší klinikou to byla skvělá zkušenost. Pan doktor byl velmi nápomocný a pochopil můj problém. Pomohl mi vybrat správnou...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: Klinika Dr. Pírka s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (10)

Videa (2)

Lékaři z pracoviště

MUDr. Radek Lhotský

MUDr. Radek Lhotský

MUDr. Radek Kebrle

MUDr. Radek Kebrle

Spolupracuje s

Požádejte: Klinika Dr. Pírka s.r.o. o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!